ما را حمایت کنید
 

اعلام نتایج استخدام شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران ۹۲

تاریخ انتشار: 1392/04/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

اعلام نتایج نهایی آزمون(نتایج آزمون کتبی و مصاحبه‌ها)

به اطلاع پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی می‌رساند، از امروز نتایج «پذیرفته‌شدگان نهایی» به مرور و با توجه به زمان پایان یافتن مصاحبه‌های هر رشته، در سایت اعلام خواهد گردید. اعلام نتایج به دو صورت انجام خواهد پذیرفت :
۱٫ «اعلام نتیجه شخصی» که در لینک «اعلام نتیجه نهایی آزمون» قرار داده شده و برای هر شخص به صورت جداگانه اعلام نتیجه شده و حاوی نمرات آزمون کتبی و نمره مصاحبه این افراد می‌باشد. همچنین برای «پذیرفته‌شدگان نهایی» تاریخ مراجعه برای ادامه مراحل استخدامی اعلام گردیده است.
۲٫ «اسامی قبول شدگان نهایی و افراد ذخیره» برای هر رشته و مدرک تحصیلی به صورت مجزا و در قالب یک فایل پی دی اف که صرفا مشخصات فردی قبول شدگان نهایی و ذخیره ها در آن وجود دارد.(در لینک اسامی قبول شدگان نهایی و افراد ذخیره)
 
 
 
تذكرات بسيار مهم : 
* چنانچه در هر مرحله مشخص گردد فرد پذيرفته شده مدارك تحصيلي بالاتر داشته و يا دانشجو مي‌باشد، قبولي وي كان لم يكن تلقي مي‌گردد.
* پذيرفته‌شدگان نهايي مي‌بايستي در تاريخ اعلام شده در صفحه «اعلام نتيجه نهايي آزمون» كه به صورت شخصي براي خود آنها نمايش داده مي‌شود، راس ساعت 8 صبح در مجتمع شركت سرمايه‌گذاري صنايع شيميايي ايران حاضر گردند.
* هرگونه اظهار عدم آگاهي و يا عدم مراجعه بر اساس اطلاعيه‌ها و زمان‌بندي هايي كه از طريق سايت اعلام شده و يا خواهد شد، پذيرفته نبوده و به منزله انصراف افراد از ادامه مراحل استخدام تلقي مي گردد.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران