X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اخبار استخدام

مدیر منابع انسانی این شرکت تشریح کرد

نحوه جذب نیروهای مورد نیاز شرکت پرداخت الکترونیک سامان

مدیر منابع انسانی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، فرآیند جذب نیروهای مورد نیاز این شرکت را تشریح کرد.

مهندس امیرحسین آزادی،رئیس اداره توسعه منابع انسانی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در گفت و گو با خبرنگار بازار کار پیرامون نحوه جذب رشته های مورد نیاز این شرکت گفت: همانگونه که در فراخوان استخدامی این شرکت که در نشریه بازار کار منتشر شده اشاره شده است، براساس فعالیت شرکت بیشترین نیروهای مورد نیاز بخش فنی،فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر، برق و الکترونیک است.

وی ادامه داد: در کنار بخش فنی، در واحدهای پشتیبانی و بازاریابی نیز به تناسب کار، فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، مدیریت و… جذب می شوند.

آزادی در تشریح فرآیند جذب نیروها گفت: در شرکت پرداخت الکترونیک سامان فرآیند جذب افراد در چندین مرحله زیر نظر کمیته جذب نیروی انسانی انجام می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از دریافت رزومه ها، بررسی می شود که آیا متقاضیان شرایط اولیه خواسته شده را دارند یا خیر؟ افزود: در مرحله بعد با افراد تماس گرفته شده و با توجه به نوع شغل یک مصاحبه اولیه انجام می شود.

مدیر منابع انسانی این شرکت ادامه داد: سپس کمیته تخصصی جذب که حداقل نمایندگی از بخش های فنی، اداری و برنامه ریزی عضو آن هستند از نظر داشتن شرایط اداری و عمومی داوطلب را مورد ارزیابی قرار داده تا در نهایت با نظر مدیر عامل و بهترین ها استخدام شوند.

وی با اشاره به اینکه پس از این مراحل برای برگزیدگان دوره های آموزشی برگزار می شود افزود: زمان دوره های آموزشی نیز با توجه به نوع شغل بین یک هفته تا یک ماه است.

آزادی در پایان سخنانش به داوطلبان توصیه کرد تا برای موفقیت در بازار کار کشور توانمندی های خود را افزایش دهند و افزود:  فارغ التحصیلان به معلومات دانشگاه اکتفا نکنند و با افزایش توانمندی هایشان زمینه اشتغال خود را هموار کنند.

لازم به ذکر است که علاقه مندان جهت مشاهده آگهی استخدامی این شرکت به نشریه بازار کار و ارائه رزومه کاری به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی www.sep.ir  مراجعه کنند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام