X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/10/01
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجوی بورسیه در دانشكده علوم قضایی و خدمات اداری

دانشكده علوم قضایی و خدمات اداری با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص مورد نیاز قوه قضائیه از بین برادران داوطلب آزمون سراسری سال 90 در رشته كارشناسی علوم قضایی 250 نفر دانشجوی بورسیه برای تصدی منصب قضاوت پذیرش می نماید .

الف- شرایط داوطلبان

داوطلبان استفاده از بورسیه دانشكده علوم قضایی باید علاوه بر شرایط عمومی آزمون سراسری سال تحصیلی 91-1390 دارای شرایط اختصاصی زیر نیز باشند :

1.   تدین به دین مبین اسلام و التزام عملی به احكام آن.

2.   التزام به ولایت فقیه و مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران .

3.   قبولی در گزینش عمومی و اخلاقی دانشكده.  

4.   برخورداری از سلامتی جسمی و روحی و نداشتن سوء پیشینه كیفری .

5.   عدم اشتغال به كار و تعهد به تحصیل تمام وقت .

6.   سپردن تعهد خدمت در قوه قضائیه به میزان 2 برابر مدت تحصیل .

7.   داشتن حداكثر 24 سال تا تاریخ 31 شهریور 1390 و حداقل معدل كتبی دیپلم و پیش دانشگاهی 14 مدت خدمت وظیفه داوطلبانی كه دوره سربازی را گذرانده اند به حداكثر سن آنان افزوده می شود.

ب- امتیازات بورس دانشجویی

1.   استخدام و اشتغال به كار در كادر قضایی دادگستری جمهوری اسلامی پس از فراغت از تحصیل در صورت برخورداری از صلاحیت های عمومی و علمی .

2.   دریافت ابلاغ كار آموزی ضمن تحصیل از ابتدای دوره تحصیلی .

3.   دریافت حقوق پایه دو قضایی از ابتدای دوره تحصیلی .

4.   احتساب سالهای تحصیل در دانشكده به عنوان سوابق خدمت .

5.   گذراندن خدمت سربازی در قالب اشتغال در قوه قضائیه

6.   استفاده از خوابگاه در طول دوره تحصیلی .

7.   استفاده از خدمات بیمه درمانی .

8.   استفاده از امكانات تربیت بدنی، غذا خوری، اینترنت و

ج- نحوه و مهلت ثبت نام :

1.   كلیه داوطلبان گروههای آزمایشی مختلف كه درخواست استفاده از بورس تحصیلی این دانشكده را دارند باید علاوه بر ثبت نام اینترنتی در آزمون سراسری نسبت به تكمیل فرم اینترنتی درخواست بورس تحصیلی این دانشكده مندرج در پایگاه اطلاع رسانی دانشكده به نشانی www.fjs.ac.ir نیز اقدام نمایند .

2.   لازم است هر داوطلب مبلغ 50000 (پنجاه هزار) ریال به شماره حساب 0107193315001 بنام تمركز وجوه ثبت نام داوطلبان كنكور سراسری دانشكده علوم قضایی بانك ملی شعبه كالج كد 433(قابل پرداخت در كلیه شعب بانك ملی) واریز نمایند و مشخصات فیش پرداختی را در فرم  اینترنتی ثبت نام درج نمایند .

3.   مهلت ثبت نام و تكمیل فرم اینترنتی یاد شده تا 30 بهمن 1391 می باشد .

4.   داوطلبان متقاضی بورس تحصیلی این دانشكده لازم است مورد مربوطه را در بند 44 تقاضانامه ثبت نامی علامت گذاری نمایند .

5.   داوطلبان باید هنگام تحویل فرم انتخاب رشته، كد رشته مربوط را در یكی از اولویت های اول تا سی ام انتخاب نمایند .

د- تذكرات لازم :

1.   نتیجه درخواست های بورس تحصیلی دانشكده علوم قضایی پس از طی مراحل گزینش خاص داوطلبان و در قالب نتایج نهایی آزمون سراسری از طریق سازمان سنجش آموزش كشور اعلام خواهد شد .

2.   درخواست بورس تحصیلی فقط از طریق اینترنت صورت می گیرد و لازم است داوطلبان از ارسال هرگونه مدرك و درخواست كتبی به آدرس پستی دانشكده اجتناب نمایند .

3.   داوطلبان می توانند در همین پایگاه به قسمت ثبت نام ها مراجعه  و نسبت به تكمیل برگه درخواست استفاده از بورس دانشكده علوم قضایی و خدمات اداری در آزمون سراسری سال 1390 اقدام نمایند .

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام