X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام سازمان پزشکی قانونی 96 + راهنمای استخدامی سازمان پزشکی قانونی

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/06/01

استخدام سازمان پزشکی قانونی

در این صفحه کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام سازمان پزشکی قانونی منتشر میشود. اگر بدنیال گزینش در سازمان پزشکی قانونی کشور هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید چراکه از صفر تا صد نحوه استخدام شدن در سازمان پزشکی قانونی را برایتان تشریح کرده ایم. همچنین نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی نیز در اختیار شما گذاشته شده است. مجموعه اخبارها و مطالب منتشر شده درباره سازمان پزشکی قانونی نیز اینجا آرشیو میشود.

اخبارها و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان پزشکی قانونی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

استخدام سازمان پزشکی قانونی

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور سال 96

استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور سال 96

مشخص گردیده که سازمان پزشکی قانونی کشور، در پی انتشار اطلاعیه در رسانه ها قصد استخدام نیروی انسانی متخصص و متعهد دارد. گویا در سازمان پزشکی قانونی با کمبود شدید نیروی انسانی روبه رو هستیم. براساس جلسات برگزار شده در این زمینه، مجوز استخدام نیروی جدید صادر گردیده است و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند در این آزمون شرکت نمایند. گفته هایی نیز درباره تبدیل وضعیت نیروهای موجود در این سازمان وجود دارد که قول هایی به این افراد داده شده است. کلیه شرایط لازم برای استخدام متقاضیان در بخش راهنمای استخدام سازمان پزشکی قانونی سایت کاریاب و دفترچه راهنمای آزمون، در سایت سازمان سنجش وجود دارد. در این بخش به بررسی شرایط استخدام و آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور می پردازیم.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

آشنایی مختصر با سازمان پزشکی قانونی کشور – شبکه خبر

Watch video!

راهنمای استخدام پزشکی قانونی

از بین داوطلبان، کسانی که دارای مدارک، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، مدرک تحصیلی و امتیازات سهمیه باشند، می توانند درآزمون استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور شرکت نمایند. اطلاعیه کامل استخدامی مربوط به سازمان پزشکی قانونی در سایت کاریاب وجود دارد. متقاضیان در ابتدا باید شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی را داشته باشند.

داوطلبان استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان برای شرکت در آزمون باید هزینه ای را نیز پرداخت نمایند که پرداخت هزینه به صورت اینترنتی بوده و قبل از اقدام برای ثبت نام و بعد از بررسی نمودن شرایط لازم است تا داوطلبان این هزینه را پرداخت نمایند. متقاضیان شرکت در استخدام سازمان پزشکی قانونی 96 لازم است تا به جنسیت، محل های استخدامی، رشته های تحصیلی مورد نیاز و … دقت کافی داشته باشند. برای حضور در جلسه ی آزمون داوطلبان نیاز به کارت ورود به جلسه دارند که می توانند این کارت را چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به دست آورده و آن را پرینت نمایند. زمان و محل برگزاری آزمون نیز در داخل کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر گردیده است و باید به این اطلاعات نیز دقت شود.

شرایط استخدام سازمان پزشکی قانونی

سه مورد از شرایط استخدامی سازمان پزشکی قانونی که از دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی استخراج کرده ایم، به شرح زیر است :

۱-مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حال گذراندن دوره طرح نیروی انسانی و یا ضریب کا در سازمان میتوانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند که در صورت قبولی تعهدات ایشان به محل پذیرفته شده متتقل خواهند شد.

۲- پذیرش نهایی در رشته شغلی مامور حراست پس از انجام مراحل گزینش اصلح از سوی مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه خواهد بود.

۳- حداکثر سن برای مدرک دکترای تخصصی برای این سازمان ۴۵ سال میباشد.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

استخدام جدید سازمان پزشکی قانونی دارای شرایطی است که رعایت آن برای شرکت در آزمون و قبولی، ضروری است. لازم است داوطلبان این شرایط را رعایت کنند تا در ادامه ی روند استخدام مشکلی پیش نیاید. ما در سایت کاریاب به بررسی کامل این شرایط استخدام استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور می پردازیم همچنین مراجعه به دفترچه ی راهنمای آزمون برای کسب اطلاعات بیشتر لازم و ضروری است. پیرو دین مقدس اسلام بودن برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 ضروری است. فرد باید تابعیت ایران را داشته باشد و تابعیت وی اکتسابی نباشد.

متقاضی شرکت در استخدام سازمان پزشکی قانونی باید به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران اعتقاد کامل داشته باشد. متقاضیان باید از سلامت کامل جسم و روان برخوردار باشند، البته لازم به ذکر است که داوطلبان توسط پزشک این سازمان معاینه خواهند شد. برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی سال 96 عدم اعتیاد به مواد مخدر و نداشتن محکومیت کیفری ضروری است. متقاضیان برای شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی نباید در ارگان های دولتی دیگر اشتغال داشته باشند. انجام خدمت سربازی و یا داشتن معافیت دائم نیز برای آقایان ضروری می باشد. در بین شرایط موجود رشته تحصیلی افراد نیز بسیار مهم است که باید دقت شود رشته تحصیلی داوطلبین در بین رشته های تحصیلی استخدامی موجود باشد. بر اساس اطلاعیه های موجود و نیز با توجه به اطلاعات موجود در دفترچه، کلیه مقاطع تحصیلی از دیپلم تا دکتری نیز در صورت دارا بودن سایر شرایط استخدامی می توانند در آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 شرکت نمایند.

از بین داوطلبان متقاضی شرکت در استخدامی سازمان پزشکی قانونی 96 افرادی که در حال گذراندن دوره های طرح نیروی انسانی هستند نیز می توانند در آزمون شرکت نمایند. در این حالت در صورتی که این افراد پذیرفته شوند تعهدات آنها به محل جدیدی که استخدام شده اند منتقل می گردد. لازم به ذکر است افرادی که مایل به پذیرش در شغل حراست هستند در صورت قبولی، نیاز به گذراندن مراحل گزینش ویژه دارند که از سوی اصلح مرکز حفاظت و قوه قضاییه گزینش خواهند شد. از شرایط مهم دیگر می توان به سن افرادی که دارای مدرک دکتری هستند اشاره نمود که سن این افراد حداکثر باید 45 سال باشد. تمامی این اطلاعات و سایر موارد مرتبط با استخدامی سازمان پزشکی قانونی در دفترچه راهنمای آزمون سازمان پزشکی قانونی 96 موجود است. لازم است داوطلبان به صورت کامل این دفترچه را مطالعه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

آزمون استخدام سازمان پزشکی قانونی

برای شرکت در آزمون داوطلبان باید کلیه شرایط ذکر شده را دارا بوده و رعایت نمایند. آزمون سازمان پزشکی قانونی 96 در تاریخ و زمان مشخص شده که در کارت ورود به جلسه آزمون نیز وجود دارد برگزار خواهد شد. سوالات آزمون 4 گزینه ای بوده و داوطلبان باید در زمان مشخص شده به سوالات پاسخ دهند. دو دفترچه سوال عمومی و تخصصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. دفترچه سوالات عمومی در ابتدا و سپس دفترچه سوالات تخصصی توزیع می گردد. سوالات تخصصی به تفکیک رشته ی داوطلبان خواهد بود اما مجموعه سوالات عمومی برای همه ی داوطلبان یکسان خواهد بود. از مجموعه سوالات دفترچه ی عمومی می توان به مهارت های هفت گانه، ریاضی، آمار، زبان انگلیسی، زبان و ادبایت فارسی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و هوش را نام برد.

لازم به ذکر است که اقلیت های دینی لازم نیست به سوالات معارف پاسخ دهند و نمره مربوطه به گونه ای دیگر برای آنها محاسبه خواهد شد. برای تعدادی از داوطلبان امتیاز بومی بودن، سهمیه ایثارگران و سمیه ی جانبازان نیز در نظر گرفته خواهد شد که البته باید مدارک لازم در این زمینه را نیز ارائه نمایند. آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی در سال های گذشته نیز برگزار گردیده است و نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی در سایت کاریاب موجود است و شما می توانید با دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی پزشکی قانونی با سوالات بیشتر آشنا شوید و شانس بیشتری نیز برای موفقیت در آزمون و استخدام در این ارگان خواهید داشت. همچنین می توانید از منابع مختلف دیگر نیز برای آمادگی در آزمون استفاده نمایید.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان پزشکی قانونی کشور

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام