X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/17
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی استخدام

شرکت مهندسی سهند سامانه برتر تولید کننده سیستمها و سرویسهای نرم افزاری ، جهت تکمیل کادر مهندسین فروش خود در دفتر اصفهان از میان واجدین شرایط طی مصاحبه استخدامی دعوت به همکاری می نماید.

نکته مهم:متقاضیان استخدام ، حتماً پس از مطالعه دقیق شرایط استخدامی نسبت به ارسال رزومه اقدام نموده و رزومه عکسدار خود را با اطلاعات کامل به آدرس ایمیل job.ssb91@gmail.com  ارسال نمایند.

ردیف

عنوان شغلی

جنسیت

تحصیلات

تخصص

تعداد

1

کارشناس فروش سیستمها و سرویسهای نرم افزاری سهند سامانه برتر

مرد / زن

فوق دیپلم / لیسانس / فوق لیسانس تمامی رشته ها

1.                توانایی حل مسئله و نتیجه‌گرایی

2.                اعتماد به نفس و انعطاف پذیری

3.                مسئولیت‌پذیری و روابط عمومی بالا

4.                مهارت‌های ارتباطی بالا

5.                تمایل به یادگیری

6.                مدیریت ارتباط با مشتری

7.                تسلط بر اصول و فنون مذاکره

8.                توانایی مستندسازی و گزارش‌نویسی

9.                توانایی در شناخت نیاز مشتری و ارائه راهکار

6 نفر

 

 

شرایط استخدامی :

1.    ارسال رزومه به شرکت ، به منزله تائید و دارا بودن تمامی شرایط استخدامیست .خواهشمندست در صورت عدم تطبیق با شرایط، رزومه ارسال ننمایید.

2.    متقاضیان زن و مرد تا سقف 32 سال مورد پذیرش می باشند.

3.    متقاضیان حتماً قبل از ارسال رزومه به وب سایت شرکت مراجعه کرده و ساختار شرکت و فعالیتهای آن را مورد مطالعه قرار دهند.

4.    محل سکونت متقاضیان صرفاً شهر اصفهان و شهرهای اطراف تا فاصله زمانی یک ساعت می باشد.

5.    متقاضیان ، با ارسال رزومه ضمن اعلام آمادگی فنی و علاقه مندی به فعالیت در زمینه بازاریابی و فروش  ، دارابودن موارد زیر را به عنوان مهارتهای فردی و تخصصی خود ، تایید می نمایند.

·         شرکت مستمر در جلسات آموزشی در شروع همکاری و فعال در خودآموزی و ارتقاء شخصی در جهت رسیدن به اهداف کاری شرکت سهند سامانه برتر

·         ارسال کننده رزومه ، فردی است با انگیزه بالا برای کسب موفقیت در فرآیند فروش و کسب نتایج مالی و درآمد بیشتر و نیز جویای موفقیت و ارتقاء کاری

·         ارسال کننده رزومه ، مهارت و توانایی و علاقه فراوان در برقراری ارتباط موثر با دیگران داشته و دارای روحیه مردم داری است.

·         توانایی حل مساله و تحلیل قوی در رفتار متقابل از مهارتهای متقاضیان کار در واحد بازاریابی و فروش سهند سامانه برتر (دفتر اصفهان) می باشد.

·         مهارت روابط عمومی بالا و دارای اعتماد بنفس وتوانایی بالا در سخن گفتن از دیگر ویژگیهای متقاضی است.

·         توانایی انجام مذاکره و گفتگو با مشتریان برای رسیدن به موفقیت در فروش خدمات و محصولات سهند سامانه، یک مهارت کلیدی است.

·         ارسال کننده رزومه دارای مهارت و روحیه کار تیمی و مدیریت ارتباط با همکاران خود و نیز اطاعت از دستورات مافوق. رعایت اصول کاری و حرفه ای در سهند سامانه است.

·         توانایی شکیبایی در برابر مشتریان و انتظارات متنوع آنها با حفظ متانت ، ادب و شئونات ارزشی و حرفه ای شرکت سهند سامانه، امری مهم و لازم الاجرا است.

·         رعایت اصول اخلاقی و امانتداری از دیگر ویژگی های مهم شخص متقاضی میباشد .

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام