X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه (فراخوان دوره 55)

بیمه مرکزی ایران ج.ا.ا در اجرای ماده 68 قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه گری و برای استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد برای تامین و گسترش فرهنگ بیمه و پیشبرد عرضه خدمت و فعالیت های بیمه ای پس از آزمون از متقاضیان واجد شرایط بر اساس آئین نامه و مقررات مربوط، پروانه کارگزاری رسمی بیمه صادر می کند.

شرایط لازم:

1)  تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

2)  اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

3)  حداقل سن 25 سال.

4)  داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس با یک سال سابقه کار مفید بیمه ای و یا حداقل لیسانس در رشته بیمه و یا گرایش کار بیمه ای با شش ماه سابقه کار مفید بیمه ای.

5)  انجام گرفتن خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم قانونی.

6)  عدم شهرت به نادرستی.

7)  نداشتن سابقه محکومیت به ارتکاب جنایت و یا ورشکستگی به تقصیر و کلاهبرداری و یا خیانت در امانت و یا دزدی و صدور چک بی محل و یا اختلاس و یا معاونت در یکی از جرایم فوق به گواهی اداره سجل کیفری وزارت دادگستری (در این خصوص گواهی عدم سوء پیشینه الزامی است که پس از موفقیت در آزمون باید ارائه شود).

8)  موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری در بیمه مرکزی ایران.

9)  گذراندن دوره آموزشی و توجیهی بیمه مرکزی ایران و اخذ گواهینامه قبولی.

تذکر: مطابق ماده 1 آئین نامه کارگزاری بیمه شغل انحصاری کارگزار باید ارائه خدمات بیمه ای باشد. (به هیچ شغل دیگری اشتغال نداشته باشد)

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1)  تصویر خوانای کلیه صفحات شناسنامه عکس دار

2)  یک برگ تصویر خوانای مدرک تحصیلی معتبر

3)  سه قطعه عکس 4×3 جدید با درج مشخصات متقاضی در پشت آن

4)  اصل فیش بانکی به مبلغ بیست هزار ریال واریز شده به حساب سیبا شماره 0109999999009 بانک ملی، شعبه ممتاز ملی، کد 1000 به نام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای آزمون کاگزاری رسمی بیمه.

5)  یک برگ تصویر از پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی.

6)  اصل گواهی سابقه کار بیمه بازرگانی (نزد موسسات بیمه ، نمایندگان بیمه و کارگزاران رسمی بیمه) متناسب با مدرک تحصیلی به شرح مندرج در بند 4 شرایط فوق

7)  فرم تکمیل شده زیر با الصاق یک قطعه عکس 4×3 بر آن

تذکر مهم : گواهی های صادر شده توسط نمایندگان شرکت های بیمه باید طی نامه جداگانه ای به تایید ادارات امور نمایندگان این شرکت ها در تهران برسد، همچنین گواهی های صادر شده توسط کارگزاران رسمی بیمه به تایید مدیریت نظارت بر دفاتر خدمات بیمه ای، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده باشد.

سایر نکات:

1)  داوطلبان واجد شرایط باید مدارک لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری روز 5/5/1391 با پست سفارشی به نشانی بیمه مرکزی ایران واقع در تهران، خیابان آفریقا، نبش ناهید شرقی شماره 223 ، کد پستی 19157 و یا صندوق پستی 5588- 19395 بفرستند. (ضمنا روی پاکت ارسالی جمله «آزمون کارگزاری» قید گردد)

2)  به مدارکی که ناقص باشد و یا بعد از تاریخ فوق به پست تحویل شود ترتیب اثر داده نمی شود و مدارک ارسالی و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

3)  لیست نهایی شرکت کنندگان یک هفته قبل از آزمون در سایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران درج خواهد شد.

4)  آزمون در تاریخ 16/6/1391 راس ساعت 9 صبح در محل پژوهشکده بیمه به آدرس: تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – پلاک 43 برگزار می گردد. متقاضیان جهت دریافت کارت ورود به جلسه راس ساعت 8 صبح مورخه 16/6/1391 در محل فوق الذکر حضور به هم رسانند.

مواد آزمون کتبی:

مواد آزمون عبارتنداز : مجموعه قوانین و مقررات بیمه، اصول و کلیات بیمه های بازرگانی، آئین نامه شماره 6 و ضمایم آن، مجموعه قوانین و مقررات بیمه های بازرگانی، برخی از منایع این موضوعات در کتابفروشی واقع در ساختمان پژوهشکده بیمه موجود می باشد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام