X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1395/10/15
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

رزرویشن | جدیدترین آگهی های استخدام رزرویشن تهران و شهرستانها را می توانید همه روزه در این صفحه مشاهده کنید.  رزرویشن شیفت عصر ، رزرویشن هتل و رزرویشن آژآنس از یکی از بهترین مشاغل پاره وقت در ایران محسوب می شود.


رزرویشن

به یک رزرویشن جوان (آقا) جهت کار در آژانس تاکسی سرویس برای شیفت شب در منطقه جردن.

۰۹۳۳۶۸۶۶۸۳۵

.

به یک رزرویشن خانم، شیفت صبح، آشنا به برنامه پارس آرین، تهران نو. ۷۷۵۶۲۶۸۹

.

اتومبیل کرایه پایتخت،رزرویشن شیفت روز و شب، آشنا به برنامه پارس آرین ،۵۰۰/۱م ، شهر آرا.

۰۹۱۲۲۳۹۷۳۹۷

.

رزرویشن آشنا به کامپیوتر ، ساعت ۹ الی ۳۰/۶ صبح، یک شب در میان حقوق ۵۵۰ هزار، مینی سیتی.

۲۲۴۶۳۷۴۵

.

رزرویشن شیفت صبح و عصر جهت کار در آژانس با سابقه کاری و توانمند با حقوق مکفی نیازمندیم.

۶۶۵۰۳۷۰۰

.

رزرویشن آشنا به پارس آرین جهت شیفت شب (۲۰ الی ۶ صبح)، تهران پارس، نیازمندیم.

۷۷۰۴۳۰۶۰

.

رزرویشن با سابقه جهت شیفت عصر و شب نیازمندیم(۱۸ الی ۶ صبح)

۰۹۱۲۶۸۳۴۳۰۰

.

رزرویشن با تجربه آقا یک شب در میان ساعت ۲۲ الی ۶ محدوده شادآباد فوری نیازمندیم.

۰۹۳۹۸۵۹۳۲۸۷

.

۲ نفر رزرویشن صبح ۷ الی ۱۹ و شب ۱۹ الی ۷ (تاکسی سرویس محدوده پونک). ۰۹۳۶۱۰۵۰۰۲۹

.

رزرویشن آقا برای سانس شب با ظاهر مناسب. ۸۸۲۶۰۹۳۸

.

رزرویشن آژانس خانم و آقا مسلط به برنامه پارس آرین نیازمندیم. ۸۸۷۵۴۸۵۹

.

رزرویشن آژانس آشنا به برنامه پارس آرین ، محدوده پاسداران. ۰۹۱۲۲۷۲۵۲۳۱

.

رزرویشن آقا ، جهت کار در پیک ،۲۰ الی ۳۵ سال، ساکن تهران پارس.۷۷۷۹۷۰۹۴

.

رزرویشن خانم شیفت صبح و رزرویشن آقا شیفت بعد از ظهر،(محدوده پاسداران، ساقدوش)

۰۹۱۲۰۷۴۵۲۲۱


۱ – آگهی استخدامی درج شده در سایت کاریاب دات نت ، از دو طریق ( ۱ – بازنشر شده از سایتها و  جراید کثیر الانتشار و یا جراید محلی استان های کل کشور  ۲ – ارسالی مستقیم توسط کارفرمایان محترم ) می باشد . لذا سایت کاریاب دات نت به صراحت اعلام می نماید که امکان بررسی صحت و سقم آگهی ها را به هیچ وجه نخواهد داشت و از کاربران فهیم سایت کاریاب دات نت تقاضا دارد به منظور جلوگیری از تضییع احتمالی حقوق خود ، شخصا نسبت به سنجش صلاحیت آگهی دهنده اقدام نمایند. لطفا در این خصوص از همیشه هوشیار تر باشید.

۲ – لطفا هیچ گاه و بدون هیچ دلیل خاصی در اولین مراحل استخدام نسبت به واریز وجه به حساب هیچ کارفرمایی ( اعم از شرکت و یا شخص حقیقی ) به هر علتی و با هر عنوانی اعم از آزمون استخدامی ، ارسال و ثبت و استعلام مدارک و …  اقدام ننمائید . به تجربه ثابت شده است که در پشت این درخواست ها تنها سوء استفاده های مالی وجود دارد.

۳ – از خواهران محترمی که به عنوان کارجو جهت انجام مراحل اولیه استخدام به مراکز غیردولتی مراجعه می نمایند ، تقاضامندیم که مراجعات اولیه خود را در ساعات اداری و به همراه یک از بستگان و یا آشنایان خود انجام دهند و هیچگاه به تنهایی برای امور اقدام ننمایند.

۴ – بدلیل سرعت کاری بالا جهت انتشار اگهی استخدام لطفا در صورتی که هر کدام از آگهی کار های سایت کاریابی را دارای اشکال محتوایی ، انشایی و یا املایی می بینید ، محبت نموده و از طریق بخش تماس با ما نسب به ارسال لینک آگهی و شرح مختصری در خصوص نوع اشکال برای مدیریت سایت ارسال نمایید. تا هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام