X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه (فراخوان دوره 59)

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/05/21
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه (فراخوان دوره 59)

بيمه مركزي ايران ج.ا.ا در اجراي ماده ۶۸قانون تأسيس بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و بيمه‌گري و براي استفاده از نيروهاي متخصص و كارآمد براي تعميم و گسترش فرهنگ بيمه و پيشبرد عرضه خدمت و فعاليت‌هاي بيمه‌اي، پس از آزمون از متقاضيان واجد شرايط بر اساس آيين‌نامه و مقررات مربوط، پروانه كارگزاري رسمي بيمه صادر مي كند.

شرايط لازم :

1.   تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.

2.   اعتقاد به اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور.

3.   حداقل سن بيست و پنج سال.

4.   داشتن حداقل مدرك ليسانس در رشته بيمه يا گرايش بيمه‌اي با شش ماه سابقه كارمفيد بيمه‌اي و يا حداقل ليسانس در ساير رشته ها و يكسال سابقه كار مفيد بيمه اي.

5.   انجام گرفتن خدمت وظيفه عمومي يا داشتن معافيت دائم قانوني.

6.   عدم شهرت به نادرستي.

7.   نداشتن سابقه محكوميت به علت ارتكاب جنايت يا ورشكستگي به تقصير و كلاه برداري و يا خيانت در امانت و يا دزدي و صدور چك بي محل و يا اختلاس و يا معاونت در يكي از جرايم فوق به گواهي اداره سجل كيفري وزارت دادگستري (در اين خصوص گواهي عدم سوء پيشينه الزامي است كه پس از موفقيت در آزمون بايد ارائه شود).

8.   موفقيت در آزمون كتبي و مصاحبه حضوري در بيمه مركزي ايران.

9.   گذراندن دوره آموزشي و توجيهي بيمه مركزي ايران و اخذ گواهينامه قبولي.

تذكر: مطابق ماده ۱آيين نامه كارگزاري بيمه، شغل انحصاري كارگزار بايد ارائه خدمات بيمه اي باشد.

(به هيچ شغل ديگري اشتغال نداشته باشد)

مدارك لازم جهت ثبت نام:

1.   تصوير خواناي كليه صفحات شناسنامه عكس‌دار.

2.   يك برگ تصوير خواناي مدرك تحصيلي معتبر.

3.   سه قطعه عكس ۴×۳جديد با درج مشخصات متقاضي در پشت آن.

4.   اصل فيش بانكي به مبلغ۰۰۰ر۳۰۰ريالواريز شده به حساب سيبا شماره ۰۱۰۹۹۹۹۹۹۹۰۰۹بانك ملي، شعبه ممتاز ملي ، كد ۱۰۰۰ به نام بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران براي آزمون كارگزاري رسمي بيمه.

5.   يك برگ تصوير از پشت و روي كارت پايان خدمت يا معافيت دائم قانوني.

6.   اصل گواهي سابقه كار بيمه بازرگاني (نزد مؤسسات بيمه، نمايندگان بيمه و كارگزاران رسمي بيمه) متناسب با مدرك تحصيلي به شرح مندرج در بند ۴شرايط فوق.

تبصره: در گواهي هاي صادره، نوع فعاليت بايد قيد گردد.

7.   فرم تكميل شده (موجود در سایت به آدرس: WWW.centinsur.ir) با الصاق يك قطعه عكس ۴×۳بر آن.

تذكرات مهم:

 

1.   گواهي‌هاي صادره شده توسط نمايندگان شركتهاي بيمه بايد طي نامه جداگانه‌اي به تأييد ادارات امور نمايندگان اين شركت ها در تهران برسد،  همچنين گواهي هاي صادر شده توسط كارگزاران رسمي بيمه به تأييد مديريت نظارت بر دفاتر خدمات بيمه اي، بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران  رسيده باشد.

2.   متقاضيان دوره هاي قبل جهت شركت مجدد در آزمون بايد نسبت به ارسال كليه مدارك اقدام نمايند

3.   به مداركي كه ناقص باشد و يا بعد از تاريخ فوق به پست تحويل شود ترتيب اثر داده نمي شود و مدارك ارسالي و وجه پرداختي مسترد نخواهد شد.

ساير نكات:

1.   داوطلبان واجد شرايط بايد مدارك لازم را حداكثر تا پايان وقت اداري روز 31 مرداد 1392 با پست سفارشي به نشاني بيمه مركزي ايران واقع در تهران، خيابان آفريقا، نبش مريم، كد پستي ۱۹۱۵۷و يا صندوق پستي ۵۵۸۸ ـ ۱۹۳۹۵بفرستند.(ضمناً روي پاكت ارسالي جمله «آزمون كارگزاري» قيد گردد)

2.   ليست نهايي شركت كنندگان يك هفته قبل از آزمون در سايت بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران درج خواهد شد.

3.   آزمون در تاريخ  21 شهریور 92  رأس ساعت ۹صبح در محل پژوهشكده بيمه به آدرس: تهران – سعادت آباد – ميدان كاج – خيابان سرو غربي – پلاك ۴۳ برگزار مي گردد. متقاضيان جهت دريافت كارت ورود به جلسه رأس ساعت ۸صبح مورخ 21 شهریور 92 در محل فوق الذكر حضور بهم رسانند.

مواد آزمون كتبي :

مواد آزمون عبارت اند از: اصول و كليات بيمه‌هاي بازرگاني، آيين نامه هاي مصوب شورايعالي بيمه از جمله آيين نامه شماره ۶و۸۳و ۷۱ و ضمائم آنها، مجموعه قوانين و مقررات بيمه هاي بازرگاني.

ضمناً برخي از منابع اين موضوعات در كتاب فروشي واقع در ساختمان پژوهشكده بيمه موجود مي‌باشد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام