X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام بانک مسکن 96 | اطلاعیه جدید استخدامی بانک مسکن

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/21
تعداد دیدگاه: 28 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/06/11

استخدام بانک مسکن

اخبار لحظه به لحظه استخدام بانک مسکن سال 96 در این صفحه منتشر میشود. اطلاعیه های جدید استخدامی بانک مسکن 96 را در این صفحه پیگیر باشید.

استخدام بانک مسکن

استخدامی بانک مسکن

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

خبر 7 تیر 96 – ثبت نام ۲۶۲ هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی

خبر 4 تیر 96 – اطلاعیه تمدید ثبت نام و اصلاحات چهارمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

فراخوان استخدام بانک مسکن – چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن

 

راهنمای استخدام بانک مسکن

بانک مسکن از جمله بانک های کشور است که از سال 1358 تشکیل گردیده است. بانک مسکن یکی از بانک های مطرح است که هر ساله در صورت نیاز به نیروی انسانی جدید با انتشار آگهی استخدام بانک مسکن اقدام به استخدام نیروی جدید می نماید. برای استخدام بانک مسکن تمامی افراد می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای استخدام بانک مسکن از اطلاعات لازم مطلع شوند.

در سایت کاریاب نیز اطلاعات لازم برای متقاضیان درج گردیده است. متقاضیان می توانند از طریق اطلاعات سایت کاریاب به جواب سوالات خود دست یابند. لازم است داوطلبان حداکثر تاریخ ثبت نام را در نظر داشته باشند که در سایت کاریاب نیز درج گردیده است. داوطلبان می توانند علاوه بر سایت کاریاب به اطلاعات وب سایت سازمان نیز مراجعه نمایند. ثبت نام برای استخدامی بانک مسکن از طریق سایت سازمان انجام می پذیرد. داوطلبان برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک مسکن 96 بهتر است از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده کنند.

 

آزمون استخدامی بانک مسکن

با انتشار اطلاعیه و فراخوان استخدام بانک مسکن96، متقاضیان می توانند از زمان ثبت نام بانک مسکن و تاریخ استخدام بانک مسکن، مطلع شوند. آزمون استخدامی بانک مسکن در تاریخ اعلام شده که در سایت سازمان و سایت کاریاب وجود دارد برگزار خواهد شد. برای آمادگی آزمون استخدامی بانک مسکن سال 96 داوطلبان می توانند از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان باید متن آگهی استخدامی بانک مسکن را به صورت دقیق مطالعه نمایند. مدارک مورد نیاز استخدام بانک مسکن نیز در سایت این سازمان و سایت کاریاب موجود است.

 

شرایط استخدام بانک مسکن

شرکت در استخدامی بانک مسکن 96 دارای شرایطی می باشد که در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم. همچنین مدارک لازم برای استخدام بانک مسکن نیز مورد بحث قرار می گیرد. اطلاعات لازم در سایت کاریاب در بخش راهنمای استخدام بانک مسکن و سایت این سازمان موجود است.
شرایط عمومی لازم برای شرکت در آزمون استخدامی جدید بانک مسکن:
– متقاضی شرکت در استخدام جدید بانک مسکن باید ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان را دارا باشد.
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم برای ثبت نام استخدامی بانک مسکن ضروری است.
– متقاضی باید پیرو قوانین ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان باشد.
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ سربازی ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ برای آقایان متقاضی شرکت در استخدام بانک مسکن ضروری است. البته ملاک برای این مورد زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن 96 می باشد.
– برای استخدامی جدید بانک مسکن داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ ضروری است.
– شرط مهم دیگر برای ثبت نام استخدام بانک مسکن عدم اعتیاد به مواد مخدر می باشد.
– برای استخدام جدید بانک مسکن نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر بسیار مهم است.
– برای ثبت نام استخدام در بانک مسکنﻋﺪم وﺟﻮد هر نوع ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ در اﺳﺘﺨﺪامی ضروری است.
– متقاضیان استخدام در بانک مسکن نباید از نیروهای بازخرید یا بازنشسته سایر دستگاه ها باشند.
– متن آگهی استخدام بانک مسکن باید به خوبی مطالعه گردد تا متقاضیان از دارا بودن شرایط مطلع شوند. مدارک تحصیلی مورد نیاز در دفترچه راهنمای استخدام بانک مسکن ذکر گردیده است.
– برای مدارک تحصیلی دیپلم، داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 30 سال، برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس حداکثر 35 سال، برای فوق لیسانس، حداکثر 40 سال ضروری است.

 

شرایط اختصاصی لازم برای شرکت در استخدامی بانک مسکن 96

– داوطلبان نباید تا مدت 10 سال درخواست جابجایی داشته باشند.
– برای شغل نگهبانی داﺷﺘﻦ ﺣﺪاﻗﻞ ﻗﺪ ۱۷۵ ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ ضروری است. همچنین ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ در آزﻣﻮن ورزﺷﯽ آﻣﺎدﮔﯽ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ نیز لازم است.
– با تایید پزشک ﺗﻨﺪرﺳﺘﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ افرادی که استخدام می گردند بررسی می شود.
– ﺗﻌﯿﯿﻦ محل خدمت پذیرفته شدگان برعهده بانک می باشد.

لازم به ذکر است، برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک مسکن تمامی داوطلبان می توانند از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده نمایند. استفاده از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که مربوط به سال های گذشته می باشد برای آشنایی بیشتر داوطلبان ضروری است و در سایت کاریاب قابل دسترسی و دانلود می باشند.

 

نتایج آزمون استخدامی بانک مسکن

بعد از اعلام زمان استخدام بانک مسکن و مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن آزمون برگزار می گردد و پس از بررسی کردن، نتایج آزمون استخدامی بانک مسکن اعلام می گردد. پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک مسکن در ابتدا باید در آزمون کتبی حدنصاب لازم را کسب کرده باشند. داوطلبانی که نمره حد نصاب را کسب نکرده باشند از مراحل استخدام بانک مسکن حذف می گردند. از بین داوطلبان تعداد زیادی برای مصاحبه انتخاب خواهند شد. مدارک این افراد بررسی می گردد و برای مصاحبه و گزینش معرفی می گردند.

معرفی افراد به مصاحبه براساس مجموع نمره نهایی آنها خواهد بود. این میزان 70درصد برای امتحان مشترک و 30 درصد برای مصابه خواهد بود. در صورتی که مصاحبه برای آزمون استخدامی بانک مسکن برگزار نگردد، انتخاب افراد براساس نمره کل آنها خواهد بود. که مقدار 40 درصد برا عمومی و 60 درصد برای تخصصی خواهد بود. برای بعضی از افراد واجد شرایط امتیازات و سهمیه های موجود نیز در نظر گرفته خواهد شد. داوطلبان در زمان مصاحبه باید تمامی مدارک مورد نیاز استخدام بانک مسکن را همراه داشته باشند. اطلاعات لازم درباره استخدام جدید بانک مسکن در سایت کاریاب در بخش راهنمای استخدام بانک مسکن موجود است.

 

ثبت نام استخدام بانک مسکن

با اعلام استخدامی بانک مسکن 96 تعداد زیادی از افراد مایل به شرکت و ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن هستند. قبل از ثبت نام آزمون لازم است تا متقاضیان کلیه اطلاعات لازم را درباره شرایط استخدام بانک مسکن 96 به دست آورند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین در مورد آزمون استخدامی بانک مسکن لازم است تا انواع شغل ها، محل، ظرفیت ها، جنسیت استخدامی و … را مد نظر قرار دهند.

همچنین سن، شرایط عمومی و اختصاصی نیز برای استخدامی بانک مسکن مهم است. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک مسکن 96 باید باید تحصیلات لازم را نیز دارا باشند متقاضیان از مقطع دیپیلم تا فوق لیسانس می توانند در این آزمون شرکت نمایند. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر قبل از ثبت نام بهتر است دفترچه راهنمای شرکت در استخدامی 96 را به صورت کامل مطالعه نمایند. برای دسترسی به دفترچه راهنما می توانید از طریق سایت کاریاب و سازمان سنجش اقدام نمایید.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران


  • آگهی استخدامی بانک مسکن ۹۶
  • آگهی استخدام بانک مسکن ۹۶
  • آخرین مهلت استخدام بانک مسکن
   آزمون استخدام بانک مسکن
   آزمون استخدامی بانک مسکن
  • آگهی استخدام بانک مسکن
   آگهی استخدام بانک مسکن
   آگهی استخدام بانک مسکن 96
   آگهی استخدام بانک مسکن 96
  • آگهی استخدام بانک مسکن 96
   آگهی استخدام بانک مسکن در سال 96
   اخرین استخدام بانک مسکن
   استخدام ارزیاب بانک مسکن
   استخدام بانک بنیاد مسکن
  • استخدام بانک مسکن
   استخدام بانک مسکن 1396
   استخدام بانک مسکن 1396
   استخدام بانک مسکن 96
   استخدام بانک مسکن 96
  • استخدام بانک مسکن 96
   استخدام بانک مسکن اردیبهشت 96
   استخدام بانک مسکن ارومیه
   استخدام بانک مسکن استان قم
   استخدام بانک مسکن اسفند 96
  • استخدام بانک مسکن اصفهان
   استخدام بانک مسکن ایلام
   استخدام بانک مسکن با مدرک دیپلم
   استخدام بانک مسکن بندرعباس
   استخدام بانک مسکن تبریز
   استخدام بانک مسکن تهران
  • استخدام بانک مسکن جدید
   استخدام بانک مسکن خرداد 96
   استخدام بانک مسکن در تبریز
   استخدام بانک مسکن در سال 96
   استخدام بانک مسکن در سال 96
  • استخدام بانک مسکن در سال 96
   استخدام بانک مسکن در سال 96
   استخدام بانک مسکن در سال 96
   استخدام بانک مسکن در سال1396
   استخدام بانک مسکن در سال1396
  • استخدام بانک مسکن در سال96
   استخدام بانک مسکن در96
   استخدام بانک مسکن درسال 1396
   استخدام بانک مسکن درسال 96
   استخدام بانک مسکن درسال 96
  • استخدام بانک مسکن درسال ۹۶
   استخدام بانک مسکن رشت
   استخدام بانک مسکن سال 96
   استخدام بانک مسکن سال 96
   استخدام بانک مسکن سال 96
  • استخدام بانک مسکن سال 96
   استخدام بانک مسکن سال 96
   استخدام بانک مسکن سال ۹۴
   استخدام بانک مسکن سال1396
   استخدام بانک مسکن سال96
  • استخدام بانک مسکن شرایط
   استخدام بانک مسکن شهرکرد
   استخدام بانک مسکن قزوین
   استخدام بانک مسکن مهر96
   استخدام بانک مسکن همدان96
  • استخدام بانک مسکن و سپه
   استخدام بانک مسکن کرمان
   استخدام بانک مسکن ۹۵
   استخدام جدید بانک مسکن 96
   استخدام حراست بانک مسکن
  • استخدام در بانک مسکن
   استخدام در بانک مسکن 96
   استخدام در بانک مسکن سال96
   استخدام شدگان بانک مسکن
   استخدام شرکت وابسته به بانک مسکن
  • استخدام شرکتهای وابسته به بانک مسکن
   استخدام شرکتی بانک مسکن
   استخدام قراردادی بانک مسکن
   استخدام مهندس عمران در بانک مسکن

   استخدام نگهبان
   بانک مسکن
  • استخدام نیرو بانک مسکن
   استخدام نیروهای شرکتی بانک مسکن
   استخدام نیروی خدماتی بانک مسکن
   استخدام نیروی شرکتی بانک مسکن
   استخدامی بانک مسکن 96
  • استخدامی بانک مسکن 96
   استخدامی بانک مسکن استان ایلام
   استخدامی بانک مسکن بهمن96
   استخدامی بانک مسکن تهران
   استخدامی بانک مسکن خراسان جنوبی
  • استخدامی بانک مسکن خوزستان
   استخدامی بانک مسکن در سال 96
   استخدامی بانک مسکن در سال96
   استخدامی بانک مسکن سال 96
   استخدامی بانک مسکن لرستان
  • استخدامی بانک مسکن کرمانشاه
   استخدامی در بانک مسکن
   اطلاعیه استخدام بانک مسکن
   اگهی استخدام بانک مسکن سال96
  • اگهی استخدام بانک مسکن96
   بانک مسکن نیرو استخدام می کند
   تاریخ استخدام بانک مسکن
   ثبت نام آزمون استخدام بانک مسکن
   ثبت نام استخدام بانک مسکن
  • ثبت نام استخدام در بانک مسکن
   ثبت نام استخدامی بانک مسکن 96
   جدیدترین استخدام بانک مسکن
   جزییات استخدام بانک مسکن
   زمان استخدام بانک مسکن
  • زمان ثبت نام استخدام بانک مسکن
   زمان ثبت نام استخدامی بانک مسکن
   سایت استخدام بانک مسکن
   شرایط استخدام بانک مسکن
  • شرایط استخدام بانک مسکن 96
   شرایط استخدام بانک مسکن 96
   شرایط استخدام بانک مسکن 96
   شرایط استخدام بانک مسکن سال 96
   شرایط استخدام در بانک مسکن
  • شرط معدل برای استخدام بانک مسکن
   فراخوان استخدام بانک مسکن
   فرم استخدام بانک مسکن
   فرم استخدام بانک مسکن 96
  • متن آگهی استخدام بانک مسکن
   مدارک استخدام بانک مسکن
   مدارک لازم جهت استخدام بانک مسکن
   مدارک مورد نیاز استخدام بانک مسکن
  • مراحل استخدام بانک مسکن
   نتایج استخدام بانک مسکن
   نحوه استخدام در بانک مسکن  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام