X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

نحوه جذب نیروهای مورد نیاز شرکت پرداخت الکترونیک سامان

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اخبار استخدام

مدیر منابع انسانی این شرکت تشریح کرد

نحوه جذب نیروهای مورد نیاز شرکت پرداخت الکترونیک سامان

مدیر منابع انسانی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، فرآیند جذب نیروهای مورد نیاز این شرکت را تشریح کرد.

مهندس امیرحسین آزادی،رئیس اداره توسعه منابع انسانی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در گفت و گو با خبرنگار بازار کار پیرامون نحوه جذب رشته های مورد نیاز این شرکت گفت: همانگونه که در فراخوان استخدامی این شرکت که در نشریه بازار کار منتشر شده اشاره شده است، براساس فعالیت شرکت بیشترین نیروهای مورد نیاز بخش فنی،فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر، برق و الکترونیک است.

وی ادامه داد: در کنار بخش فنی، در واحدهای پشتیبانی و بازاریابی نیز به تناسب کار، فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، مدیریت و… جذب می شوند.

آزادی در تشریح فرآیند جذب نیروها گفت: در شرکت پرداخت الکترونیک سامان فرآیند جذب افراد در چندین مرحله زیر نظر کمیته جذب نیروی انسانی انجام می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از دریافت رزومه ها، بررسی می شود که آیا متقاضیان شرایط اولیه خواسته شده را دارند یا خیر؟ افزود: در مرحله بعد با افراد تماس گرفته شده و با توجه به نوع شغل یک مصاحبه اولیه انجام می شود.

مدیر منابع انسانی این شرکت ادامه داد: سپس کمیته تخصصی جذب که حداقل نمایندگی از بخش های فنی، اداری و برنامه ریزی عضو آن هستند از نظر داشتن شرایط اداری و عمومی داوطلب را مورد ارزیابی قرار داده تا در نهایت با نظر مدیر عامل و بهترین ها استخدام شوند.

وی با اشاره به اینکه پس از این مراحل برای برگزیدگان دوره های آموزشی برگزار می شود افزود: زمان دوره های آموزشی نیز با توجه به نوع شغل بین یک هفته تا یک ماه است.

آزادی در پایان سخنانش به داوطلبان توصیه کرد تا برای موفقیت در بازار کار کشور توانمندی های خود را افزایش دهند و افزود:  فارغ التحصیلان به معلومات دانشگاه اکتفا نکنند و با افزایش توانمندی هایشان زمینه اشتغال خود را هموار کنند.

لازم به ذکر است که علاقه مندان جهت مشاهده آگهی استخدامی این شرکت به نشریه بازار کار و ارائه رزومه کاری به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی www.sep.ir  مراجعه کنند.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام