ما را حمایت کنید
 

امکان ارتباط با صاحبان روزمه های ثبت شده در سایت از طریق پیغام خصوصی

تاریخ انتشار: 1391/04/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

مفتخریم که اتمام کد نویسی پروژه پیغام خصوصی کاریاب دات نت را اطلاع بدهیم . زین پس درگاه ارتباطی کارفرمایان با کارجویان و کارجویان با همدیگر از طریق پیغام خصوصی سایت کاریاب دات نت خواهد بود . بدین مفهوم که هر عضو ویژه می تواند به عنوان کارفرما به تعداد زیادی از کارجویان مورد نظر خویش ( از طریق انتخاب سیستمی بخش ) به صورت گروهی و بدون هیچ مشکلی پیغام دعوت به همکاری بفرستد.

اطلاعات بیشتر در خصوص عضویت ویژه :
 

 
www.karyab.net/modules.php?name=Subscription&op=Registerme

لازم به تذکر می باشد که اعضای عادی نیز دسترسی به بخش پیغام خصوصی را دارا می باشند . ولی این اعضا تنها قادر به ارسال 10 پیغام خصوصی همزمان می باشند ( برای ارسال بیشتر از 10 عدد ارسال همزمان می بایست عضو ویژه سایت گردند تا دسترسی به ارسال 100 پیغام خصوصی همزمان را دارا گردند) ولی غیر از محدودیت تعدادی ارسال همزمان ، در حال حاضر هیچ محدودیت دیگری را برای اعضای عادی اعمال ننموده ایم.

راهنمای ورود به بخش ارسال پیغام خصوصی :

جهت ورود به بخش پیغام خصوصی می بایست در "صفحه شخصی" بر روی آیکن پیغام خصوصی کلیک شود. مطابق با عکس زیر :

[تصویر: rahnma1.gif]

بعد از ورود به بخش پیغام خصوصی می بایست بر روی " ارسال پیام " کلیک نمایید . تا بخشی مطابق با بخش زیر برای شما لود شود . در این بخش شما میتوانید متن دلخواه خویش را نوشته و بعد ارسال نمایید.

همانطور که در عکس زیر می بینید شما میتوانید با کلیک بر روی " جستجوی پیشرفته " دریافت کنندگان پیغام خویش را

بر اساس فیلد هایی همچون ( جنسیت ، میزان تحصیلات ، رشته ، محل سکونت ، اسم و … )

جستجو ، انتخاب ، حذف ، و یا به صورت گروهی انتخاب نماییدو بعد به ارسال پیغام خصوصی مبادرت نمایید.

http://www.karyab.net/aks/rahnma2.gif

نکته : پیغام های ارسال شده به اعضا ، به محض ورود کاربر دریافت کننده پیغام توسط متنی هشدار دهنده به شخص نمایش داده خواهد شد. و ایشان میتوانند در بخش " پیغام خصوصی " خویش به آن پاسخ دهند.

از ویژگی های مهم بخش ارسال پیغام خصوصی ، میتوان به هوشمند بودن این بخش اشاره کرد. انتخاب اعضا ، جستجوی اعضا ، نمایش روزمه اشخاص در این بخش ، به صورت کاملا ً آجاکسی و هوشمند انجام خواهد شد . که جهت آشنایی بیشتر با قابلیت های این بخش به شما پیشنهاد می گردد آن را شخصا ً آزمایش نمایید.

ما تمام سعی و تلاش خویش را می نماییم تا در نسخه بعدی این بخش را کامل تر و بی نقص تر نماییم. لذا از شما کاربر عزیز تقاضامندیم که با ارسال پیشنهادات و نظرات خویش ما را در این مهم یاری نمایید.

============

پل های ارتباطی با مدیریت سایت :

1 – آدرس ایمیل مدیریت [email protected]

2 – شماره پیامک سایت :

[تصویر: tell_dake_256(2).gif]

3 – بخش تماس با ما

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران