X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

استخدام قوه قضاییه 95
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/01/15
تعداد دیدگاه: 46 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام قوه قضاییه

آگهی استخدام دادگستری 96 : کلیه اطلاعیه های استخدام قوه قضاییه 96 در این مطلب ارائه می شود. شما متقاضیان گرامی استخدام کارمند دادگستری 96 میتوانید جدیدترین اخبار استخدامی قوه قضاییه 96 و همچنین اطلاعیه های استخدامی دادگستری 96 را در این صفحه پیگیری نمایید.

فایل راهنمای استخدامی شغل قضاوت

فایل شخصیت شناسی و مهارت های لازم شغل قضاوت

فایل راهنمای آزمون قضاوت

آموزش دانلود: روی لینک دانلود کلیک کنید. به صفحه دانلود هدایت خواهید شد. در سمت چپ صفحه، مجموع دو رقم را بصورت عددی پاسخ دهید و دکمه ″ورود به″ را بزنید.

آموزش تصویری آموزش دانلود. جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید


خبر 22 فروردین 96 استخدام قوه قضاییه

خبرگزاری میزان : لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه با تأیید و امضای ریاست دستگاه قضایی کشور، به دولت ارسال شد.
لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت ارسال شدبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی معاونت حقوقی، دستگاه قضایی بر اساس تکالیف مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه کشور و همچنین برنامه سوم توسعه قضایی، مکلف به تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی شده است که معاونت حقوقی در راستای عمل به این تکلیف و ضرورت تأمین بسترهای تقنینی لازم و قوانین و مقررات متناسب با نیازهای اداری و استخدامی کارکنان قوه قضائیه عهده دار انجام این مهم شد.
شایان ذکر است لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه در معاونت حقوقی و با مشارکت نمایندگان سایر معاونت ها و واحدهای تابعه تدوین و تنظیم شده است که از ویژگی ها و نوآوری های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-پیش بینی تشکیل شورای عالی اداری قوه به عنوان بازوی اجرایی رئیس قوه در سیاست گذاری و تصمیم گیری درامور کلان اداری و استخدامی؛
-انعطاف پذیری لایحه در زمینه امور اجرایی قوه از طریق پیش بینی آیین نامه در بیشتر مواد؛
-فراهم سازی نظام ارتقاء شغلی کارکنان متناسب با شرایط، تخصص و تجربه آنان به صورت پلکانی تا سنوات پایانی خدمت؛
-پیش بینی سمت دستیار قضایی برای کارکنان اداری واجد شرایط به منظور رفع خلأهای موجود و واگذاری برخی امور قضایی و اجرایی شعب به کارکنان و همچنین ایجاد انگیزه در نیروهای ساعی و توانمند جهت ارتقا و تبدیل وضعیت اداری به قضایی؛
-پیش بینی و بومی سازی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان متناسب با وظایف و مسئولیت های قوه قضائیه؛
-پیش بینی نظام آموزشی متناسب با نیازهای قوه قضاییه در راستای نظام آموزشی کلان کشور؛
– ایجاد انگیزه در کارکنان برای خدمت در مناطق کم برخوردار و محروم؛
– پیش بینی انتصاب بانوان واجد شرایط تصدی امر قضا به برخی پست های قضایی جدید؛
-نظام مند شدن بسیاری از پرداخت ها در قوه قضائیه.

خبر 15 فروردین 96 استخدام قوه قضاییه

برگزاری میزان: اصلاحیه ماده ۴۹ آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۹۲/۲/۲۶ از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
رئیس قوه قضائیه به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، رئیس قوه قضاییه، اصلاحیه “ماده ۴۹ آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۹۲/۲/۲۶” را ابلاغ کرد.

متن کامل این اصلاحیه به شرح ذیل است:
اصلاحیه ماده ۴۹ آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۹۲/۲/۲۶
ماده ۴۹ آیین نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات مصوب ۹۲/۲/۲۶ رییس قوه قضاییه به شرح زیر اصلاح می گردد:
“ماده ۴۹ – معاونت منابع انسانی مکلف است در طول دوره آزمایشی، عملکرد قضات آزمایشی را مورد ارزیابی قرار دهد و عنداللزوم برنامه های آموزشی ویژه دوره آزمایشی را اجرا نماید و سه ماه قبل از اتمام دوره آزمایشی، نسبت به استعلام وضعیت ایشان از دادگستری کل استان محل خدمت قاضی، دادسرای انتظامی قضات و مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه اقدام نماید. در صورت رضایتبخش بودن عملکرد آنان و مثبت بودن نظر همه مراجع مذکور، معاونت فوق نسبت به تمهید مقدمات صدور ابلاغ قطعی قضــایی اقــدام می نماید، در غیر این صورت، نتیجه ارزیابی های به عمل آمده و استعلامات را جهت تصمیم گیری به کمیسیون نقل و انتقال قضات ارسال می نماید تا اقدام مقتضی به عمل آید. کمیسیون فوق عنداللزوم می تواند مراتب را برای دادستان انتظامی قضات جهت اقدامات لازم ارسال نماید. بدیهی است تردید در صلاحیت باید در چارچوب ماده ۴۴ قانون نظارت بر رفتار قضات صورت پذیرد.
تبصره – دوره آزمایشی، صرفاً برای دو دوره یکساله به تشخیص کمیسیون نقل و انتقالات قابل تمدید است.”
صادق آملی لاریجانی


استخدام کارمند دادگستری

این اطلاعیه مربوط به سال 95 میباشد.

قوه قضائیه در نظر دارد به استناد بند ب ماده ۲۱۱ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه تعداد ۳۱۷۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون و انجام مراحل گزینش برای خدمت در دادگستری کل استان‌ها و مراکز ستادی استخدام نماید.

الف – شرایط عمومی استخدام قوه قضاییه :
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
۲- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۴- داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری‌های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران
۵- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرّح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷- نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.

ب – ثبت نام استخدام قوه قضاییه (مدارک مورد نیاز)
۱- فرم تکمیل شده درخواست شغل استخدام قوه قضاییه از دادگستری جمهوری اسلامی ایران که پس از ورود اطلاعات داوطلبان از طریق سایت قوه قضاییه اخذ شده باشد.
۲- دوقطعه عکس ۴×۳ که مشخصات متقاضی در ظهر آن قید شده باشد.
۳- رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۶۰۰۰۰ ریال به حساب شماره ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت درکلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق ثبت نام (برای مشمولین بند ۱ قسمت ج- ایثارگران ۵۰% مبلغ مذکور)
۴- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( برای آقایان )
۵- تصویر کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه
۶- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۷- تصویر مدارک مندرج در بند ۷ قسمت ج
۸- سایر مدارک پیش‌بینی شده در بند ۱۲ قسمت ج (گواهی‌های مربوط به افزایش حداکثر سن)
۹ – داوطلبان واجد شرایط پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق اینترنت می‌باید کلیه مدارک مشروحه فوق را ضمن اسکن در سیستم رایانه از طریق سایت قوه قضاییه حداکثر تا تاریخ ۱۹/۶/۹۰ با پست سفارسی به نشانی دادگستری کل استان مورد تقاضا ارسال نمایند (آدرس دادگستری کلیه استان‌ها ضمیمه می‌باشد.)
* مدارک صرفاً در پاکت A4 ارسال شود.
به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد و یا بدون ثبت نام در آدرس اینترنتی ارسال شود ترتیب اثرداده نخواهدشد. (وجوه پرداختی و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد)

 

استخدام قوه قضاییه 95

استخدام قوه قضاییه در سال ۹۵

 

ج – تذکرات ثبت نام استخدام دادگستری :
۱- جانبازان و آزادگان عزیز انقلاب اسلامی و اعضا خانواده معظم (شهداء، مفقودین و جانبازان) به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی استخدام دادگستری در سال ۹۵ از اولویت مقرر قانونی و امتیازات قانونی برخوردار خواهند بود.
۲- کارکنان قرارداد کار معین دادگستری جمهوری اسلامی ایران حداکثر از ۱۰ امتیاز (بابت هر یک سال سابقه خدمت قراردادی ۲ امتیاز)
* کارکنان قراردادی سازمانهای وابسته به قوه قضائیه مشمول این بند نمی‌باشند.
۳ – افرادیکه بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارابودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیاز برخوردار خواهند بود. (بابت هر یک سال سابقه خدمت، یک امتیاز)
۴- معلولین عادی به شرط دارابودن سایرشرایط مندرج دراین دفترچه از ۳% سهمیه قانونی بهره‌مند خواهند بود.
۵- بسیجیانی که حداقل ۴ سال سابقه عضویت فعال و مستمر، درگردان‌های عاشورا و الزهرا داشته باشند درشرایط مساوی با سایر داوطلبان غیر ایثارگر دراولویت خواهند بود.
۶- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی استخدام دادگستری در سال ۹۵ تاسقف ۵۰% مجوزهای استخدامی مربوطه از اولویت لازم برخوردار می‌باشند و در این صورت رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. چنانچه نسبت به باقیمانده سهمیه، سایر افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه نخواهد شد.
داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می‌شود که دارای یکی از شرایط بند‌های ذیل باشند
• الف – محل تولد آنها با محل جغرافیایی مورد درخواست (استان مورد تقاضا) یکی باشد
• ب – حداقل ۲ مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در استان مورد درخواست گذرانده باشند.
• ج – فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با استان مورد تقاضا یکی باشند نیز بومی تلقی می‌شوند.
۷- مشمولین بندهای ج – ۱ ، ۲ ، ۳ ،۴ ، ۵ و ۶ ضروریست گواهی لازم را از مراجع ذیصلاح { بنیاد شهید و امور ایثارگران – سازمان بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – دادگستری مرکز استان (جهت تایید سوابق قراردادی و فعالیت مستمر در شوراهای حل اختلاف)- مدیریت توانبخشی سازمان بهزیستی و اداره آموزش و پرورش } حسب مورد اخذ و همراه با سایر مدارک ارسال نمایند. ضمناً جانبازان و اعضای خانواده محترم شهداء درصورت دارابودن کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران تصویر آن را ارسال نموده ، درغیراینصورت گواهی لازم را از بنیاد مذکور اخذ و ارسال نمایند.

 

شرایط استخدام دادگستری سال ۹۵ :

استخدام کارمند دادگستری ۹۵ (توضیحات):
فرزندان محترم شهدا، فرزندان جانبازان ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
۸- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹- معدل کل داوطلبان در مدرک تحصیلی ارائه شده نباید از ۱۴ کمتر باشد.
۱۰- تاریخ فراغت از تحصیل یا ترخیص خدمت نظام وظیفه داوطلبان باید قبل از مورخه ۱۹/۰۶/۱۳۹۵ باشد و به آن دسته از مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۱- داوطلبان آگهی استخدام قوه قضاییه نباید مستخدم رسمی و یا پیمانی دادگستری جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی باشند.
۱۲- حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس ۳۴ سال (متولدین ۱۹/۰۶/۱۳۵۶ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳۵ ســال (متولدین ۱۹/۰۶/۱۳۵۵ به بعد) می‌باشد.
تبصره: موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه‌های معتبر به حداکثر سن مذکور اضافه خواهد شد.
الف- جانبازان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت حضور در جبهه، مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی.
ب- آزادگان از حداکثر سن فوق‌الذکر معاف می‌باشند.
ج- اعضا خانواده معظم شهداء، مفقودالاثر، جانبازان تا ۵ سال.
د-کارکنان قرارداد کارمعین دادگستری جمهوری اسلامی ایران به میزان سابقه خدمت قراردادی در دستگاه حداکثر ۵ سال.
۱۳- درهرمرحله از مراحل آزمون آگهی استخدام قوه قضاییه و استخدام چنانچه عدم صحت اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب احراز شود. داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
۱۴- مواد آزمون استخدام دادگستری در سال ۹۵ عبارتند از:
الف – آزمون عمومی  استخدام کارمند دادگستری شامل:
فرهنگ و معارف اسلامی – احکام (رساله عملیه) زبان و ادبیات فارسی –زبان انگلیسی
ب- آزمون تخصصی:
سئوالات تخصصی متناسب با رشته شغلی از چهار الی پنج درس اصلی رشته‌های تحصیلی مندرج در شرایط احراز آن رشته شغلی خواهد بود.
۱۵ – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه) این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.
۱۶- نظر به اینکه برای اشتغال در برخی از مشاغل نیاز به طی دوره آموزش شغلی می‌باشد، بنابراین پذیرفته‌شدگان موظفند در شش ماهه اول خدمت، دوره مربوطه را با موفقیت طی نمایند.
۱۷ – اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در این مدت امکان ا نتقال و جابجایی وجود نخواهد داشت.)

سایت قوه قضاییه

* زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدام قوه قضاییه و تاریخ برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت قوه قضاییه www.modiriat.org به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. نگهداری کد رهگیری تا اعلام نتایج آزمون ضروری است.
* اقلیت‌های دینی ملزم به پاسخگویی به سوالات فرهنگ و معارف اسلامی و احکام نمی‌باشند.

 

استخدام دادگستری در سال ۹۵ ( لینک محل هایی که باید به آن مراجعه کنید )

استخدام قوه قضائیه ( لینک ثبت نام )

استخدامی دادگستری سال ۹۵ ( اصلاح اطلاعات)


سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده به روزترین اگهی استخدام های کشور ( hsjonhl )، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را مطالعه کنند :

نکات امنیتی و توصیه های استخدامی

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  • […] استخدام قوه قضاییه […]
  • سلام و عرض ادب.
   سوالم در مورد سن که درج شده!
   نوشتید کارشناسی حداقل سن۳۴سال ولی تو پرانتز اشاره کردید متولدین۵۵ به بعد.
   اینکه از ۳۴هم فراتر میره.
   لطف بفرمایید دقیقا حداکثر چندسال سن؟؟؟؟
  • بازی است برای استخدام سفارش شدگان
  • هیچ کدوم از لینک ها باز نمیشه.
   اگه نمیتونین مدیریت کنین منتشر نکنین و مردم روسر کار نزارین
   جای تاسف داره
  • با سلام خدمت دوستان عزیز این اطلاعیه مربوط به شهریور سال۹۰می باشد هرگونه استخدام مرتبط با دادگستری از طریق سایت معاونت انسانی قوه قضایه اعلام میشه.
  • سلام معلوم نکردن کی سایت درست میشه و ثبت نام اغاز میشه؟
  • سلاممممم پس چرا هیچی اعلام نمیکنن خداییش من چندوقته سر میزنم هیچ خبری نیست بخدا این شده واسم مث سوهان روحم توروخدا ی اخبار موثق بدید ک چارتا جونه بیکارم بتونن بلاخره ی کاری بکنن
  • سلام ببخشید من لیسانس حسابداریم ولی هنوز مدرکمو نگرفتم اما تمام واحدهارو گذروندم..درواقع کارهای مدرک تحصیلیمو نگرفتم با این وجود میتونم با دیپلم ثبتنام کنم باتوجه ب بند هشت جواب بدین ممنونم
  • چرا ایقد مبهم نوشته اید
   برا اینکه چه جوری ثبت نام کنم و تا چ موقع فرصت ثبت نام دارم هیچی ننوشته اید
  • دروغه…. چرا این شایعه پراکنی میکنین؟!!!
  • سلام . چند وقته میشنویم قوه قﺽائیه ثبت نام میکنه . نه موقعش و میگید نه تاریخاتون درسته . بعدم یهو میگید ثبت نام کردید . حداقل زمانش و مشخص کنید . خدائیش اینطوری در حق کسایی که دسترسی به اینترنت ندارن اجحاف میشه .
  • با سلام
   چند ماهه میگن قوه قضاییه استخدام داره ولی خبری نیست؟
   شایعه اس !؟
   چه خبره دقیقا ؟
   کسی میدونه ؟
  • باسلام
   لیسانس فقه هم مبتونه شرکت کنه آیا؟
   برای چه قسمت هایی کارمند میخوان؟
   زمان ازمون چه وقته؟
  • سلام چرانمیتونم ثبتنام کنم؟کجا باید برم ثبتنام کنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید
  • با سلام در تیتر نوشته ای استخدام قویه قضاییه ۹۵ ولی در متن نوشته شده مدارک باید حداکثر تا تاریخ ۱۹/۶/۹۰ ارسال شود.
  • مگه شرط معدل داره ؟
  • با سلام و احترام
   من دبستانم را در خوزستان ، راهنمایی و دو سال از دبیرستانم را در اصفهان و یک سال از دبیرستان را در شهرکرد بودم و الان در حال حاضر در شهرکرد زندگی میکنم ، و میخواهم در دادگستری و قوه قضاییه شهرکرد شرکت کنم . لطفأ راهنماییم کنید که ببینم میتوانم شرکت کنم یا نه .
  • اینجا خرابه منبع خبر درسته!؟
  • باید صبر کنید سامانه شون باز بشه. اخبار شو توی همین پست اعلام میکنیم
  • سلام خسته نباشید.من دانشجو حقوقم میتونم ثبت نام کنم.تورو خدا راهنمایی کنید ممنون
  • سلام خسته نباشید.من دانشجو حقوق هستم میتونم ثبت نام کنم.تورو خدا راهنمایی کنید.ممنون
  • سایت ثبت نام قوه قضاییه فعلا بسته شده
  • از کجا می تونیم لینک ثبت نام رو دانلود کنیم؟
  • با سلام و احترام
   لطفا در مورد معدل کل تجدید نظر شود.
  • چرا باس بسیجیا تو اولویت باشن ؟
  • فرم استخدام قوه قضاییه رو از کجا می تونم دانلود کنم
  • استخدامی دادگستری کرمان هم شامل این آگهی میشه؟
  • آزمون استخدامی دادگستری چه تاریخی شروع میشه
  • قوه قضاییه استخدام میکنه؟ ایمیل بهم بزنید
  • ثبت نام قوه قضاییه سایتش کجاست
  • استخدام کارمندان قراردادی هستش ؟
  • باسلام و احترام
   برای کارگری جذب میکنه
  • با سلام و احترام
   توکلم به خداست خدا بخواد درست میشه
  • باسلام خسته نباشیدبنده علاقه به شاغل بودن دارم ولی چرادیگردراستخدامی ها،پذیرش زن کمترشده.عاجزانه خواستارم که أمیدمراناإمیدنکند.باتشکروسپاس
  • با سلام و احترام
   لطفا میخواستم بدونم مهلت ثبت نام تا چه تاریخی هستش
   با سپاس
  • سلام
   اگر ما که مسلمانیم پیرو عدالت هستیم و در هیچ آزمونی و استخدامی پارتی بازی نمیشه و حق هیچ جوانی که زحمت کشیده تحصیل کرده پایمال نمیشه! شرط معدل معنای ندارد رقابت برای همه است ربطی به معدل ندارد شرایط تحصیل جوانان متفاوته !هر کس هم تلاش بیشتر کنه جواب میگیرد. لذا با این شرایط استخدامی ها و فاصله طبقاتی ایجاد کردن و گلچین کردن دور از عدالت است و در واقع دور زدن جوانان است به خیال خوش استخدام (خواهشمندم به حمایت جوانان بیکار منتشر کنید)
  • با سلام واحترام
   با توکل بر خدا اگر لیاقتی داشته باشیم در نظر دارم گوشه ای از بار مسئولیت دینی و معنوی کارهای محوله وطنم را به دوش بگیریم با عنایت رهبر فرزانه ،ولی امر مسلمین امام خامنه ای مدظله عالی زیر سایه ایشان و جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه ای کرده باشم
   با تشکر و سپاس فراوان از تک تک مسئولین دلسوز این نظام
   • دستمال نرم فروشی داریم.
   • بابا احساس مسعولیت.با کارگری هم میتونی این کارارو بکنی.ای شیطون
  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام