ما را حمایت کنید
 

اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداريها درخصوص زمان ونحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

تاریخ انتشار: 1391/07/26
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداريها درخصوص زمان ونحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري هاي كشور با صدور اطلاعيه اي زمان و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون استخدامي مرحله سوم شهرداري هاي كشور در هشت استان و آزمون مجدد مرحله دوم برخي رشته هاي شغلي را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور،متن اين اطلاعيه به اين شرح است:

"آزمون استخدامي شهرداري هاي استانهاي آذربايجان غربي، سمنان، قم، كردستان، كرمان، گلستان، مركزي، البرز (آتش نشاني و خدمات ايمني كرج) روز جمعه 28/7/91 در دو نوبت صبح (ساعت 8:00) و عصر (ساعت 14:30) برگزار خواهد گرديد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور ، اطلاعيه هاي مربوط به محل و نشاني باجه رفع نقص احتمالي كارت ورود به جلسه داوطلبان، مواد امتحاني آزمون، برگ راهنماي شركت در آزمون داوطلبان و همچنين سامانه دريافت و چاپ كارت ورود به جلسه داوطلبان كه در ذيل آن آدرس حوزه هاي برگزاري آزمون درج شده است، از ساعت 16 روز دوشنبه 24/7/91 در سايت اينترنتي سازمان سنجش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و قابل دسترسي و پرينت مي‌باشد.

لذا كليه داوطلبان آزمون استخدامي در استانهاي فوق الذكر و همچنين داوطلبيني كه مي بايست در آزمون مجدد برخي رشته هاي شغلي در شش استان قزوين، خوزستان، فارس، سيستان و بلوچستان، زنجان و همدان شركت نمايند مي تواند از زمان ذكر شده به سايت سازمان سنجش مراجعه و كارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند و در صورت وجود نقص احتمالي به باجه هاي رفع نقصي كه آدرس آنها  در همان سايت اطلاع رساني مي گردد، مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است صرفاً كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون مجدد فاقد عكس بوده و داوطلبان مي‌بايست در روز آزمون يك قطعه عكس 4*3  جهت الصاق بر روي كارت ورود به جلسه و همچنين كارت ملي خود را به همراه داشته باشند ونيازي به مراجعه به باجه هاي رفع نقص ندارند.

ضمناً نشاني باجه هاي رفع نقص احتمالي از طريق سايت سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور نيز به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد."

براي آگاهي از اطلاعيه سازمان سنجش به این لينك مراجعه نمائيد.
 

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران