X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

گهی استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی، علمی ( در سطح متوسطه و کتاب آتش نشان داوطلب) ، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد 300 نفر نیروی آتش نشان « مرد»، ( 250 نفر از طریق آزمون و 50 نفر از فارغ التحصیلان دانشکده علمی کاربردی سازمان آتش نشانی تهران و کارکنان قراردادی سازمان از طریق آزمون تخصصی) ، براساس شرایط ذیل استخدام می نماید.

250 نفر پذیرفته شدگان نهایی پس از طی آموزش ویژه آتش نشانی شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس از گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان درمی آیند.

الف ) شرایط عمومی :

1-   تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

2-  دارا بودن حداقل دیپلم کامل متوسطه یا پیش دانشگاهی.( در کلیه رشته ها)

3-   عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری ( سوء سابقه) برابر گواهی مراجع دیصلاح

4-    دارا بودن حداقل سن 18 سال و حداکثر 25 سال ( متولدین سال های 73 و 66)

5-   دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشکی

6-   برخورداری از سلامت کامل روانی و آمادگی جسمانی عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشک معتمد سازمان. ( مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی :

1- دارا بودن حداقل 170 سانتی متر قد.

2- دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سکونت دائم در مناطق 22 گانه تهران بزرگ. ( پنج سال آخر سکونت تا کنون)

3- فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از کار افتاده کلی، پرسنل قراردادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.( با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)

4- فرزندان کارکنان بازنشسته شهرداری تهران ( حداکثر یک فرزند) در شرایط مساوی مشروط به کسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج ) مفاد آزمون :

آزمون ورزشی : حمل دو عدد خاموش کننده 6 کیلوگرمی در مسافت 50 متر( رفت و برگشت)، انعطاف پذیری، بارفیکس، دو 9*4 متر و دو 540 متر

آزمون عملی : دروس عمومی سال آخر متوسطه ( ادبیات و معارف و زبان انگلیسی) ، دروس اختصاصی سه سال متوسطه ( فیزیک، شیمی، ریاضی) ، تست هوش و شخصیت و کتاب آموزش آتش نشان داوطلب

توضیح : کتاب آموزش آتش نشان داوطلب در روز آزمون ورزشی توزیع می گردد. لازم به ذکر است فایل  pdfکتاب مذکور در سایت سازمان آتش نشانی به نشانی 125.tehran,irموجود می باشد.

د) مدارک مورد نیاز در زمان حضور در آزمون ورزشی :

1- اصل شناسنامه عکسدار

2- اصل آخرین مدرک تحصیلی.( دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا بالاتر)

3- اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیرپزشکی

4- اصل کارت ملی

5- یک قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید

6-همراه داشتن کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران.

7-  همراه داشتن اصل حکم کارگزینی جهت پرسنل بازنشسته و قراردادی شهرداری تهران

8-  همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان قهرمانان ملی و کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام :

ثبت نام از تاریخ 18 تیرماه 1391 لغایت 25 تیرماه 1391 بصورت اینترنتی به نشانی .tehran125 یا www.Tehran.irمی باشد.در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران امکان پذیر می باشد.

واریز مبلغ 20000 ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی ( از طریق سامانه ثبت نام) پرداخت می گردد. ( مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد)

پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی شماره کارت و تاریخ آزمون ورزشی در سایت تعیین شده و قابل مشاهده می باشد.

داوطلبین می بایست راس ساعت تعیین شده و در تاریخ مقرر در کارت ورود به جلسه آزمون عملی ( ورزشی) با به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب به محل برگزاری آزمون به آدرس خیابان شوش- نرسیده به میدان شوش- خیابان هرندی- ورزشگاه شهید هرندی مراجعه نمایند.

** تذکرات : 1- مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی ( ورزشی) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد.

داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم ( حضور در آزمون علمی و دریافت کارت) می باشند که در مرحله اول ( آزمون ورزشی) امتیاز لازم کسب نموده باشند.

2- داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی می بایست اصل مدارک در بند «د» را همراه داشته باشند.

3- کلیه هزینه های معاینات پزشکی برعهده داوطلبین می باشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.

4- ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح 7:30 و در نوبت عصر 13:30 می باشد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع می باشد . از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدامی توسط کارفرما

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  ثبت رزومه توسط کارجو

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوال استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام