X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال استخدام 800 بازرس کل است

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/21
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

محمد اصابتیˈ روز سه شنبه در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی بررسی حوادث ناشی از کار در قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:

در حال حاضر 800 بازرس کار در کشور مشغول به خدمت هستند که این تعداد با توجه به حجم کارگاه های مشمول قانون کار پاسخگو نیست.

وی با اشاره به وجود بیش از دو میلیون کارگاه مشمول قانون کار که بازرسی کار در آنها باید صورت بگیرد، اظهار کرد:با وضعیت موجود، پنج سال زمان نیاز است تا بازرسین کار از این تعداد واحد بازرسی کنند.

مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضریب شیوع حوادث ناشی از کار در کشورمان را 93 به ازای هر یکصدهزار نفر خواند و گفت: این رقم چهار سال قبل 160 نفر بود که نشانگر کاهش وقوع حوادث ناشی از کار در کشور است.

اصابتی خواستار همکاری و تلاش سایر دستگاه های مسوول به منظور کاهش آمار بروز حوادث ناشی از کار شد و گفت: در کنار بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهرداری ها، سازمان های نظام مهندسی ساختمان و وزارت راه در این رابطه می توانند ایفای نقش کنند.

این مسوول در ادامه از تدوین 21 آیین نامه و دستورالعمل جدید در حوزه بازرسی کار خبر داد و گفت: این آیین نامه ها به عنوان بازویی در دست بازرسین کار به شمار می روند و با اجرای آنها می توان شاهد ارتقای عملکرد حوزه بازرسی کار بود.

مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گسترش کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در واحدهای مشمول را از اهداف این وزارتخانه برشمرد و گفت: این کمیته ها نقش پررنگی در ارتقای ایمنی و بهداشت در محیط های کار و پیشگیری از حوادث ناشی از کار دارند.

اصابتی در پایان خاطر نشان کرد: تعداد کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار از پنج هزار و 700 مورد در چهارسال گذشته به یازده هزار و 300 مورد افزایش پیدا کرده است.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

  • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

    نیازمندیهای همشهری تهران

    نیازمندهای همشهری کرج

    نیازمندیهای روزنامه خراسان

    دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

    کانال رسمی سایت کاریاب

  • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

    دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

    دانلود فایل

  • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

    استخدام وزارت نیرو

    دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

     

    این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

    • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
    • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
    • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
    • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
    • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
    • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
    • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
    • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
    • و ده ها مورد دیگر

    که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

    دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

  • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

    این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

    ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

    • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
    • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
    • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
    • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
    • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
    • آزمون استخدامی وزارت نیرو
    • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

    قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

    دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


    دیدگاه کاربران

    امکانات ویژه برای کارفرماها

    امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

    مشاهده

    ثبت آگهی استخدام

    کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

    مشاهده

    رزومه کاری

    کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

    مشاهده

    نمونه سوالات استخدامی

  • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

    در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
  • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام