X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام سازمان پزشکی قانونی

در این صفحه کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام سازمان پزشکی قانونی منتشر میشود. اگر بدنیال گزینش در سازمان پزشکی قانونی کشور هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید چراکه از صفر تا صد نحوه استخدام شدن در سازمان پزشکی قانونی را برایتان تشریح کرده ایم. همچنین نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی نیز در اختیار شما گذاشته شده است. مجموعه اخبارها و مطالب منتشر شده درباره سازمان پزشکی قانونی نیز اینجا آرشیو میشود.

اخبارها و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان پزشکی قانونی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

استخدام سازمان پزشکی قانونی

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور سال 96

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور سال 96

مشخص گردیده که سازمان پزشکی قانونی کشور، در پی انتشار اطلاعیه در رسانه ها قصد استخدام نیروی انسانی متخصص و متعهد دارد. گویا در سازمان پزشکی قانونی با کمبود شدید نیروی انسانی روبه رو هستیم. براساس جلسات برگزار شده در این زمینه، مجوز استخدام نیروی جدید صادر گردیده است و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند در این آزمون شرکت نمایند. گفته هایی نیز درباره تبدیل وضعیت نیروهای موجود در این سازمان وجود دارد که قول هایی به این افراد داده شده است. کلیه شرایط لازم برای استخدام متقاضیان در بخش راهنمای استخدام سازمان پزشکی قانونی سایت کاریاب و دفترچه راهنمای آزمون، در سایت سازمان سنجش وجود دارد. در این بخش به بررسی شرایط استخدام و آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور می پردازیم.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

آشنایی مختصر با سازمان پزشکی قانونی کشور – شبکه خبر

Watch video!

راهنمای استخدام پزشکی قانونی

از بین داوطلبان، کسانی که دارای مدارک، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، مدرک تحصیلی و امتیازات سهمیه باشند، می توانند درآزمون استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور شرکت نمایند. اطلاعیه کامل استخدامی مربوط به سازمان پزشکی قانونی در سایت کاریاب وجود دارد. متقاضیان در ابتدا باید شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی را داشته باشند.

داوطلبان استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان برای شرکت در آزمون باید هزینه ای را نیز پرداخت نمایند که پرداخت هزینه به صورت اینترنتی بوده و قبل از اقدام برای ثبت نام و بعد از بررسی نمودن شرایط لازم است تا داوطلبان این هزینه را پرداخت نمایند. متقاضیان شرکت در استخدام سازمان پزشکی قانونی 96 لازم است تا به جنسیت، محل های استخدامی، رشته های تحصیلی مورد نیاز و … دقت کافی داشته باشند. برای حضور در جلسه ی آزمون داوطلبان نیاز به کارت ورود به جلسه دارند که می توانند این کارت را چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به دست آورده و آن را پرینت نمایند. زمان و محل برگزاری آزمون نیز در داخل کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر گردیده است و باید به این اطلاعات نیز دقت شود.

شرایط استخدام سازمان پزشکی قانونی

سه مورد از شرایط استخدامی سازمان پزشکی قانونی که از دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی استخراج کرده ایم، به شرح زیر است :

۱-مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حال گذراندن دوره طرح نیروی انسانی و یا ضریب کا در سازمان میتوانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند که در صورت قبولی تعهدات ایشان به محل پذیرفته شده متتقل خواهند شد.

۲- پذیرش نهایی در رشته شغلی مامور حراست پس از انجام مراحل گزینش اصلح از سوی مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه خواهد بود.

۳- حداکثر سن برای مدرک دکترای تخصصی برای این سازمان ۴۵ سال میباشد.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

استخدام جدید سازمان پزشکی قانونی دارای شرایطی است که رعایت آن برای شرکت در آزمون و قبولی، ضروری است. لازم است داوطلبان این شرایط را رعایت کنند تا در ادامه ی روند استخدام مشکلی پیش نیاید. ما در سایت کاریاب به بررسی کامل این شرایط استخدام استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور می پردازیم همچنین مراجعه به دفترچه ی راهنمای آزمون برای کسب اطلاعات بیشتر لازم و ضروری است. پیرو دین مقدس اسلام بودن برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 ضروری است. فرد باید تابعیت ایران را داشته باشد و تابعیت وی اکتسابی نباشد.

متقاضی شرکت در استخدام سازمان پزشکی قانونی باید به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران اعتقاد کامل داشته باشد. متقاضیان باید از سلامت کامل جسم و روان برخوردار باشند، البته لازم به ذکر است که داوطلبان توسط پزشک این سازمان معاینه خواهند شد. برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی سال 96 عدم اعتیاد به مواد مخدر و نداشتن محکومیت کیفری ضروری است. متقاضیان برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی نباید در ارگان های دولتی دیگر اشتغال داشته باشند. انجام خدمت سربازی و یا داشتن معافیت دائم نیز برای آقایان ضروری می باشد. در بین شرایط موجود رشته تحصیلی افراد نیز بسیار مهم است که باید دقت شود رشته تحصیلی داوطلبین در بین رشته های تحصیلی استخدامی موجود باشد. بر اساس اطلاعیه های موجود و نیز با توجه به اطلاعات موجود در دفترچه، کلیه مقاطع تحصیلی از دیپلم تا دکتری نیز در صورت دارا بودن سایر شرایط استخدامی می توانند در آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 شرکت نمایند.

از بین داوطلبان متقاضی شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 افرادی که در حال گذراندن دوره های طرح نیروی انسانی هستند نیز می توانند در آزمون شرکت نمایند. در این حالت در صورتی که این افراد پذیرفته شوند تعهدات آنها به محل جدیدی که استخدام شده اند منتقل می گردد. لازم به ذکر است افرادی که مایل به پذیرش در شغل حراست هستند در صورت قبولی، نیاز به گذراندن مراحل گزینش ویژه دارند که از سوی اصلح مرکز حفاظت و قوه قضاییه گزینش خواهند شد. از شرایط مهم دیگر می توان به سن افرادی که دارای مدرک دکتری هستند اشاره نمود که سن این افراد حداکثر باید 45 سال باشد. تمامی این اطلاعات و سایر موارد مرتبط با استخدامی سازمان پزشکی قانونی در دفترچه راهنمای آزمون سازمان پزشکی قانونی 96 موجود است. لازم است داوطلبان به صورت کامل این دفترچه را مطالعه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

آزمون استخدام سازمان پزشکی قانونی

برای شرکت در آزمون داوطلبان باید کلیه شرایط ذکر شده را دارا بوده و رعایت نمایند. آزمون سازمان پزشکی قانونی 96 در تاریخ و زمان مشخص شده که در کارت ورود به جلسه آزمون نیز وجود دارد برگزار خواهد شد. سوالات آزمون 4 گزینه ای بوده و داوطلبان باید در زمان مشخص شده به سوالات پاسخ دهند. دو دفترچه سوال عمومی و تخصصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. دفترچه سوالات عمومی در ابتدا و سپس دفترچه سوالات تخصصی توزیع می گردد. سوالات تخصصی به تفکیک رشته ی داوطلبان خواهد بود اما مجموعه سوالات عمومی برای همه ی داوطلبان یکسان خواهد بود. از مجموعه سوالات دفترچه ی عمومی می توان به مهارت های هفت گانه، ریاضی، آمار، زبان انگلیسی، زبان و ادبایت فارسی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و هوش را نام برد.

لازم به ذکر است که اقلیت های دینی لازم نیست به سوالات معارف پاسخ دهند و نمره مربوطه به گونه ای دیگر برای آنها محاسبه خواهد شد. برای تعدادی از داوطلبان امتیاز بومی بودن، سهمیه ایثارگران و سمیه ی جانبازان نیز در نظر گرفته خواهد شد که البته باید مدارک لازم در این زمینه را نیز ارائه نمایند. آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی در سال های گذشته نیز برگزار گردیده است و نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی در سایت کاریاب موجود است و شما می توانید با دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی پزشکی قانونی با سوالات بیشتر آشنا شوید و شانس بیشتری نیز برای موفقیت در آزمون و استخدام در این ارگان خواهید داشت. همچنین می توانید از منابع مختلف دیگر نیز برای آمادگی در آزمون استفاده نمایید.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام