X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

نحوه ساماندهی شرکت نفتی ها و سهمیه استخدامی وزارت نفت

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/29
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت با اشاره به آغاز دور جدید ساماندهی کارکنان پیمانکاری از فروردین 92 از ساماندهی در مجموع حدود 40 هزار قرارداد کارکنان پیمانکاری صنعت نفت در سال90 خبرداد و گفت: وزارت نفت درساماندهی کارکنان پیمانکاری با توجه به گستردگی حوزه عملیاتی رکورددار است.

به گزارش روابط عمومی وزارت نفت ،کریم سلحشور درباره آخرین اخبار طرح ساماندهی نیروهای پیمانکاری در صنعت نفت،گفت: این طرح کماکان جاری است و در بازه های زمانی یک ساله که از تاریخ یک فروردین 91 اجرای آن آغاز شده است ادامه دارد.

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت درباره ادامه فرآیند طرح ساماندهی نیروهای پیمانکاری افزود: از ابتدای سال 92 شرایط کارکنان ثالث دوباره بررسی  می شود و چنانچه شرایط معین شده در بخشنامه ها ازسوی کارکنان ارکان ثالث تحصیل شده باشد مشمول این طرح خواهند شد.

نماینده تام الاختیار وزیر نفت در منابع انسانی درخصوص آخرین آمارهای به دست آمده از طرح سااندهی نیروهای پیمانکاری، تصریح کرد: تاکنون درقالب این طرح با حدود 40 هزار نفرا از نیروهای ارکان ثالث قرارداد مستقیم بسه شده و احتمال می رود با عقد قراردادهای مستقیم در سال 92 این عدد بین 20 تا30 درصد افزایش یابد.

معاون وزیر نفت به ویژگیهای منحصر به فرد از جمله آمار بالای نیروهای ارکان ثالث در صنعت نفت با توجه به گستردگی این صنعت اشاره کرد و افزود: هیچ دستگاه اجرایی در کشور شامل چنین شرایطی نیست.

وی در ادامه به هماهنگی های انجام شده با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری به منظور تسهیل و سرعت بخشی در طرح ساماندهی نیروهای پیمانکاری درصنعت نفت اشاره کرد و افزود: بعد از سال ها در صنعت نفت،کار مطالعاتی – علمی دقیق در حوزه منابع انسانی انجام شد و مشاغل به چند بخش تقسیم شد،مشاغلی که روز اول نمی بایست برون سپاری شوند و مشاغلی که باید برون سپاری می شد. از همین رو اولویت یک عقد قراردادهای مستقیم به بخشی داده شده که از روز اول نمی بایست برون سپاری در آن ها انجام می گرفت.

وضعیت پرداختی قراردادهای مدت موقت مستقیم

معاون توسعه منابع انسانی وزیر نفت همچنین در سفر به مناطق عملیاتی نفت و گاز با تاکید بر اینکه از سال آینده نظام پرداختی قرادادهای مدت موقت مستقیم از نظم و نسق بیشتری برخوردار خواهد بود شرایط اشتغال فرزند کارکنان ، نحوه سهمیه های خاص در آزمون استخدامی این صنعت را تشریح کرد.

وی با تاکید بر اینکه تا انجام مطالعات و تدوین فرمولی مشخص برای حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت مسقتیم قرار شد در گام نخست بر اساس آخرین حقوق دریافتی کارکنان،در سال 91 به آنان حقوق پرداخت شود تصریح کرد: البته در این مدت ملاحظه می شد برخی بندهای پرداختی به نیروهای پیمانکاری وحود داشت که معادل آن در سیستم حقوقی قرارداد های مدت موقت مستقیم تعریف نشده بود، بنابراین برای جلوگیری از تضییع حقوق این کارکنان بند"ترمیمی" یا"متمم" تعریف شد تا این نوع پرداخت ها در قالب ترمیم به کارکنان ارائه شود.

اختصاص 5درصد سهمیه آزمون استخدامی به فرزندان جانبازان و رزمندگان

در این جلسه موضوع جذب فرزندان جانبازان و رزمندگان مورد سوال قرار گرفت و معاون وزیر نفت توضیح داد: درجدیدترین تصمیم گیری،5 درصد از سهمیه آزمون استخدامی صنعت نفت به فرزندان جانبازان و رزمندگان زیر 25 درصد اختصاص یافته است که باشرکت در آزمون بهره مند خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول بر اساس قوانین قبلی سهمیه 25 درصدی برای فرزندان شهدا و جانبازان بالای 25 درصد در نظر گرفته شده بود به طوری که یکی از فرزندان جانباز بالای 25 درصد در صورت داشتن شرایط آزمون از جمله مدرک فوق دیپلم رشته های مورد نیاز صنعت نفت، وجود سمت خالی و برخورداری از شرایط استخدامی می توانند بدون آزمون درصنعت نفت جدب شوند.

شرایط اشتغال فرزندان کارکنان  نفتی

وی در پاسخ به درخواست مکررکارکنان مبنی بر اشتغال یکی از فرزندان آنها تاکید کرد: درحال حاضر برنامه پنجم توسعه تنها راه جذب نیرو را آزمون های استخدامی دانسته است.اما با توجه به نقش موثر کارکنان در پیشبرد اهداف سازمان برای فزرندان کارکنان امتیاز 20 درصدی درنظرگرفته شده است.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام