X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/21
تعداد دیدگاه: 28 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور

کلیه اطلاعیه ها و اخبارهای استخدام سازمان امور مالیاتی کشور در این صفحه منتشر میشود. پیشنهاد میکنیم از دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور سال 96 نیز بهره مند شوید. تیم کاریاب برای کلیه متقاضیان اشتغال در  سازمان امور مالیاتی کشور آرزوی موفقیت دارد.

با توجه به انتشار اخبار و اطلاعیه های موجود، سازمان دارایی کشور همه ساله در صورت نیاز اقدام به استخدام نیروی انسانی جدید، متخصص و متعهد می نماید. هدف از استخدام نیروی جدید به کار گیری نیروهای خلاق و جوان است تا بتوانند هر چه بیشتر در راستای موفقیت این سازمان گام بردارند. بنابراین تعداد زیادی از افراد در صورت دارا بودن شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی 96 می توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

بنابراین دقت نمودن به شرایط و نحوه استخدام نیرو در این ارگان ضروری می باشد. لازم است برای موفقیت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی 96 داوطلبان آمادگی لازم را داشته باشند. در این بخش از سایت کاریاب به بررسی مفاهیم مهمی درباره استخدام سازمان دارایی، راهنمای استخدام، شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی و … می پردازیم. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام سازمان دارایی کشور به راهنمای استخدام سازمان دارایی سایت کاریاب و یا سایت این سازمان مراجعه نمایید.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان امور مالیاتی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

 

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور 96

راهنمای استخدامی سازمان امور مالیاتی 96

برای استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور لازم است کلیه شرایط استخدامی توسط داوطلبان به صورت دقیق بررسی گردد تا در صورتی که سوالی وجود دارد به پاسخ سوال خود دست یابند و مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد. لازم است برای شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی، داوطلبان به زمان و تاریخ دقیق ثبت نام دقت داشته باشند. باید به داوطلبان یادآور شویم که استخدام سازمان امور مالیاتی کشور از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود.

داوطلبان باید نسبت به محل های استخدامی، جنسیت، رشته های تحصیلی مورد نیاز و … دقت لازم را داشته باشند. براساس اطلاعیه های موجود برای ثبت نام استخدامی سازمان دارایی هزینه ای نیز در نظر گرفته شده است که داوطلبان بایستی این هزینه را به صورت اینترنتی و در زمان ثبت نام پرداخت نمایند. برای شرکت در آزمون کارت ورود به جلسه باید همراه متقاضیان باشد. این کارت از طریق سایت سازمان سنجش قابل دستیابی است و لازم است پرینت شود و در روز آزمون همراه داوطلبان باشد. لازم به ذکر است ساعت و محل برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان درج گردیده است.

 

شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96

استخدام سازمان امور مالیاتی 96 نیز مانند استخدام در سایر ارگان ها دارای شرایطی می باشد که لازم است متقاضیان شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی این شرایط را دارا باشند و آن را رعایت نمایند. در سایت کاریاب و در بخش استخدام سازمان امور مالیاتی به بررسی این شرایط می پردازیم. در ابتدا برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور لازم است تا متقاضیان پیرو دین اسلام باشند. متقاضیان شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96 باید به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعتقاد داشته باشند. داشتن سلامت کامل جسم و روان از دیگر شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی است که بسیار لازم است.

عدم عتیاد به مواد مخدر و همچنین نداشتن سابقه کیفری برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی ضروری است. متقاضی نباید محکومیت کیفری داشته باشد و همچنین عدم محکومیت استخدام در ارگان های دولتی نیز لازم است. همچنین برای شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی داشتن معافیت یا انجام خدمت برای آقایان لازم و ضروری است. در بین تمامی شرایط استخدامی موجود، رشته تحصیلی افراد متقاضی بسیار مهم است. باید داوطلبان دقت کنند که رشته تحصیلی آنها مورد نظر بوده و در دفترچه استخدامی موجود باشد. همچنین لازم است اشاره کنیم تا به مقطع تحصیلی نیز توجه داشته باشید. براساس اطلاعات دفترچه و اطلاعات مختلف منتشر شده درباره استخدام سازمان امور مالیاتی تمامی مقاطع از دیپلم تا دکترا می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

از بین متقاضیانی که مایل به شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی هستند، اگر فرد یا افرادی وجود داشته باشند که در زمینه مبارزه با پولشویی و موارد مرتبط با آن فعالیت کرده باشند، در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت. از بین مشاغل مختلف موجود در استخدامی سازمان امور مالیاتی 96، کارشناس حقوقی و ﮐﺎرﺷﻨﺎس رواﺑﻂ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻞ از اهمیت ویژه ای برخوردارند و لازم است تا متقاضیان این مشاغل حتما به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که برای شغل های حسابدار و حسابرس، در استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96، لازم است تا داوطلبان ان مشاغل، در صورتی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،

مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آنها با مدرک تحصیلی کارشناسی آنها مطابقت داشته باشد و برای دارندگان مدرک دکترا، مطابقت مدرک کارشناسی ارشد با مدرک دکترا در رشته تحصیلی مورد نظر الزامی است. تمامی این موارد و سایر توضیحات تکمیلی برای اطلاعات بیشتر داوطلبان در دفترچه راهنمای آزمون درج گردیده است و به تمامی متقاضیان توصیه می شود تا دفترچه راهنمای استخدام سازمان امور مالیاتی کشور را به صورت دقیق مطالعه نموده تا هیچ مشکل و سوالی در روند استخدام وجود نداشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش راهنمای استخدام سازمان دارایی سایت کاریاب و همچنین سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

بعد از بررسی نمودن اینکه داوطلبان شرایط لازم برای شرکت در آمون را دارند یا نه، سپس می توانند در آزمون استخدامی امور مالیاتی سال 96 شرکت نمایند. آزمون استخدامی دارایی شامل دو نوع نمونه سوال خواهد بود، مجموعه سوالات عمومی و تخصصی. سوالات آزمون ها معمولا چهارگزینه ای می باشد. برای کسب امتیاز مورد نظر و قبولی در آزمون اولیه دقت و مطالعه کافی برای داوطلبان پیشنهاد می گردد. با توجه به این که داوطلبان می خواهند در چه شغلی فعالیت داشته باشند و اینکه رشته تحصیلی افراد چیست، سوالات دفترچه تخصصی متفاوت خواهد بود اما معمولا سوالات دفترچه عمومی برای تمام داوطلبان به صورت یکسان در نظر گرفته خواهد شد.

پاسخگویی به سوالات عمومی در ابتدا بوده و بعد از آن سوالات تخصصی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. با توجه به برگزاری آزمون استخدامی امور مالیاتی در سال های گذشته به داوطلبان توصیه می گردد تا برای موفقیت بیشتر حتما نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور را که در سایت کاریاب موجود می باشد دانلود نموده و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند. با مطالعه نمونه سوالات استخدام سازمان امور مالیاتی، داوطلبان با سوالات آشنا می شوند، می توانند منابع مختلف دیگری را مطالعه کرده و شانس بیشتری برای موفقیت در استخدام سازمان امور مالیاتی خواهند داشت.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  • آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی
   آگهی استخدام 8000 نفر در سازمان امور مالیاتی کشور
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی
  • آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   ازمون استخدام سازمان امور مالیاتی
  • استخدام 7 هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 7000 نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 7هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 8000 نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام جدید سازمان امور مالیاتی در سال 96
  • استخدام جدید سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶
   استخدام جدید سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام در سازمان امور مالیاتی
   استخدام در سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام در سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدام در سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶
   استخدام در سازمان امور مالیاتی سال96
   استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی
  • استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی
   استخدام سازمان امور مالیاتی ۹۶
   استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی آذربایجان شرقی
   استخدام سازمان امور مالیاتی آذربایجان غربی
   استخدام سازمان امور مالیاتی ارومیه
   استخدام سازمان امور مالیاتی اصفهان
  • استخدام سازمان امور مالیاتی بهمن 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی بوشهر
   استخدام سازمان امور مالیاتی تبریز
   استخدام سازمان امور مالیاتی تهران
   استخدام سازمان امور مالیاتی جدید
  • استخدام سازمان امور مالیاتی خوزستان
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی درسال ۱۳۹۶
  • استخدام سازمان امور مالیاتی زنجان
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی سمنان
   استخدام سازمان امور مالیاتی شهرکرد
   استخدام سازمان امور مالیاتی شیراز
   استخدام سازمان امور مالیاتی قزوین
   استخدام سازمان امور مالیاتی قم
   استخدام سازمان امور مالیاتی هرمزگان
  • استخدام سازمان امور مالیاتی همدان
   استخدام سازمان امور مالیاتی کرمان
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور در سال 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال ۹۱
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور96
   استخدام سازمان امور مالیاتی ۹۶
  • استخدام سازمان دارایی و امور مالیاتی
   استخدام نیرو سازمان امور مالیاتی
   استخدام نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی
   استخدام نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام های سازمان امور مالیاتی
   استخدام پیمانی سازمان امور مالیاتی کشور
  • استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی جدید سازمان امور مالیاتی
   استخدامی جدید سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدامی سازمان امور مالیاتی استان خراسان رضوی
   استخدامی سازمان امور مالیاتی استان خوزستان
   استخدامی سازمان امور مالیاتی استان گلستان
   استخدامی سازمان امور مالیاتی تهران
   استخدامی سازمان امور مالیاتی در سال 96
  • استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی سازمان امور مالیاتی+ای استخدام
   اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96
  • اعلام نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   اگهی استخدام سازمان امور مالیاتی
   تاریخ آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • ثبت نام ازمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • ثبت نام استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام در استخدامی سازمان امور مالیاتی
   جزییات استخدام سازمان امور مالیاتی
   جواب استخدامی سازمان امور مالیاتی
   رشته های استخدام سازمان امور مالیاتی
  • رشته های مورد نیاز استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان استخدامی سازمان امور مالیاتی 96
  • زمان اعلام نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   سازمان امور مالیاتی استخدام می کند
   سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی+دانلود رایگان
   سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی رایگان
   شرایط استخدام در سازمان امور مالیاتی
  • شرایط استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
  • شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی
   شرایط عمومی استخدام سازمان امور مالیاتی
   فرم استخدام سازمان امور مالیاتی
   مراحل استخدام سازمان امور مالیاتی
   مصاحبه استخدام سازمان امور مالیاتی
  • مصاحبه استخدامی سازمان امور مالیاتی
   منابع آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   منابع استخدام سازمان امور مالیاتی
   منابع استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • مهلت ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96
  • نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   نتیجه استخدامی سازمان امور مالیاتی
   نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی رایگان
  • نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   پیگیری استخدام سازمان امور مالیاتی
   کارت ورود به جلسه استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام