X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/19
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان گفت: ۱۸ هزار نفر در شهرک های صنعتی سطح استان اشتغال دارند.

معروفی گفت: از ۲۱ شهرک صنعتی در استان ۹ واحد فعال و بقیه در دست اجرا است.

 

وی با بیان اینکه ۳۵۸ واحد صنعتی فعال در شهرک های صنعتی کردستان وجود دارد، افزود: ۲۶۰ واحد نیز در دست اجرا است و بیش از ۱۰۰ واحد راکد است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان با اشاره به ایجاد اشتغال برای ۱۸ هزار نفر در این واحدها، گفت: در سال جاری ۱۶۱ طرح سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی کردستان ارائه شده است که از این تعداد با سرمایه گذاری ۶۱ طرح موافقت شده است.

معروفی رتبه کردستان در زمینه تعداد شهرک های صنعتی در سطح کشور را هجدهم اعلام کرد و اضافه کرد: امسال ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی در کردستان اختصاص یافته است که ۱۰ میلیارد ریال آن ملی است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام