ما را حمایت کنید
 

اطلاعیه نحوه اصلاح مشخصات ، زمان استرداد وجوه اضافی و روش پرداخت وجه ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی شرکت مخابرات سال 1391

تاریخ انتشار: 1391/04/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مبلغ ثبت نام آزمون ، بیش از یک بار از حساب بانکی شان کسر شده می رساند ، تمامی وجوه اضافه تا پایان روز شنبه 3 / 4 / 91 به حساب بانکی داوطلبان عودت می شود .
همچنین براساس این گزارش آن دسته از داوطلبانی که بدون پرداخت وجه، کد رهگیری دریافت نموده اند و یا کل مبلغ ثبت نام به حساب آنان بازگشته است می رساند از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 5 / 4 / 91 لغایت 9 صبح روز چهارشنبه 7 / 4 / 91 سامانه ثبت نام برای این عزیزان باز می باشد تا نسبت به پرداخت مبلغ ثبت نام اقدام نمایند.
این روابط عمومی اعلام کرد ، براساس هماهنگی بعمل آمده جهت اصلاح مشخصات فردی ، سامانه ثبت نام از ساعت 9 صبح روز شنبه 10 / 4 / 91 لغایت 9 صبح روز دوشنبه 12 /4 / 91 بدین منظور باز می باشد و داوطلبانی که حین ثبت نام مشخصات فردی خویش را اشتباه ثبت نموده اند به منظور اصلاح صرفاً مشخصات می توانند به سایت مراجعه نمایند.
براساس این گزارش تمامی داوطلبانی که مراحل ثبت نام خود را به طور کامل و صحیح انجام داده اند نیازی به مراجعه مجدد به سامانه ثبت نام ندارند.

 

منبع خبر

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران