X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/07/01
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

یک شرکت خدمات انفور ماتیک و IT، فعال در زمینه بانکداری الکترونیک، جهت تصدی شغل زیر از افراد مستعد و با تجربه استخدام می نماید:

عنوان شغل : کارشناس امور اداری و منابع انسانی (آقا) مدرک تحصیلی : فوق لیسانس یا لیسانس مدیریت ، MBA، آمار، زبان انگلیسی و سایر رشته های مرتبط تخصص / مهارت : حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط، مسلط به امور دفتر و بایگانی، مسلط به تایپ سریع فارسی و لاتین، مسلط به نرم افزار حضور و غیاب و محاسبه کارکرد ، مسلط به سیستم طبقه بندی مشاغل، مسلط بر نرم افزار Offiveو Visio، مسلط به سیستم اتوماسیون اداری ، توانایی تهیه گزارشات آماری و تحلیل آنها.

آشنایی با زبان انگلیسی ، قانون کار و سابقه کار مرتبط در سایر شرکت های IT مزیت محسوب می گردد.

متقاضیان می توانند رزومه خود را ظرف 10 روز کاری از زمان انتشار آگهی به آدرس ذیل ارسال نمایند :

ذکر عنوان شغل در خواستی در قسمت Subjectایمیل ارسالی الزامی است.

Hr-jobvacancy@gmail.com

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام