X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

معاون آموزش سازمان نهضت سوادآموزی گفت: تمامی آموزشیارانی که قرارداد آن ها تطبیق یافته باشد و دارای تحصیلات دانشگاهی باشند، به زودی تبدیل وضعیت شده و پیمانی می شوند.


محمدمهدی‌زاده  در پاسخ به این پرسش که تبدیل وضعیت آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی چگونه دنبال‌می‌شود؟ اظهارکرد: براساس بخشنامه جدید، بیش از۹۰درصد از آموزشیاران بلاتکلیف، تعیین وضعیت می‌شوند. وی با بیان اینکه در تعیین وضعیت آموزشیاران دوشرط لحاظ می‌شود، ادامه‌داد: آموزشیارانی که تحصیلات دانشگاهی فوق دیپلم و بالاتر داشته‌باشند و همچنین نوع قرارداد آنها، قرارداد تطبیق یافته باشد، تعیین وضعیت و پیمانی خواهندشد.معاون آموزش سازمان نهضت سوادآموزی افزود: در گذشته، قانونی بود که بعد از ۵سال آموزشیاران استخدام می‌شدند، اما از زمان لغو این قانون، این اجازه به سازمان نهضت سوادآموزی داده شد که آموزشیاران را به صورت تمام وقت به کارگیرند و نهضت سوادآموزی نیز با آموزشیاران به طور سالیانه قرارداد تنظیم می کرد.مهدی زاده تصریح کرد: به نوع قرارداد این آموزشیاران اصطلاحاً قرارداد تطبیق یافته گفته می شود، این آموزشیاران به طور تمام وقت با دریافت حقوق ثابت و بیمه تامین اجتماعی مشغول به کار هستند.
وی در پایان تاکیدکرد: تمامی آموزشیارانی که قرارداد آن‌ها تطبیق یافته باشد و دارای تحصیلات دانشگاهی باشند، به زودی تبدیل وضعیت شده و پیمانی می شوند.

منبع : پانا

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام