X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام سازمان امور مالیاتی 96 + راهنمای استخدامی سازمان امور مالیاتی

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/21
تعداد دیدگاه: 28 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/05/30

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور

کلیه اطلاعیه ها و اخبارهای استخدام سازمان امور مالیاتی کشور در این صفحه منتشر میشود. پیشنهاد میکنیم از دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور سال 96 نیز بهره مند شوید. تیم کاریاب برای کلیه متقاضیان اشتغال در  سازمان امور مالیاتی کشور آرزوی موفقیت دارد.

با توجه به انتشار اخبار و اطلاعیه های موجود، سازمان دارایی کشور همه ساله در صورت نیاز اقدام به استخدام نیروی انسانی جدید، متخصص و متعهد می نماید. هدف از استخدام نیروی جدید به کار گیری نیروهای خلاق و جوان است تا بتوانند هر چه بیشتر در راستای موفقیت این سازمان گام بردارند. بنابراین تعداد زیادی از افراد در صورت دارا بودن شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی 96 می توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

بنابراین دقت نمودن به شرایط و نحوه استخدام نیرو در این ارگان ضروری می باشد. لازم است برای موفقیت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی 96 داوطلبان آمادگی لازم را داشته باشند. در این بخش از سایت کاریاب به بررسی مفاهیم مهمی درباره استخدام سازمان دارایی، راهنمای استخدام، شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی و … می پردازیم. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام سازمان دارایی کشور به راهنمای استخدام سازمان دارایی سایت کاریاب و یا سایت این سازمان مراجعه نمایید.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان امور مالیاتی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

 

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور

استخدام سازمان امور مالیاتی کشور 96

راهنمای استخدامی سازمان امور مالیاتی 96

برای استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور لازم است کلیه شرایط استخدامی توسط داوطلبان به صورت دقیق بررسی گردد تا در صورتی که سوالی وجود دارد به پاسخ سوال خود دست یابند و مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد. لازم است برای شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی، داوطلبان به زمان و تاریخ دقیق ثبت نام دقت داشته باشند. باید به داوطلبان یادآور شویم که استخدام سازمان امور مالیاتی کشور از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود.

داوطلبان باید نسبت به محل های استخدامی، جنسیت، رشته های تحصیلی مورد نیاز و … دقت لازم را داشته باشند. براساس اطلاعیه های موجود برای ثبت نام استخدامی سازمان دارایی هزینه ای نیز در نظر گرفته شده است که داوطلبان بایستی این هزینه را به صورت اینترنتی و در زمان ثبت نام پرداخت نمایند. برای شرکت در آزمون کارت ورود به جلسه باید همراه متقاضیان باشد. این کارت از طریق سایت سازمان سنجش قابل دستیابی است و لازم است پرینت شود و در روز آزمون همراه داوطلبان باشد. لازم به ذکر است ساعت و محل برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان درج گردیده است.

 

شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96

استخدام سازمان امور مالیاتی 96 نیز مانند استخدام در سایر ارگان ها دارای شرایطی می باشد که لازم است متقاضیان شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی این شرایط را دارا باشند و آن را رعایت نمایند. در سایت کاریاب و در بخش استخدام سازمان امور مالیاتی به بررسی این شرایط می پردازیم. در ابتدا برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور لازم است تا متقاضیان پیرو دین اسلام باشند. متقاضیان شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96 باید به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعتقاد داشته باشند. داشتن سلامت کامل جسم و روان از دیگر شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی است که بسیار لازم است.

عدم عتیاد به مواد مخدر و همچنین نداشتن سابقه کیفری برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی ضروری است. متقاضی نباید محکومیت کیفری داشته باشد و همچنین عدم محکومیت استخدام در ارگان های دولتی نیز لازم است. همچنین برای شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی داشتن معافیت یا انجام خدمت برای آقایان لازم و ضروری است. در بین تمامی شرایط استخدامی موجود، رشته تحصیلی افراد متقاضی بسیار مهم است. باید داوطلبان دقت کنند که رشته تحصیلی آنها مورد نظر بوده و در دفترچه استخدامی موجود باشد. همچنین لازم است اشاره کنیم تا به مقطع تحصیلی نیز توجه داشته باشید. براساس اطلاعات دفترچه و اطلاعات مختلف منتشر شده درباره استخدام سازمان امور مالیاتی تمامی مقاطع از دیپلم تا دکترا می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

از بین متقاضیانی که مایل به شرکت در استخدام سازمان امور مالیاتی هستند، اگر فرد یا افرادی وجود داشته باشند که در زمینه مبارزه با پولشویی و موارد مرتبط با آن فعالیت کرده باشند، در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت. از بین مشاغل مختلف موجود در استخدامی سازمان امور مالیاتی 96، کارشناس حقوقی و ﮐﺎرﺷﻨﺎس رواﺑﻂ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻞ از اهمیت ویژه ای برخوردارند و لازم است تا متقاضیان این مشاغل حتما به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که برای شغل های حسابدار و حسابرس، در استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96، لازم است تا داوطلبان ان مشاغل، در صورتی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،

مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد آنها با مدرک تحصیلی کارشناسی آنها مطابقت داشته باشد و برای دارندگان مدرک دکترا، مطابقت مدرک کارشناسی ارشد با مدرک دکترا در رشته تحصیلی مورد نظر الزامی است. تمامی این موارد و سایر توضیحات تکمیلی برای اطلاعات بیشتر داوطلبان در دفترچه راهنمای آزمون درج گردیده است و به تمامی متقاضیان توصیه می شود تا دفترچه راهنمای استخدام سازمان امور مالیاتی کشور را به صورت دقیق مطالعه نموده تا هیچ مشکل و سوالی در روند استخدام وجود نداشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش راهنمای استخدام سازمان دارایی سایت کاریاب و همچنین سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

بعد از بررسی نمودن اینکه داوطلبان شرایط لازم برای شرکت در آمون را دارند یا نه، سپس می توانند در آزمون استخدامی امور مالیاتی سال 96 شرکت نمایند. آزمون استخدامی دارایی شامل دو نوع نمونه سوال خواهد بود، مجموعه سوالات عمومی و تخصصی. سوالات آزمون ها معمولا چهارگزینه ای می باشد. برای کسب امتیاز مورد نظر و قبولی در آزمون اولیه دقت و مطالعه کافی برای داوطلبان پیشنهاد می گردد. با توجه به این که داوطلبان می خواهند در چه شغلی فعالیت داشته باشند و اینکه رشته تحصیلی افراد چیست، سوالات دفترچه تخصصی متفاوت خواهد بود اما معمولا سوالات دفترچه عمومی برای تمام داوطلبان به صورت یکسان در نظر گرفته خواهد شد.

پاسخگویی به سوالات عمومی در ابتدا بوده و بعد از آن سوالات تخصصی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. با توجه به برگزاری آزمون استخدامی امور مالیاتی در سال های گذشته به داوطلبان توصیه می گردد تا برای موفقیت بیشتر حتما نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور را که در سایت کاریاب موجود می باشد دانلود نموده و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند. با مطالعه نمونه سوالات استخدام سازمان امور مالیاتی، داوطلبان با سوالات آشنا می شوند، می توانند منابع مختلف دیگری را مطالعه کرده و شانس بیشتری برای موفقیت در استخدام سازمان امور مالیاتی خواهند داشت.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان امور مالیاتی کشور

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران


  • آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی
   آگهی استخدام 8000 نفر در سازمان امور مالیاتی کشور
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی
  • آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   آگهی استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   ازمون استخدام سازمان امور مالیاتی
  • استخدام 7 هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 7000 نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 7هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام 8000 نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدام جدید سازمان امور مالیاتی در سال 96
  • استخدام جدید سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶
   استخدام جدید سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام در سازمان امور مالیاتی
   استخدام در سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام در سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدام در سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶
   استخدام در سازمان امور مالیاتی سال96
   استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی
  • استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی
   استخدام سازمان امور مالیاتی ۹۶
   استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی آذربایجان شرقی
   استخدام سازمان امور مالیاتی آذربایجان غربی
   استخدام سازمان امور مالیاتی ارومیه
   استخدام سازمان امور مالیاتی اصفهان
  • استخدام سازمان امور مالیاتی بهمن 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی بوشهر
   استخدام سازمان امور مالیاتی تبریز
   استخدام سازمان امور مالیاتی تهران
   استخدام سازمان امور مالیاتی جدید
  • استخدام سازمان امور مالیاتی خوزستان
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)
   استخدام سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی درسال ۱۳۹۶
  • استخدام سازمان امور مالیاتی زنجان
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی سمنان
   استخدام سازمان امور مالیاتی شهرکرد
   استخدام سازمان امور مالیاتی شیراز
   استخدام سازمان امور مالیاتی قزوین
   استخدام سازمان امور مالیاتی قم
   استخدام سازمان امور مالیاتی هرمزگان
  • استخدام سازمان امور مالیاتی همدان
   استخدام سازمان امور مالیاتی کرمان
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور در سال 96
  • استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال 96
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور سال ۹۱
   استخدام سازمان امور مالیاتی کشور96
   استخدام سازمان امور مالیاتی ۹۶
  • استخدام سازمان دارایی و امور مالیاتی
   استخدام نیرو سازمان امور مالیاتی
   استخدام نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی
   استخدام نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدام های سازمان امور مالیاتی
   استخدام پیمانی سازمان امور مالیاتی کشور
  • استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی
   استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی جدید سازمان امور مالیاتی
   استخدامی جدید سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی سازمان امور مالیاتی 96
  • استخدامی سازمان امور مالیاتی استان خراسان رضوی
   استخدامی سازمان امور مالیاتی استان خوزستان
   استخدامی سازمان امور مالیاتی استان گلستان
   استخدامی سازمان امور مالیاتی تهران
   استخدامی سازمان امور مالیاتی در سال 96
  • استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 1396
   استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   استخدامی سازمان امور مالیاتی+ای استخدام
   اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96
  • اعلام نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   اگهی استخدام سازمان امور مالیاتی
   تاریخ آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • ثبت نام ازمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • ثبت نام استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   ثبت نام در استخدامی سازمان امور مالیاتی
   جزییات استخدام سازمان امور مالیاتی
   جواب استخدامی سازمان امور مالیاتی
   رشته های استخدام سازمان امور مالیاتی
  • رشته های مورد نیاز استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان استخدام سازمان امور مالیاتی
   زمان استخدامی سازمان امور مالیاتی 96
  • زمان اعلام نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   سازمان امور مالیاتی استخدام می کند
   سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی+دانلود رایگان
   سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی رایگان
   شرایط استخدام در سازمان امور مالیاتی
  • شرایط استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی 96
   شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
  • شرایط استخدام سازمان امور مالیاتی کشور
   شرایط استخدامی سازمان امور مالیاتی
   شرایط عمومی استخدام سازمان امور مالیاتی
   فرم استخدام سازمان امور مالیاتی
   مراحل استخدام سازمان امور مالیاتی
   مصاحبه استخدام سازمان امور مالیاتی
  • مصاحبه استخدامی سازمان امور مالیاتی
   منابع آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی
   منابع استخدام سازمان امور مالیاتی
   منابع استخدامی سازمان امور مالیاتی
  • مهلت ثبت نام استخدام سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدام سازمان امور مالیاتی سال 96
   نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی
   نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی سال 96
  • نتایج استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   نتیجه استخدامی سازمان امور مالیاتی
   نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی رایگان
  • نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
   پیگیری استخدام سازمان امور مالیاتی
   کارت ورود به جلسه استخدام سازمان امور مالیاتی کشور  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام