ما را حمایت کنید
 

شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علوم انتظامی اعلام شد

تاریخ انتشار: 1391/08/08
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علوم انتظامی اعلام شد.

شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علوم انتظامی سال تحصیلی 92-1391  اعلام شد.

به گزارش خبرنگار بازار کار، دانشگاه علوم انتظامی برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان مقاطع کارشناسی (مرد) و کاردانی (زن) دانشگاه علوم انتظامی سال تحصیلی  92-1391 را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه داوطلبان در این مرحله لازم است برای ثبت نام اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی، مصاحبه، آزمون آمادگی جسمانی و … برابر جدول زمان بندی تعیین شده به هسته گزینش دانشگاه علوم انتظامی مراجعه نمایند و در صورت قبولی در مراحل در مراحل فوق می بایست با اخذ معرفی نامه از دانشگاه علوم انتظامی سریعا برای ادامه مراحل به مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

همچنین براساس این اطلاعیه داوطلبان می بایست آمادگی لازم برای انجام آزمون آمادگی جسمانی، مصاحبه و آزمون قرآن را داشته باشند و داوطلبان (مرد) که دارای معافیت پزشکی می باشند مجاز به ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی نمی باشند. حداقل قد برای داوطلبان مرد 170 سانتی متر و برای داوطلبان زن 160 سانتی متر است و داشتن مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه و  پیش دانشگاهی با حداقل معدل 14 در یکی از مقاطع فوق الزامی بوده و داوطلبان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی و بالاتر سنوات گذشته مجاز به ثبت نام نمی باشند.

در این اطلاعیه اشاره شده است که داوطلبان می بایست پس از انجام مراحل گزینش در تاریخ 1 آذر ماه 1391 از طریق سایت سازمان سنجش، کد رشته مربوط  به دانشگاه علوم انتظامی را مجددا انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است که از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی ناجا می توان به این موضوع اشاره کرد که دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی در خواهند آمد و دانشجویان علاوه بر دریافت کمک هزینه تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه ی خدمات درمانی نیز بهره مند خواهند شد.

فارغ التحصیلان در طی خدمت  در نیروی انتظامی برابر مقررات بنیاد تعاون ناجا از وام خرید مسکن  و سایر امتیازات  لازم برخوردار خواهند شد و فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و کارشناسی  علاوه بر دریافت مدرک تحصیلی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ترتیب به درجات ستوان سومی و ستوان دومی نائل آمده و ترفیعات بعدی آنان برابر قوانین و مقررات ناجا خواهد بود.

همچنین ادامه تحصیل کارکنان تا مقطع دکتری در رشته های تحصیلی مصوب و مورد نیاز ناجا بلامانع خواهد بود و مدت زمان تحصیل دانشجویان جزء سنوات خدمتی و ترفیعاتی آنان محسوب خواهد شد.

شایان ذکر است که مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در پایگاه اینترنتی   www.police.ir   درج شده است.

منبع خبر : بازار کار مورخه 6 آبان 1391

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران