X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام بانک سپه | استخدام بانک سپه سال 96

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/03/15
تعداد دیدگاه: 3 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام بانک سپه

استخدام بانک سپه : بر مبنای اساس نامه استخدامی بانک سپه ، هرگونه استخدام بانک سپه سال 96 باید منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان استخدام بانک سپه ۹۶ و کسب موفقیت ایشان در مراحل گزینش اعم از آزمون استخدامی بانک سپه ، مصاحبه و معاینات پزشکی و … میباشد. آگهی استخدام بانک سپه 96 از طریق جراید رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار اطلاع رسانی خواهد شد. متقاضیان پس از ثبت نام استخدام بانک سپه و همچنین شرکت در مراحل جذب استخدامی بانک سپه و داشتن شرایط عمومی و اختصاصی، در بانک مشغول بکار خواهند شد.

خبر 10 خرداد 96 استخدام 540 نفر در بانک سپه (استخدام دستگاه های اجرایی کشور سال 96)؛ برای مشاهده کامل متن خبر به لینک زیر مراجعه کنید

استخدام دستگاه های اجرایی کشور سال 96 (استخدام 8000 نفر در آموزش و پرورش)

دانلود سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

توجه: آخرین استخدامی بانک سپه در سال 1393 میباشد. بمحض انتشار اطلاعیه استخدام بانک سپه، این صفحه نیز بروزرسانی میشود.

استخدام بانک سپه

استخدام بانک سپه 96

 

استخدامی بانک سپه

استخدامی بانک سپه 96 ، استخدامی بانک سپه سال 96 ، استخدامی بانک سپه96

بانک سپه عنوان نخستین بانک ایرانی را یدک میباشد و سهام بانک سپه در حال حاضر بطور کامل متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران میباشد که از این حیث یکی از بانکهای دولتی جمهوری اسلامی ایران میباشد. بانک سپه 1800 شعبه در سراسر کشور دارد و بیش از 2500 دستگاه خودپرداز بانک سپه در سراسر ایران نصب و راه اندازی شده است. بانک سپه همچنین در برخی کشورهای اروپایی مثل آلمان و ایتالیا نیز جهت رفاه حال ایرانی های مقیم اروپا شعبه هایی دارد.

در روزگاری که ایران فاقد بانک بود و بانکهای خارجی، از وضعیت اقتصادی حکومتی ایران سواستفاده میکردند، بانک سپه توانست بعنوان اولین بانک متعلق به حکومت ایران، باعث تحکیم اوضاع اقتصادی مملکتی باشد.

بانک سپه در اردیبهشت ماه سال 1304 در زمان حکومت پهلوی اول در خیابان سپه راه اندازی شد و دو سال بعد شعبه شهر مشهد و همدان نیز در سال 1306 شمسی راه اندازی شد. همچنین جالب است بدانید موزه بانک سپه یکی از بهترین و باارزش ترین موزه های سکه در سطح منطقه خاورمیانه میباشد.

منبع : نیازمندیهای همشهری

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با استخدام بانک سپه سال ۹۶، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه


پایه حقوق 96 + حداقل حقوق سال 96 | افزایش حقوق سال 96


سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نماییذ. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدامم کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد. استخدام بانک سپه 96

استخدام بانک سپه سال 96 ، استخدام بانک سپه96

آزمون استخدامی بانک سپه

آزمون استخدامی بانک سپه 96 ، آزمون استخدامی بانک سپه سال 96 ، آزمون استخدامی بانک سپه سال 96

شرایط استخدامی بانک سپه

شرایط استخدامی بانک سپه 96 ، شرایط استخدامی بانک سپه سال 96

ثبت نام استخدام بانک سپه

ثبت نام استخدام بانک سپه 96 ، ثبت نام استخدام بانک سپه سال 96

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران


  • سلام منابع بانک سپه رو لطف میکنید؟ممنون
  • سلام .ببخشید چرا منابع بانک سپه نیست پس؟میشه لطف کنید بگین بهم.ممنون
  • در زمینه استخدام بانک سپه شرایط و آزمون سئوال داشتم.مدیریت صنعتی خوندم متولد 1370  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام