X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/10/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

  فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی شرکت مخابرات آغاز شد

دعوت برای مصاحبه استخدامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی مخابرات، آغاز شده است و هر استانی، به طور متمرکز از قبول شدگان خود مستقلا به صورت کتبی دعوت می کند.

به گزارش خبرنگار بازارکار طبق اعلام روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، پذیرفته شدگان منتظر دعوت نامه پستی، تلفنی یا پیامکی خود باشند. و در مجموع پیش از پایان یافتن دی ماه، از همه پذیرفته شدگان برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد. با عنایت به اینکه پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت لازم اعلام شده اند، طبعا از هر دو تن، یک تن استخدام می شوند.

بر اساس روابط عمومی و این شرکت، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون کتبی این شرکت از تاریخ 10 دی ماه 1391 لغایت 30 دی ماه 1391 به طور همزمان در همه استان ها کتباٌ به مصاحبه دعوت می شوند.

لذا پذیرفته شدگان می توانند در صورت  تغییر آدرس یا عدم دریافت دعوت نامه موارد را به کارگزینی شرکت مخابرات استانی که در آن ثبت نام انجام داده اند، اعلام نمایند.

بر اساس این گزارش پذیرفته شدگان در صورت داشتن مدارک ذیل، اصل و کپی آن را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند:

1-  مدارک تحصیلی بالاتر از مقطع لیسانس مرتبط با رشته شغلی ثبت نامی

2-   مدارک مهارت های هفتگانه ICDL

3-  مدارک مربوط به زبان انگلیسی تافل، آیلتس

4-  مدارک مربوط به دوره های آموزش مرتبط با شغل ثبت نامی

5-  سابقه خدمتی مرتبط با شغل ثبت نامی

لازم به ذکر است شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است که با یاری خدا، قرار است سال آینده نیز آزمون استخدامی برگزار شود، کسانی که پذیرفته نمی شوند ناامید نشوند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام