X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهی فراخوان اعطای پروانه دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی استان خوزستان سال 1392

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/04/07
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی فراخوان اعطای پروانه دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی استان خوزستان سال 1392
  کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استانداری خوزستان در نظر دارد در چارچوب آئین نامه مربوطه و به منظور توسعه متوازن دفاتر مذکور در سطح استان نسبت به ایجاد دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهرهاي استان اقدام نماید. متقاضیان می بایست جهت ثبت نام به وب سايت استانداری خوزستان به آدرس www.ostan-kz.ir مراجعه وپس از مطالعه دقیق شرایط فراخوان و اسكن مدارک مورد نیاز ،فرم ثبت نام راتكميل وكد رهگيري دريافت نمايند. (فهرست شهرستانها و مناطق مورد نياز دفتر پيشخوان)

مهلت ثبت نام ومراجعه به سايت فراخوان:

متقاضیان باید از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 92/04/05 لغايت ساعت 24 یکشنبه مورخ 92/04/09 نسبت به ثبت نام درسامانه به نشانی ذکر شده اقدام نمایند. بدیهی است بعد از تاريخ فوق سامانه غيرفعال گرديده و امكان ثبت نام و ويرايش اطلاعات ميسر نمي باشد.

شرایط عمومی متقاضیان ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی:

متقاضیان دریافت پروانه دفاتر باید دارای شرایط ذیل باشند:
1 – عدم اشتغال در دستگاه هاي دولتي ، وابسته به دولت و دستگاه هاي عمومي (بر اساس بررسي سوابق بيمه )
2 – داشتن تمكن مالي براي تجهيز دفتر (‌در صورت احراز شرايط و دريافت پروانه دفتر بايد  طبق شرايط پيوست  تجهيز گردد)
3 – عدم دریافت وام خود اشتغالی
4 – داشتن حداقل مدرك كارشناسي مورد تاييد وزارت علوم،تحقيقات و فناوري (در هنگام ثبت نام )

بديهي است در صورت اثبات خلاف هريك از موارد صدر الاشاره ، درهر مرحله ، كارگروه استاني مي تواند نسبت به ابطال تقاضا يا پروانه (قبل يا بعد) اقدام نمايدو ثبت نام به منزله گرفتن دفتر نيست.

الف – اشخاص حقیقی
1-1- دارای تابعیت ایرانی
1-2- تدین به دین مبین اسلام و یا سایر ادیان رسمی کشور
1-3- داشتن اهلیت قانونی و نداشتن پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد منجر به محرومیت از حقوق اجتماعی و اعتیاد به مواد مخدر (ارائه تایید صلاحیتهای فردی توسط مراجع ذیصلاح) و نداشتن سابقه عضویت در گروهک های غیر قانونی
1-4- حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
1-5- خدمت وظیفه یا معافیت از انجام آن برای افراد متولد 1354 به بالا
1-6- بومي بودن متقاضي يا همسر در شهر مورد نظر برای ایجاد دفتر ( تعريف بومي بودن : محل تولد يا حداقل اخذ دو مدرك تحصيلي ازمقاطع ابتدائي ،راهنمائي ودبيرستان در آن شهر)
1-7- توانایی مالی و امکان تامین نیروی انسانی مورد نیاز دفتر با حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
1-8- قبلاً پروانه دفتر پیشخوان خدمات و پروانه های مشابه دریافت نکرده باشد و یا حداقل پنج سال از لغو پروانه قبلی گذشته باشد.
1-9- عدم اشتغال در دستگاه ها و ادارات دولتی ، وابسته به دولت و دستگاه هاي عمومي (به صورت رسمی ، پیمانی، قراردادی و خرید خدمت)

توضیح مهم: در صورتیکه درهر زمان ثابت شود اسناد و مدارک ارائه شده جعلی و یا اطلاعات داده شده خلاف واقع می باشد، از صدور پروانه جلوگیری شده و یا پروانه صادره لغو خواهد شد.
 

ب – اشخاص حقوقی
2-1- شخص حقوقی (شركتها و تعاونيها ) باید غیر دولتی و محل ثبت آن در ایران باشد.
2-2- صاحبان امضاء آن تمامی شرایط مذکور در بند الف بغير بند 4-1 را دارا بوده و مدیر عامل علاوه بر بندهای مذکور ، شرط بند 4-1 ( داراي حداقل مدرك كارشناسي) بخش الف را نیز داشته باشد.
2-3 – تعاونيها در اولويت واگذاري مي باشند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام:

الف) اشخاص حقیقی
1- تکمیل فرم تقاضا و دریافت کد رهگیری
2- اسكن تصویر متقاضي (4*3)
3- اسكن تصویر آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و يا تصوير احكام كارگزيني متقاضي بازنشسته مبني بر دارا بودن حداقل 10سال سابقه كارشناسي كاربردي در دستگاه دولتي (در صورت نداشتن مدرك تحصيلي كارشناسي)
4- اسكن تصوير فیش واریزی به مبلغ 100.000 (یکصد هزار) ریال به حساب شماره 0105635677006 بانک ملي به نام مجمع صنفي دفاتر پيشخوان خدمات دولت شهرستان اهواز

ب) اشخاص حقوقی (شركتها و تعاونيها)
1 – تکمیل فرم تقاضا و دریافت کد رهگیری
2 -اسكن تصوير عكس مديرعامل (4*3 )
3 – اسكن تصویر آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ويا تصويراحكام كارگزيني متقاضي مبني بر دارا بودن حداقل 10سال سابقه كارشناسي كاربردي در دستگاه دولتي(مدير عامل )
4 – اسكن تصویر صفحات موضوع فعاليت و اعضاء شركت يا تعاوني در اساسنامه 
5 – اسكن تصوير فیش واریزی به مبلغ 100.000 (یکصد هزار) ریال به حساب شماره 0105635677006 بانک ملي به نام مجمع صنفي دفاتر پيشخوان خدمات دولت شهرستان اهواز

توضیح مهم: با توجه به محدود بودن تعداد پروانه های اعطایی ، شرکت کنندگان بر اساس ضوابط تعیین شده توسط کارگروه رتبه بندی شده و به نفرات حائز حداکثر امتیاز پروانه واگذار می شود.

توضیح:
1 – مبالغ دریافتی قابل برگشت نیست.
2 – مدارک ارسالی قابل عودت نیست.
3 – عدم واگذاري ،انتقال وجابه جائي دفتر بعد از راه اندازي به مدت 5سال
4- حجم هر تصویر اسکن شده حداکثر 200 کیلوبایت
5- پیشنهاد می گردد در تکمیل فرم ثبت نام از مرورگر FireFox استفاده شود.
6- تلفن پاسخگویی  3331576-0611

شايان ذكر است كد رهگيري ثبت نام اينترنتي جهت پاسخگوئي نتايج ضروري مي باشد. لطفا از مراجعه حضوري به استانداري جددا خودداري فرمائيد.

((دبیرخانه کارگروه دفاترپیشخوان خدمات دولت در استان خوزستان ))
 
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام