X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی، علمی ( در سطح متوسطه و کتاب آتش نشان داوطلب) ، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد 300 نفر نیروی آتش نشان « مرد»، ( 250 نفر از طریق آزمون و 50 نفر از فارغ التحصیلان دانشکده علمی کاربردی سازمان آتش نشانی تهران و کارکنان قراردادی سازمان از طریق آزمون تخصصی) ، براساس شرایط ذیل استخدام می نماید.

250 نفر پذیرفته شدگان نهایی پس از طی آموزش ویژه آتش نشانی شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس از گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان درمی آیند.

الف ) شرایط عمومی :

1-   تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

2-  دارا بودن حداقل دیپلم کامل متوسطه یا پیش دانشگاهی.( در کلیه رشته ها)

3-   عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری ( سوء سابقه) برابر گواهی مراجع دیصلاح

4-    دارا بودن حداقل سن 18 سال و حداکثر 25 سال ( متولدین سال های 73 و 66)

5-   دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشکی

6-   برخورداری از سلامت کامل روانی و آمادگی جسمانی عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشک معتمد سازمان. ( مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی :

1- دارا بودن حداقل 170 سانتی متر قد.

2- دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سکونت دائم در مناطق 22 گانه تهران بزرگ. ( پنج سال آخر سکونت تا کنون)

3- فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از کار افتاده کلی، پرسنل قراردادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.( با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)

4- فرزندان کارکنان بازنشسته شهرداری تهران ( حداکثر یک فرزند) در شرایط مساوی مشروط به کسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج ) مفاد آزمون :

آزمون ورزشی : حمل دو عدد خاموش کننده 6 کیلوگرمی در مسافت 50 متر( رفت و برگشت)، انعطاف پذیری، بارفیکس، دو 9*4 متر و دو 540 متر

آزمون عملی : دروس عمومی سال آخر متوسطه ( ادبیات و معارف و زبان انگلیسی) ، دروس اختصاصی سه سال متوسطه ( فیزیک، شیمی، ریاضی) ، تست هوش و شخصیت و کتاب آموزش آتش نشان داوطلب

توضیح : کتاب آموزش آتش نشان داوطلب در روز آزمون ورزشی توزیع می گردد. لازم به ذکر است فایل  pdfکتاب مذکور در سایت سازمان آتش نشانی به نشانی 125.tehran,irموجود می باشد.

د) مدارک مورد نیاز در زمان حضور در آزمون ورزشی :

1- اصل شناسنامه عکسدار

2- اصل آخرین مدرک تحصیلی.( دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا بالاتر)

3- اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیرپزشکی

4- اصل کارت ملی

5- یک قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید

6-همراه داشتن کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران.

7-  همراه داشتن اصل حکم کارگزینی جهت پرسنل بازنشسته و قراردادی شهرداری تهران

8-  همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان قهرمانان ملی و کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام :

ثبت نام از تاریخ 18 تیرماه 1391 لغایت 25 تیرماه 1391 بصورت اینترنتی به نشانی .tehran125 یا www.Tehran.irمی باشد.در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران امکان پذیر می باشد.

واریز مبلغ 20000 ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی ( از طریق سامانه ثبت نام) پرداخت می گردد. ( مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد)

پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی شماره کارت و تاریخ آزمون ورزشی در سایت تعیین شده و قابل مشاهده می باشد.

داوطلبین می بایست راس ساعت تعیین شده و در تاریخ مقرر در کارت ورود به جلسه آزمون عملی ( ورزشی) با به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب به محل برگزاری آزمون به آدرس خیابان شوش- نرسیده به میدان شوش- خیابان هرندی- ورزشگاه شهید هرندی مراجعه نمایند.

** تذکرات : 1- مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی ( ورزشی) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد.

داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم ( حضور در آزمون علمی و دریافت کارت) می باشند که در مرحله اول ( آزمون ورزشی) امتیاز لازم کسب نموده باشند.

2- داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی می بایست اصل مدارک در بند «د» را همراه داشته باشند.

3- کلیه هزینه های معاینات پزشکی برعهده داوطلبین می باشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.

4- ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح 7:30 و در نوبت عصر 13:30 می باشد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع می باشد . از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن جهت مشاغل متصدی ترافیک ، سوزنبان و لوکوموتیوران ( آزمون استخدامی مشاغل ریلی راه آهن ) توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن