X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/06
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

طبق درخواست هر از چندگاهی از کاربران سایت که نحوه غیرفعال سازی عضویت در خبرنامه سایت و دریافت آخرین آگهی های استخدامی سایت را از مدیریت سایت جویا می شدند ، بر آن شدیم که به صورت تصویری در این خصوص توضیحات مختصری را اعلام نمائیم.

 

کاربرانی که درخواست لغو عضویت در خبرنامه سایت را دارند ، کافی است که مطابق با عکس زیر ، بر روی لینک unsubscribe now که در انتهای ایمیل های ارسالی هست ، کلیک نمایند.

 

در صفحه بعد که باز می شود ، بر روی عبارت  Yes unsubscribe me now مطابق با عکس زیر کلیک نمایید.

 

  

در انتها در پنجره جدید با پیغام زیر مواجه خواهید شد ، که نشان از موفقیت آمیز بودن مراحل کار است. هر چند ما امیدواریم که هیچ کس چنین کاری را نکند ( D:)

You have successfully unsubscribed from the Karyab.net 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  • حذف اگهی روزومه خوزستان -دزفول راتقاضا دارم .لطفا راهنمایی فرمایید
  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام