X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

قابل توجه شرکت کنندگان استخدام شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه واقع در استان بوشهر

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/10/07
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون کتبی دعوت به همکاری مورخ ۲۴/۹/۹۱ شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه واقع در استان بوشهر

اسامی افرادی که صرفاً طبق اطلاعات ثبت شده توسط شخص متقاضی در فرم ثبت نام ، واجد شرایط شناخته و به میزان ۲ برابر ظرفیت نیاز، در آزمون کتبی پذیرفته شده اند ، اعلام می گردد . لذا این افراد می بایست بمنظور ارائه مدارک مورد نیاز بشرح ذیل و همچنین انجام مصاحبه های فنی/ تخصصی در تاریخ و ساعت های تعیین شده مندرج در این سایت به نشانی: شهرستان بوشهر- بهمنی- بلوار شهید ماهینی- دانشگاه خلیج فارس- دانشکده علوم پایه مراجعه نمایند.
ضمناً پس از بررسی مدارک دریافتی از متقاضیان و انجام مراحل مصاحبه فنی/تخصصی در این مرحله ، اسامی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس اولویت امتیاز کسب شده در مصاحبه مزبور ، جهت دعوت به همکاری از طریق امور اداری شرکت های مستقر در منطقه عسلویه اطلاع رسانی خواهد شد.

* مدارک مورد نیاز :
۱-اصل و دو سری تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی رسمی فراغت از تحصیل که در آن ، مقطع، رشته ، گرایش تحصیلی، معـدل و تاریخ فـراغت از تحصیـل ذکر شده باشد . (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه بعنوان مدرک تحصیلی قابل قبول نخواهد بود.)
۲- اصل و دو سری تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
۳- اصل و دو سری تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دو طرف کارت) و یا معافیت دائم کامپیوتری.
۴ – اصل و دو سری تصویر کارت ملی ( دو طرف کارت )
۵ – چهار قطعه عکس ۴ × ۳ جدید با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد در پشت آن.
۶- اصل فیش بانکی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام .
۷ – گواهی سابقه کار قبلی بصورت تمام وقت که در آن تاریخ شروع، خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت(مطابق فرم شماره یک مندرج در راهنمای آگهی) همراه با اصل گواهی پرداخت حق بیمه.
تذکر ۱ : گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود .
تذکر ۲ : افرادی که با توجه به داشتن سابقه کار، از تقلیل شرط سن استفاده نموده اند، در صورت عدم ارائه گواهی رسمی و معتبر مربوط به سابقه کار خود، از مراجعه جداً خودداری نمایند .
۸- اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی صادره از سوی اداره آموزش و پرورش شهر یا شهرستان محل اخـذ دیپلم برای داوطلبان مقاطع کاردانی و بالاتر،که مبنای بومی بودن خود را محل اخذ دیپلم اعلام نموده اند، الزامی است. ( ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دانشگاهی در این خصوص قابل قبول نمی باشد. )
۹ – اصل گواهی بخشداری یا فرمانداری محل در استانهای بوشهر و هرمزگان جهت فرزندان عزیز شاهدی که مبنای بومی بودن خود را محل سکونت اعلام نموده اند ، الزامیست .
۱۰- گواهی سابقه کار داوطلبانی که بصورت پیمانکاری در شرکت های پتروشیمی دماوند، مبین، پایانه ها و مخازن ، نوری و پازارگاد در منطقه عملیاتی عسلویه مشغول به خدمت می باشند. (مطابق نمونه فرم شماره دو مندرج در راهنمای آگهی)که به تائید امور اداری شرکت ذیربط رسیده باشد.
تذکر : ارائه گواهی اشتغال به کار از طریق پیمانکاری در شرکتهای فوق الذکر ، جهت متقاضیانی که به عنوان نیروی پیمانکار شاغل در شرکتهای مزبور در آزمون کتبی شرکت نموده اند، صرفاً طبق فرم شماره ۲ الزامی است .
۱۱- گواهی و مدارک معتبر برای آزادگان ( با ذکر مدت اسارت و حضور در جبهه)، جانبازان (با ذکر درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان)، رزمندگان (با ذکر مدت حضور در جبهه)، فرزندان شاهد، اسراء و جانبازان از کار افتاده کلی، افراد خانواده شاهد، جـانبازان، آزادگان، فرزنــدان کارکنان صنعت (شـاغل، بازنشسته از کار افتاده، فوت شده عادی یا ناشی از کار)، فرزندان کارکنان شهید، آزاده و جانباز ۲۵ درصد و بالاتر شاغل در صنعت نفت.
۱۲- اصل و تصویر گواهینامه پایه یکم رانندگی جهت متقاضیان شغل آتش نشان راننده .(دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم)
تذکر: گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت ، باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت والدین صادرشده باشد.
۱۳- آدرس و شماره تماس ۸ نفر معرف، ۴ نفر از محل سکونت/ حداقل ۳ سال شناخت و ۳ نفر از محل کار برای شاغلین و ۲ نفر از محل تحصیل برای افرادیکه تحصیلات دانشگاهی دارند.

* توضیح اینکه تصویر مدارک فوق الذکر در کاغذ A4 تهیه گردد .

تذکرات مهم :
۱ – از کسانیکه فاقد حتی یک مورد از مدارک مورد نیاز بشرح فوق می باشند تقاضا داریم از مراجعه به محل فوق الذکر، خودداری نمایند .
( بدیهی است در صورت مراجعه هرگونه اصرار در پذیرش مدارک ناقص بی نتیجه خواهد بود . هیچگونه ترتیب اثری به تقاضای آنان داده نخواهد شد) .
۲ – حداقل زمان لازم جهت تحویل مدارک و مصاحبه های فنی/ تخصصی و تکمیل فرم گزینش پنج ساعت خواهد بود . لذا مقتضی است داوطلبین محترم تمهیدات لازم را در این زمینه پیش بینی نمایند .
*لازم به ذکر است یک سری از تصاویر مدارک مندرج در بندهای ۱ الی ۴ می بایستی به نماینده گزینش تحویل نمایند.

کاردانی شیمی
کاردانی مکانیک
کاردانی صنایع
کاردانی مدیریت
آتش نشان راننده
کارشناسی مهندسی شیمی
کارشناسی مهندسی برق
کارشناسی مهندسی صنایع
کارشناسی مهندسی ایمنی
کارشناسی حسابداری
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت
کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک
کارشناسی ارشد مهندسی مواد
کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
کارشناسی ارشد مهندسی عمران
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
کارشناسی ارشد حسابداری
کارشناسی ارشد مدیریت
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
کارشناسی ارشد بهداشت
کارشناسی ارشد تغذیه
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی
کارشناسی ارشد حقوق

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام