X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام سازمان دامپزشکی 96 | راهنمای آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/06/01

استخدام سازمان دامپزشکی

در این صفحه کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام سازمان دامپزشکی منتشر میشود. اگر بدنیال گزینش در سازمان دامپزشکی کشور هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید چراکه از صفر تا صد نحوه استخدام شدن در سازمان دامپزشکی را برایتان تشریح کرده ایم. همچنین نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی نیز در اختیار شما گذاشته شده است. مجموعه اخبارها و مطالب منتشر شده درباره سازمان دامپزشکی نیز اینجا آرشیو میشود.

اخبارها و اطلاعیه ها

شرایط استخدامی سازمان دامپزشکی کشور

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان دامپزشکی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

استخدام سازمان دامپزشکی

استخدام سازمان دامپزشکی کشور

معرفی سازمان دامپزشکی کشور

سازمان دامپزشکی کشور سازمانی است که از وظایف اصلی آن می توان به حفاظت از سلامت حیوانات اشاره نمود. البته در این میان حفاظت از حیوانات اهلی بیشتر مورد توجه است. سازمان دامپزشکی کشور جدیدا در لیست سازمان هایی قرار داده شده است که وابسته به وزارت جهاد کشاورزی می باشند. در پی انتشار اطلاعیه در رسانه های مختلف، این سازمان به دنبال استخدام نیروی انسانی جوان، متعهد و متخصص می باشد. از متقاضیان دعوت می شود تا اطلاعات و شرایط لازم درباره استخدام سازمان دامپزشکی که در دفترچه راهنما، سایت کاریاب و سایت سازمان سنجش وجود دارد به صورت کامل و دقیق مطالعه نموده و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور اقدام نمایند.

 

راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی

سازمان دامپزشکی کشور گسترده مسئولیت هایی را در زمینه ی تامین بهداشت دام ها، درنظر داشتن بهداشت عمومی، پیشگیری و مبارزه نمودن با بیماری های مشترک در بین انسان ها و حیوانات و… بر عهده دارد. در واقع از وظایف مهم این سازمان می توان به پاسخگو بودن آن به جامعه اشاره نمود. بنابراین در چنین سازمانی بیش از هر چیز نیاز به نیروی متعهد و دلسوز احساس می گردد. پس از مطالعه دقیق شرایط استخدام سازمان دامپزشکی 96، داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ثبت نام استخدامی سازمان دامپزشکی کشور از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر است و متقاضیان در صورت مراجعه به این سایت می توانند از کلیه اطلاعات و شرایط مورد نیاز برای شرکت در استخدام سازمان دامپزشکی سال 96 مطلع گردند. در صورت وجود هر گونه سوال نیز می توانید از طریق تماس یا مکاتبه به پاسخ سوالات خود دست یابید. دوستان عزیز نسبت به تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدام سازمان دامپزشکی 96 دقت لازم را نیز داشته باشید. لازم است تا نسبت به محل های استخدامی، بومی بودن یا نبودن، رشته تحصیلی مورد نیاز سازمان دامپزشکی نیز دقت نمایید تا از وجود مشکلات بعدی جلوگیری شود. هزینه لازم برای ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان باید قبل از ثبت نام وجه را پرداخت کرده باشند. در زمان ثبت نام نیز باید به اطلاعاتی که ثبت می نمایید دقت لازم را داشته باشید. چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد که باید داوطلبان آن را پرینت نموده و در جلسه آزمون همراه داشته باشند. ساعت و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر گردیده است.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

شرایط استخدام سازمان دامپزشکی

گسترده بودن وظایف این سازمان منجر شده تا سازمان دامپزشکی کشور در فکر اخذ مجوز برای نیروی انسانی کارشناس و متخصص باشد. با وجود اینکه در این مدت سازمان دامپزشکی کشور تقاضای استخدام چد هزار نفر نیروی جدید را داشته است اما تنها با استخدام تعداد کمی از این مقدار موافقت شده است. تصمیم بر این است تا این تعداد نیز در 3 مرحله در سازمان دامپزشکی کشور استخدام شوند. استخدام سازمان دامپزشکی سال 96 دارای شرایط خاص خود است که لازم به صورت کامل در نظر گرفته شود. در سایت کاریاب و در بخش راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی به بررسی این شرایط می پردازیم. در ابتدا پیروی از دین اسلام برای شرکت در استخدامی سازمان دامپزشکی کشور ضروری است.

لازم است متقاضیان استخدام در سازمان دامپزشکی 96 به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی اعتقاد داشته باشند. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی، نداشتن محکومیت کیفری، نداشتن سوء پیشینه، عدم اشتغال در ارگان های دولتی از شرایط مهم دیگر برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور می باشد.

برای داوطلبان مرد داشتن معافیت و یا انجام خدمت سربازی ضروری است. رشته های تحصیلی افراد شرکت کننده در استخدامی بسیار مهم است و لازم است تا رشته ی تحصیلی در دفترچه موجود باشد. مقاطع تحصیلی مورد نیاز نیز باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که در دفترچه و بخش راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی سایت کاریاب وجود دارد، مقاطع تحصیلی مورد نیاز از دیپلم تا دکترا می باشد. از بین داوطلبان استخدامی سازمان دامپزشکی 96 کسانی می توانند شغل کاردان دامپزشکی را انتخاب نمایند که دارای مدرک کاردانی دامپزشکی باشند.

در صورت مغایر بودن مدرک تحصیلی با شغل درخواستی، قبولی و استخدام فرد لغو خواهد گردید. افرادی که مدرک دکترای داروسازی دارند لازم است تا مدرک دکتری عمومی داروسازی را نیز داشته باشند. برای شغل های دامپزشک و کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری دام ها، دارا بودن مدرک دکترای حرفه ای و یا مدرک عمومی دامپزشکی الزامی می باشد.

برای شغل حسابدار، افرادی که مدارک بالاتر از کارشناسی دارند باید مدرک کارشناسی آنها مدیریت دولتی و مدیریت مالی باشد. برای شغل برنامه نویس هم مانند شغل حسابدار، افرادی که مدرک بالاتر از کارشناسی دارند باید لیسانس آنها نرم افزار باشد. برای گروه حقوق، افراد باید مدرک کارشناسی حقوق عمومی، حقوق خصوصی و یا حقوق قضایی داشته باشند. تمامی این موارد و همچنین توضیحات تکمیلی دیگر در دفترچه راهنمای آزمون درج گردیده است و به تمامی متقاضیان توصیه میگردد شود تا دفترچه راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی کشور را به صورت دقیق مطالعه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

آزمون استخدام سازمان دامپزشکی

بعد از بررسی شرایط و ثبت نام داوطلبان می توانند در زمان و تاریخ مشخص شده در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور شرکت نمایند. در این آزمون دو مجموعه سوال عمومی و تخصصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای هر رشته سوالات تخصصی متفاوت بوده اما سوالات عمومی برای تمامی داوطلبان یکسان می باشد. سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی 96 به صورت چهار گزینه ای می باشد و براساس اطلاعات موجود نمره منفی نیز برای سوالات اشتباه در نظر گرفته خواهد شد.

در سال های گذشته آزمون استخدامی سازمان برگزار گردیده است و نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی در سایت کاریاب موجود می باشد و داوطلبان می توانند آن را دانلود نمایند. با مطالعه و دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی، داوطلبان با این سوالات بیشتر آشنا می شوند، می توانند منابع مختلف دیگری را پیدا کرده و مطالعه نمایند تا شانس بیشتری برای موفقیت در استخدام سازمان دامپزشکی داشته باشند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام