X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

اعلام خبر آغاز به کار آزمایشی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/06/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اعلام خبر آغاز به کار آزمایشی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

 

با صرف هزینه مالی و  زمانی و  تلاش چندین وقته مدیریت و پشتیبانی فنی سایت (+) ، مفتخریم که خبر آغاز به کار بخش آزمون استخدامی آنلاین را به اطلاع تمامی کاربران سایت کاریاب دات نت ، بخصوص کارفرمایان محترم برسانیم.

 

ابتدا به ساکن با طرح چند سئوال و پاسخ به آنها شما را با این بخش جدید آشنا می نمائیم.

 

سئوال 1 – بخش آزمون آنلاین چیست؟

پاسخ :بخشی که در آن کارفرمایان محترم می توانند با برگزاری آزمون استخدامی آنلاین مجازی کارمندان خود را از میان کارجویان سایت کاریاب دات نت به صورت کاملا ً فنی و براساس دانش علمی آنان انتخاب نمایند.

 

سئوال 2  – آیا کارفرمایان بابت این بخش باید هزینه ای را پرداخت نمایند؟

پاسخ : خیر . با توجه به سیاست فعلی سایت نیازی به صرف هزینه از جانب کارفرمایان جهت برقراری آزمون استخدامی آنلاین نیست.

 

سئوال 3 – آیا کارجویان برای شرکت در آزمون های استخدامی آنلاین باید هزینه ای را پرداخت نمایند؟

پاسخ : خیر . تا مادامی که سیاست فعلی سایت برقرار هست ، هیچ مبلغی از کارجویان جهت شرکت در آزمون های استخدامی اخذ نخواهد شد. مگر آنکه در شرایطی خاص و طبق هماهنگی های لازم مابین کارفرمای آزمون و مدیریت سایت کاریاب چنین تصمیمی اتخاذ شود.

 

 

سئوال 4 – بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت در حال حاضر دارای چه امکاناتی هست ؟

پاسخ :  به صورت تیتر وار این بخش دارای خصوصیات زیر می باشد ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر بخش ، بر روی آن کلیک نمائید)

 

 1. 1 –  درج بی نهایت سئوال چهار گزینه ای به همراه امکان نمایش پاسخ آنها در پایان آزمون ( در صورت تمایل کارفرما ، امکان نمایش یا عدم نمایش پاسخ سئوالات در پایان آزمون مهیا می باشد)
 2. 2 –  امکان درج سئوالات به زبان فارسی و انگلیسی در تمامی موضوعات ( سئوالات به سلیقه و  از طریق کارفرما بایستی تهیه شود)
 3. 3 –  امکان تعریف ضریب ( از 1 الی بی نهایت ) برای هر سئوال آزمون.
 4. 4 –  امکان تعریف سئوالات 1 پاسخی یا چند پاسخی.
 5. 5 –  امکان محدود نمودن و تعریف تعداد سئوالات برای هر آزمون . مثلا به درخواست کارفرما در هر آزمون تعداد X سئوال برای کارجو نمایش داده شود.
 6. 6 – در صورت محدود بودن تعداد سئوالات هر آزمون و بالا بودن سئوالات منبع آزمون ، امکان رندوم بودن سئوالات هر آزمون برای کارجو فراهم هست ( جهت ایجاد سئوالات متنوع تر )
 7. 7 –  امکان محدود نمودن تعداد دفعات شرکت در کارجو در هر آزمون . بر اساس IP مربوط به هر کارجو جهت جلوگیری از انجام آزمون های تکراری توسط یک کاربر
 8. 8 –  امکان محدود نمودن زمان پاسخگوئی به سئوالات بر مبنای ثانیه شمار و اتمام زمان پاسخگوئی به سئوالات پس از پایان زمان مذکور و نمایش نتیجه آزمون.
 9. 9 –  امکان نمایش نتیجه آزمون کارجو پس از اتمام آزمون. به صورت در صدی و جمع امتیازات کسب شدۀ کارجو.
 10. 10 –  امکان ایمیل نمودن نتایج هر آزمون برای کارفرما به صورت تک به تک بلافاصله و اتوماتیک بعد از اتمام هر بار آزمون.
 11. 11 –  امکان ایمیل نمودن نتایج هر آزمون برای کارجو به صورت کامل و شرحی از پاسخ های داده شده به آزمون بلافاصله بعد از اتمام آزمون.
 12. 12 –  امکان درج توضیحاتی در ابتدای شروع هر آزمون به سفارش کارفرما در خصوص شرایط شرکت و شرایط آزمون و نحوه تماس با نفرات برتر هر آزمون
 13. 13 –  امکان درج نتایج آزمون های یک کارفرما در یک جدول و مرتب سازی بر اساس امتیازات کسب شده یا زمان طی شده برای هر آزمون.
 14. 14 –  امکان درج لینک توضیحات و شروع آزمون در انتها یا ابتدای آگهی استخدامی هر کارفرما ( در صورت تمایل کارفرما ) مثلا کاربری آگهی استخدامی را در سایت درج می نماید و در متن آن به لینک آزمون خاصی که در سایت قبلا قرار داده است ،  لینک می دهد و لازمه انتخاب کارجو برای تصدی آن شغل را  حائز شرایط شدن در نتیجه آن آزمون خاص اعلام می کند.

 

سئوال 5 –آیا فرآیند برنامه نویسی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت به انتها رسیده است و امکان ایجاد تغییرات در آن به درخواست کارفرما نیست؟

پاسخ : خیر هیچگاه فرآیند تکمیل سازی هیچ بخشی از سایت کاریاب بسته نیست. و هر زمان که مدیریت کاریاب دات نت با ایده ای جدید در خصوص بخش های سایت ( بخصوص بخش آزمون آنلاین استخدامی ) مواجه شود ، خواه از جانب کارفرما نیز باشد به آن ارج نهاده و به صورت رایگان  آنرا بعد از مشورت با پشتیبان فنی سایت به مرحله اجرا در خواهد آورد.

 

سئوال 6 – کارفرمایان چگونه نظرات و پیشنهادات و درخواست خود را در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین به مدیریت ارسال نمایند؟

پاسخ : تمامی مکاتبات اعم از درخواست ایجاد آزمون استخدامی آنلاین ، ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین از طریق آدرس ایمیل online.azmoon@karyab.net  بایستی ارسال شود. سعی مدیریت کاریاب این است که در اسرع وقت به درخواست های ارسال کنندگان ایمیل مذکور پاسخگو باشد.

جهت تسریع در آگاه سازی مدیریت در خصوص ارسال شدن ایمیل به  آدرس online.azmoon@karyab.net از طریق شماره پیامک   30008304555555  اطلاع رسانی شود. { با ارسال پیامک با عبارت " آزمون استخدامی آنلاین" }

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

 

 

** سخن پایانی **

قطعا با همفکری و همکاری شما کاربر سایت کاریاب دات نت روزهای خیلی خوبی را برای بخش آزمون آنلاین استخدامی سایت کاریاب دات نت متصور هستیم. بس لطفا ً ما را از دیدگاه های خود مطلع نمائید.

 

ایمیل مکاتبه با مدیریت سایت کاریاب دات نت در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین     online.azmoon@karyab.net

 

منتظر پیشنهادات ، انتقادات و مکاتبات شما هستیم. پیروز باشید

 

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام