X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/25
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

زمان اعلام نتایج آزمون دانشگاه علوم پزشکي خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجانغربي

مديرتوسعه ومنابع انساني دانشگاه درگفتگو با خبرنگار خبرگزاري وب دا اعلام کرد نتايج اوليه آزمون به ميزان 3 برابر ظرفيت عصر روز شنبه برابر 26 آذرماه 90  با مراجعه به آدرس الکترونيکي آزمون WWW.AZMOONUMSU.IR دانشگاه علوم پزشکي خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجانغربي قابل دسترس خواهد بود .
دکترحاج ابراهيمي با اشاره به انجام مصاحبه شغلي از معرفي شدگان اضافه نمودند  پس از انجام مصاحبه اسامي پذيرفته شدگان به ميزان 5/1 برابر ظرفيت دراختيار هسته گزينش دانشگاه قرار خواهد گرفت . ايشان افزودند درصورت صدور مجوز جديد از سوي هيات امناي دانشگاه نيروهاي مورد نياز آتي دانشگاه تا برگزاري آزمون بعدي از ميان افرادي که در آزمون شرکت داشته اند معرفي خواهند شد .
ايشان درخاتمه از قائم مقام وزير دراستان ورياست محترم دانشگاه که زمينه برگزاري آزمون و رقابت عادلانه بين فارغ التحصيلان دانشگاهي را فراهم آوردند تشکر و سپاسگزاري نمودند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام