X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/04/07
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی فراخوان اعطای پروانه دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی استان خوزستان سال 1392
  کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استانداری خوزستان در نظر دارد در چارچوب آئین نامه مربوطه و به منظور توسعه متوازن دفاتر مذکور در سطح استان نسبت به ایجاد دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهرهاي استان اقدام نماید. متقاضیان می بایست جهت ثبت نام به وب سايت استانداری خوزستان به آدرس www.ostan-kz.ir مراجعه وپس از مطالعه دقیق شرایط فراخوان و اسكن مدارک مورد نیاز ،فرم ثبت نام راتكميل وكد رهگيري دريافت نمايند. (فهرست شهرستانها و مناطق مورد نياز دفتر پيشخوان)

مهلت ثبت نام ومراجعه به سايت فراخوان:

متقاضیان باید از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 92/04/05 لغايت ساعت 24 یکشنبه مورخ 92/04/09 نسبت به ثبت نام درسامانه به نشانی ذکر شده اقدام نمایند. بدیهی است بعد از تاريخ فوق سامانه غيرفعال گرديده و امكان ثبت نام و ويرايش اطلاعات ميسر نمي باشد.

شرایط عمومی متقاضیان ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی:

متقاضیان دریافت پروانه دفاتر باید دارای شرایط ذیل باشند:
1 – عدم اشتغال در دستگاه هاي دولتي ، وابسته به دولت و دستگاه هاي عمومي (بر اساس بررسي سوابق بيمه )
2 – داشتن تمكن مالي براي تجهيز دفتر (‌در صورت احراز شرايط و دريافت پروانه دفتر بايد  طبق شرايط پيوست  تجهيز گردد)
3 – عدم دریافت وام خود اشتغالی
4 – داشتن حداقل مدرك كارشناسي مورد تاييد وزارت علوم،تحقيقات و فناوري (در هنگام ثبت نام )

بديهي است در صورت اثبات خلاف هريك از موارد صدر الاشاره ، درهر مرحله ، كارگروه استاني مي تواند نسبت به ابطال تقاضا يا پروانه (قبل يا بعد) اقدام نمايدو ثبت نام به منزله گرفتن دفتر نيست.

الف – اشخاص حقیقی
1-1- دارای تابعیت ایرانی
1-2- تدین به دین مبین اسلام و یا سایر ادیان رسمی کشور
1-3- داشتن اهلیت قانونی و نداشتن پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد منجر به محرومیت از حقوق اجتماعی و اعتیاد به مواد مخدر (ارائه تایید صلاحیتهای فردی توسط مراجع ذیصلاح) و نداشتن سابقه عضویت در گروهک های غیر قانونی
1-4- حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
1-5- خدمت وظیفه یا معافیت از انجام آن برای افراد متولد 1354 به بالا
1-6- بومي بودن متقاضي يا همسر در شهر مورد نظر برای ایجاد دفتر ( تعريف بومي بودن : محل تولد يا حداقل اخذ دو مدرك تحصيلي ازمقاطع ابتدائي ،راهنمائي ودبيرستان در آن شهر)
1-7- توانایی مالی و امکان تامین نیروی انسانی مورد نیاز دفتر با حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
1-8- قبلاً پروانه دفتر پیشخوان خدمات و پروانه های مشابه دریافت نکرده باشد و یا حداقل پنج سال از لغو پروانه قبلی گذشته باشد.
1-9- عدم اشتغال در دستگاه ها و ادارات دولتی ، وابسته به دولت و دستگاه هاي عمومي (به صورت رسمی ، پیمانی، قراردادی و خرید خدمت)

توضیح مهم: در صورتیکه درهر زمان ثابت شود اسناد و مدارک ارائه شده جعلی و یا اطلاعات داده شده خلاف واقع می باشد، از صدور پروانه جلوگیری شده و یا پروانه صادره لغو خواهد شد.
 

ب – اشخاص حقوقی
2-1- شخص حقوقی (شركتها و تعاونيها ) باید غیر دولتی و محل ثبت آن در ایران باشد.
2-2- صاحبان امضاء آن تمامی شرایط مذکور در بند الف بغير بند 4-1 را دارا بوده و مدیر عامل علاوه بر بندهای مذکور ، شرط بند 4-1 ( داراي حداقل مدرك كارشناسي) بخش الف را نیز داشته باشد.
2-3 – تعاونيها در اولويت واگذاري مي باشند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام:

الف) اشخاص حقیقی
1- تکمیل فرم تقاضا و دریافت کد رهگیری
2- اسكن تصویر متقاضي (4*3)
3- اسكن تصویر آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و يا تصوير احكام كارگزيني متقاضي بازنشسته مبني بر دارا بودن حداقل 10سال سابقه كارشناسي كاربردي در دستگاه دولتي (در صورت نداشتن مدرك تحصيلي كارشناسي)
4- اسكن تصوير فیش واریزی به مبلغ 100.000 (یکصد هزار) ریال به حساب شماره 0105635677006 بانک ملي به نام مجمع صنفي دفاتر پيشخوان خدمات دولت شهرستان اهواز

ب) اشخاص حقوقی (شركتها و تعاونيها)
1 – تکمیل فرم تقاضا و دریافت کد رهگیری
2 -اسكن تصوير عكس مديرعامل (4*3 )
3 – اسكن تصویر آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ويا تصويراحكام كارگزيني متقاضي مبني بر دارا بودن حداقل 10سال سابقه كارشناسي كاربردي در دستگاه دولتي(مدير عامل )
4 – اسكن تصویر صفحات موضوع فعاليت و اعضاء شركت يا تعاوني در اساسنامه 
5 – اسكن تصوير فیش واریزی به مبلغ 100.000 (یکصد هزار) ریال به حساب شماره 0105635677006 بانک ملي به نام مجمع صنفي دفاتر پيشخوان خدمات دولت شهرستان اهواز

توضیح مهم: با توجه به محدود بودن تعداد پروانه های اعطایی ، شرکت کنندگان بر اساس ضوابط تعیین شده توسط کارگروه رتبه بندی شده و به نفرات حائز حداکثر امتیاز پروانه واگذار می شود.

توضیح:
1 – مبالغ دریافتی قابل برگشت نیست.
2 – مدارک ارسالی قابل عودت نیست.
3 – عدم واگذاري ،انتقال وجابه جائي دفتر بعد از راه اندازي به مدت 5سال
4- حجم هر تصویر اسکن شده حداکثر 200 کیلوبایت
5- پیشنهاد می گردد در تکمیل فرم ثبت نام از مرورگر FireFox استفاده شود.
6- تلفن پاسخگویی  3331576-0611

شايان ذكر است كد رهگيري ثبت نام اينترنتي جهت پاسخگوئي نتايج ضروري مي باشد. لطفا از مراجعه حضوري به استانداري جددا خودداري فرمائيد.

((دبیرخانه کارگروه دفاترپیشخوان خدمات دولت در استان خوزستان ))
 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام