X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

ثبت‌ نام ۱۳۰ پزشک در طرح پزشک خانواده در کهگیلویه و بویراحمد

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

معاون بهداشتی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پزشک مورد نیازی ۱۶۰ نفر بوده که تاکنون ۱۳۰ پزشک در این طرح ثبت‌نام کرده که کمبود پزشک در شهرهای یاسوج و گچساران به نسبت بیشتر اعلام شده است.

یاسوج، سید رشید غفاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه توان و قدرت واحد بهداشت در سلامت جامعه را ۲۵ درصد عنوان کرد و اظهار کرد: ۷۵ درصد دیگر در اختیار دیگر نهادها و ادارات قرار دارد.

رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه و بویراحمد به مثالی در این‌باره اشاره کرد و گفت: در یک تصادف صورت گرفته کارخانه‌های ماشین‌سازی، راه و شهرسازی، پلیس‌راه، استانداری و دیگر نهادها و ادارات نقش بسزایی در این خصوص دارند که تنها نقش هزینه‌آور یک تصادف به واحد بهداشت و درمان محول شده است.

وی در ادامه به اجرای برنامه‌های طرح پزشک خانواده شهری اشاره کرد و گفت: این طرح در چهار استان شروع شده که دیگر استان‌ها براساس پروسه‌های سطح‌های یک، دو، سه و بیمه‌های خدمات درمانی آمادگی خود را به ستاد اجرایی کشور اعلام و در صورت شرایط لازم این طرح اجرا می‌شود.

غفاری اذعان کرد: کهگیلویه و بویراحمد از استان‌هایی است که اعلام آمادگی کرده و با تصویب نهایی از سوی ستاد اجرایی کشور طرح پزشک خانواده شهری در افقی روشن در این استان به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

معاون بهداشتی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر ۱۰ تیم سرشماری در شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران مشغول به سرشماری جامعه شهرها بوده که در مرکز بهداشت ثبت و برای هر فرد یک پرونده الکترونیکی در نظر گرفته است.

این مسئول اذعان کرد: مقرر شده بود تنها در سه شهر یاد شده طرح پزشک خانواده شهری اجرا شود ولی با این وجود هر جایی را که دولت به عنوان شهر اعلام کرده این طرح را اجرا و خدمات مضاعف و در خور شأن شهروندان ارائه می‌کنند.

اطلاع‌رسانی گسترده طرح پزشک خانواده لازم است

غفاری عبور از فاز اول ثبت‌نام طرح پزشک خانواده شهری را نیازمند اطلاع‌رسانی مناسب و صحیح دانست و گفت: در زمان اجرای این طرح در سطح یک ویزیت و دارو رایگان بوده از این رو کسانی که از مسیر ارجاع بگذرند پنج درصد در سطح بیمارستان و در بخش تخصصی ۱۰ درصد از هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

وی متذکر شد: کسانی که از مسیر ارجاع نگذرند دولت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این افراد نداشته و هزینه‌های لحاظ شده را خود افراد باید پرداخت کنند.

یکسان شدن بیمه پایه شهر‌ها و روستا‌ها در کل کشور

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از دغدغه‌های اصلی متولیان امر یکسان نبودن خدمات‌دهی به روستائیان و شهرها بوده که وزارت رفاه و وزارت بهداشت با همکاری هم مقرر شده است، کلیه خدمات‌رسانی در این مناطق به صورت یکسان توزیع و خدمات‌رسانی مضاعفی به جامعه هدف ارائه شود.

غفاری به یکسان شدن بیمه پایه شهرها و روستاها در سطح کشور اشاره کرد و گفت: با تشکیل ۱۷ کمیته در وزارت رفاه و وزارت بهداشت مقرر شده بیمه‌های تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، افراد زیر پوشش نهادهای حمایتی به عنوان بیمه سلامت ایرانیان اجرا می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد در طرح پزشک خانواده شهری موفق است

این مسئول در پاسخ به سؤالی مبنی بر میزان همکاری سازمان‌های بیمه‌گر در اجرای این طرح چگونه بوده، گفت: با توجه به این‌که همه ادارات و نهادها دولتی بر اساس بخشنامه تابع قانون بوده که در ابتدای طرح و عدم اطلاع‌رسانی مقاومت‌هایی اعمال شد ولی در حال حاضر همکاری نسبتا خوبی صورت گرفته است.

غفاری خاطرنشان کرد: پزشک مورد نیازی ۱۶۰ نفر بوده که تاکنون ۱۳۰ پزشک در این طرح ثبت‌نام کرده که کمبود پزشک در شهرهای یاسوج و گچساران به نسبت بیشتر اعلام شده است.

رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در چارت تعریف شده پزشک خانواده شهری و روستایی  برای هر بلوک ۱۰ هزار نفری یک مرکز بهداشتی در نظر گرفته می‌شود و برای هر دو هزار و ۵۰ نفر یک پزشک در نظر گرفته شده است.

غفاری خاطرنشان کرد: هیچ گونه محدودیتی برای ثبت‌نام وجود ندارد و آحاد مردم این آزادی را دارند تا پزشک را خود انتخاب کرده و در صورت مراجعه به پزشک دیگر باید فرم رضایت‌نامه جهت ارجاع به پزشک دیگری را پر کند.

 

منبع : خبرنگاران جوان

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام