X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

استاندارد استان بوشهر بزودی استخدام می کند

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/12/29
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

 

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر به عملکرد و اقدامات آن اداره کل در سال ۹۱ و برنامه های آنان در ایام نوروز و سال ۹۲ اشاره کرد.

رحیم بهره مند در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در زمینه تدوین استانداردهای ملی، بیش از ۴۰ استاندارد ملی در سال ۹۱ که موظفی ما ۳۵ مورد بوده در استان بوشهر تدوین شده است.
وی افزود: نظارت بر روی کالاهای تولید داخل بیش از ۸۰ پروانه استاندارد صادر کردیم که بیش از هدف گذاری سازمان بوده است و همچنین نظارتی بر روی کالاهای وارداتی با وجود افزایش قلم کالاهای مشمول استاندارد داشته ایم.
بهرمند بیان کرد: میزان پیش بینی شده درآمد اداره کل استاندارد استان ۳/۹ میلیارد تومان می باشد که ما در سال ۹۱ ۱۴ میلیارد تومان تقریبا ۴ برابر قیمت پیش بینی شده از محل اخذ کارمزد کالاهای وارداتی درآمد داشته ایم.
مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر تصریح کرد: در سال ۹۱ بیش از ۱۰۰ استاندارد هدف گذاری کردیم و از ۷۷۲ نازل سوخت در استان از لحاظ کالیبره بودن مورد بازرسی قرار دادیم و بیش از ۸ هزار نفر ساعت هم دوره آموزشی برای مسئولین کنترل کیفیت استاندارد استان برگزار کردیم.
وی افزود: همچنین ۷ سری بازرسی در هر سری ۷۶ بازرسی از طلا فروشی های در سطح استان تنجام داده ایم و در اوایل بازرسی هایمان مقدار وجود طلای خارجی در مغازه ها بسیار بالا بود که اکنون تقریبا به صفر رسیده است.
بهره مند عنوان کرد: از کلیه شهرک های بازی در سراسر استان بازرسی شده و اشکالات ار به آنها گفته شده و آنهایی که مشکلاتشان را رفع نکرده اند به آنان اجازه فعالیت در ایام عید داده خواهد شد ولی تقریبا ۹۰ درصد شهرک های بازی استان بوشهر استاندارد سازی شده اند.
وی همچنین در رابطه با استاندارد آسانسورها در ادارات استان عنوان کرد: در زمینه آسانسورهای ادارات ما از محل اعتبارات خودمان از آسانسورهای کلیه ادارات موجود در شهرستان بوشهر بازدید کردیم و مکاتباتی با ستاد مدیریت بحران در رابطه با رفع اشکالات آنها داشتیم و بسیاری از ادارات نواقص را برطرف کردند.
بهره مند گفت: نکته مهمی که همشهریان باید به آن توجه کنند گواهینامه آسانسورها می باشد که یک ساله می باشند و باید آنان هر ساله به شرکت های بازرسی در استان که فقط دو شرکت می باشد مراجعه کنند تا آنان از آسانسورهایشان بازدید و نواقصات را رفع کنند.
وی خاطرنشان کرد: انتظاری که از مسئولینی که به ما جهت اجازه فعالیت پارکهای بازی و بادی بدون استاندارد نامه می زنند داریم این است که به جای مدافع بودن، مدعی آنان شوند چونکه قشر آسیب پذیر این موضوع کودکان هستند.
مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر یادآور شد: خیلی از شهرداری های سراسر استان گاها هنگام واگذاری گواهی پایان کار به ساختمانهای دارای آسانسور بدون اخذ نظر امینی اداره استاندارد به آنان گواهی اتمام کار می دهند.
وی افزود: همچنین دیده شده شرکت های تبلیغاتی سراسر استان تبلیغات کالاهای مواد غذایی غیر استاندارد و یا جعل استاندارد کرده اند را انجام می دهند که باید از این گونه حرکات جلوگیری شود و قبل از تبلیغ کردن لطفا مدارک و گواهی استاندارد آن کالا را مشاهده یا از طریق اداره استاندارد استان استعلام کنند.
بهره مند با بیان اینکه ما باید استاندارد سازی را از خودمان و دولتی ها شروع کنیم عنوان کرد: طبق قانون، ذیحسابان سازمان ها و ادارات استان باید در مورد کالایی که فاکتورشان جهت پرداخت به زیر دستشان می آید باید علاوه بر فاکتور همراه آن گواهی و مدرک استاندارد آن کالای خریداری شده هم ضمیمه داشته باشد تا بتوانند آن را پرداخت کنند و در غیر این صورت باید از پرداخت هزینه آن کالا خودداری شود.
وی بیان کرد: ما در طول سال نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در استان داریم و انتظارمان از متولیان این نمایشگاه ها این است که از عرضه کالاهای غیر استاندارد خودداری کنند و در نمایشگاه بهاره امسال در بوشهر ۵ غرفه کل کالاهای آن توقیف شد و برای آنان پرونده قضایی تشکل گردید.
بهره مند با بیان اینکه تنها سازمانی که برای توقیف خط تولید نیاز به حکم توقیف قضایی ندارد سازمان استاندارد است، افزود: عمده چالش های ما در واحد تولید مصالح ساختمانی به ویژه تیرچه و بلوک می باشد که امیدواریم در سال آینده این مشکل با افزایش پرونده های استاندارد سازی رفع گردد.
مجوز استخدام بیش از ۴۰ نفر در اداره کل استاندارد صادر شده است
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان دچار کمبود شدید نیروی انسانی است و آیا آگهی استخدام جذب نیرو در برنامه سال ۹۲ دارید، عنوان کرد: با پیگیری هایی که از طرف استانداری انجام دادیم مجوز ۲۰ نفر استخدامی که از محل اعتبارات ۵ ساله پنجم و همچنین ۲۰ نفر دیگر از طریق طرح مهر آفرین و همچنین مجوزی هم در رابطه با استخدام از مرکز به ما ابلاغ شده که به زودی شرایط آن را اعلام خواهیم کرد.
بهره مند افزود: برای سال آینده قصد داریم ارتباط با گمرک و استاندار را به صورت اتوماسیون صورت بگیرد، همچنین توسعه نمایندگی های استاندارد در تمامی شهرستانها فعال کنیم.
مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر گفت: حدود ۲۰ هزار صنف در سطح استان داریم که ۲۷۰۰ صنف آن وسایل سنجش دارند که با نمایندگانی از بازرگانی، تعزیرات و استاندارد ترازوهای آنان را چک و بازرسی خواهیم کرد و بر روی آنان علامت استاندارد نصب می کنیم.
وی بیان کرد: بیش از ۲۰۰ تدوین استاندارد در بوشهر انجام دادیم که از لحاظ رتبه جز چهارمین استان از نظر سرانه تدوین در کشور می باشیم.
بهره مند در رابطه با استاندارد سازی خرما عنوان کرد: خرما یک سری مشکلاتی دارد و متاسفانه به دلیل برداشت خرما که به صورت سنتی است و موارد ضد عفونی که در آن انجام نمی شود و سردخانه ای که برای حفظ خرما در استان نداریم و غیر استاندارد انبار می کنیم و در فصل گرما هم مشکل آفت زدگی دچار می شویم، جا دارد که یک سردخانه بالای صفر و سردخانه های نگهداری میوه و بسته بندی استاندارد در استان بوشهر برای داشتن خرمای استاندارد ایجاد شود.
وی در پایان از استاندارد سازی عبا بافی، مصنوعات دریایی و قلیه ماهی در سال ۹۱ در بوشهر خبر داد.
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام