ما را حمایت کنید
 

اعلام خبر آغاز به کار آزمایشی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت

تاریخ انتشار: 1391/06/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اعلام خبر آغاز به کار آزمایشی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

 

با صرف هزینه مالی و  زمانی و  تلاش چندین وقته مدیریت و پشتیبانی فنی سایت (+) ، مفتخریم که خبر آغاز به کار بخش آزمون استخدامی آنلاین را به اطلاع تمامی کاربران سایت کاریاب دات نت ، بخصوص کارفرمایان محترم برسانیم.

 

ابتدا به ساکن با طرح چند سئوال و پاسخ به آنها شما را با این بخش جدید آشنا می نمائیم.

 

سئوال 1 – بخش آزمون آنلاین چیست؟

پاسخ :بخشی که در آن کارفرمایان محترم می توانند با برگزاری آزمون استخدامی آنلاین مجازی کارمندان خود را از میان کارجویان سایت کاریاب دات نت به صورت کاملا ً فنی و براساس دانش علمی آنان انتخاب نمایند.

 

سئوال 2  – آیا کارفرمایان بابت این بخش باید هزینه ای را پرداخت نمایند؟

پاسخ : خیر . با توجه به سیاست فعلی سایت نیازی به صرف هزینه از جانب کارفرمایان جهت برقراری آزمون استخدامی آنلاین نیست.

 

سئوال 3 – آیا کارجویان برای شرکت در آزمون های استخدامی آنلاین باید هزینه ای را پرداخت نمایند؟

پاسخ : خیر . تا مادامی که سیاست فعلی سایت برقرار هست ، هیچ مبلغی از کارجویان جهت شرکت در آزمون های استخدامی اخذ نخواهد شد. مگر آنکه در شرایطی خاص و طبق هماهنگی های لازم مابین کارفرمای آزمون و مدیریت سایت کاریاب چنین تصمیمی اتخاذ شود.

 

 

سئوال 4 – بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت در حال حاضر دارای چه امکاناتی هست ؟

پاسخ :  به صورت تیتر وار این بخش دارای خصوصیات زیر می باشد ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر بخش ، بر روی آن کلیک نمائید)

 

 1. 1 –  درج بی نهایت سئوال چهار گزینه ای به همراه امکان نمایش پاسخ آنها در پایان آزمون ( در صورت تمایل کارفرما ، امکان نمایش یا عدم نمایش پاسخ سئوالات در پایان آزمون مهیا می باشد)
 2. 2 –  امکان درج سئوالات به زبان فارسی و انگلیسی در تمامی موضوعات ( سئوالات به سلیقه و  از طریق کارفرما بایستی تهیه شود)
 3. 3 –  امکان تعریف ضریب ( از 1 الی بی نهایت ) برای هر سئوال آزمون.
 4. 4 –  امکان تعریف سئوالات 1 پاسخی یا چند پاسخی.
 5. 5 –  امکان محدود نمودن و تعریف تعداد سئوالات برای هر آزمون . مثلا به درخواست کارفرما در هر آزمون تعداد X سئوال برای کارجو نمایش داده شود.
 6. 6 – در صورت محدود بودن تعداد سئوالات هر آزمون و بالا بودن سئوالات منبع آزمون ، امکان رندوم بودن سئوالات هر آزمون برای کارجو فراهم هست ( جهت ایجاد سئوالات متنوع تر )
 7. 7 –  امکان محدود نمودن تعداد دفعات شرکت در کارجو در هر آزمون . بر اساس IP مربوط به هر کارجو جهت جلوگیری از انجام آزمون های تکراری توسط یک کاربر
 8. 8 –  امکان محدود نمودن زمان پاسخگوئی به سئوالات بر مبنای ثانیه شمار و اتمام زمان پاسخگوئی به سئوالات پس از پایان زمان مذکور و نمایش نتیجه آزمون.
 9. 9 –  امکان نمایش نتیجه آزمون کارجو پس از اتمام آزمون. به صورت در صدی و جمع امتیازات کسب شدۀ کارجو.
 10. 10 –  امکان ایمیل نمودن نتایج هر آزمون برای کارفرما به صورت تک به تک بلافاصله و اتوماتیک بعد از اتمام هر بار آزمون.
 11. 11 –  امکان ایمیل نمودن نتایج هر آزمون برای کارجو به صورت کامل و شرحی از پاسخ های داده شده به آزمون بلافاصله بعد از اتمام آزمون.
 12. 12 –  امکان درج توضیحاتی در ابتدای شروع هر آزمون به سفارش کارفرما در خصوص شرایط شرکت و شرایط آزمون و نحوه تماس با نفرات برتر هر آزمون
 13. 13 –  امکان درج نتایج آزمون های یک کارفرما در یک جدول و مرتب سازی بر اساس امتیازات کسب شده یا زمان طی شده برای هر آزمون.
 14. 14 –  امکان درج لینک توضیحات و شروع آزمون در انتها یا ابتدای آگهی استخدامی هر کارفرما ( در صورت تمایل کارفرما ) مثلا کاربری آگهی استخدامی را در سایت درج می نماید و در متن آن به لینک آزمون خاصی که در سایت قبلا قرار داده است ،  لینک می دهد و لازمه انتخاب کارجو برای تصدی آن شغل را  حائز شرایط شدن در نتیجه آن آزمون خاص اعلام می کند.

 

سئوال 5 –آیا فرآیند برنامه نویسی بخش آزمون استخدامی آنلاین سایت کاریاب دات نت به انتها رسیده است و امکان ایجاد تغییرات در آن به درخواست کارفرما نیست؟

پاسخ : خیر هیچگاه فرآیند تکمیل سازی هیچ بخشی از سایت کاریاب بسته نیست. و هر زمان که مدیریت کاریاب دات نت با ایده ای جدید در خصوص بخش های سایت ( بخصوص بخش آزمون آنلاین استخدامی ) مواجه شود ، خواه از جانب کارفرما نیز باشد به آن ارج نهاده و به صورت رایگان  آنرا بعد از مشورت با پشتیبان فنی سایت به مرحله اجرا در خواهد آورد.

 

سئوال 6 – کارفرمایان چگونه نظرات و پیشنهادات و درخواست خود را در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین به مدیریت ارسال نمایند؟

پاسخ : تمامی مکاتبات اعم از درخواست ایجاد آزمون استخدامی آنلاین ، ارسال نظرات و پیشنهادات و انتقادات در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین از طریق آدرس ایمیل [email protected]  بایستی ارسال شود. سعی مدیریت کاریاب این است که در اسرع وقت به درخواست های ارسال کنندگان ایمیل مذکور پاسخگو باشد.

جهت تسریع در آگاه سازی مدیریت در خصوص ارسال شدن ایمیل به  آدرس [email protected] از طریق شماره پیامک   30008304555555  اطلاع رسانی شود. { با ارسال پیامک با عبارت " آزمون استخدامی آنلاین" }

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

 

 

** سخن پایانی **

قطعا با همفکری و همکاری شما کاربر سایت کاریاب دات نت روزهای خیلی خوبی را برای بخش آزمون آنلاین استخدامی سایت کاریاب دات نت متصور هستیم. بس لطفا ً ما را از دیدگاه های خود مطلع نمائید.

 

ایمیل مکاتبه با مدیریت سایت کاریاب دات نت در خصوص بخش آزمون استخدامی آنلاین     [email protected]

 

منتظر پیشنهادات ، انتقادات و مکاتبات شما هستیم. پیروز باشید

 

 

ورود به بخش آزمون آنلاین

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران