X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/16
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام

یکی از تولید کنندگان مواد غذایی در سطح ایران ، جهت تکمیل کادر ستادی و عملیاتی خود از افراد با انگیزه و متعهد ، علاقمند به محیطی پویا با حقوق و مزایای مکفی در مشاغل زیر استخدام می نماید.

 

ردیف

عنوان شغلی

تحصیلات

حداقل سابقه

مهارت های لازم

A1

مدیر بازرگانی

فوق لیسانس مدیریت ، MBAو یا رشته های مرتبط

7 سال

آشنا با امور صادرات و واردات ، امور گمرکی ، گشایش اعتبار و تسلط به زبان انگلیسی

A2

مسئول دفتر مدیر عامل

لیسانس مدیریت و یا رشته های مرتبط

5 سال

تسلط به LCDL، تسط به زبان انگلیسی ، آشنا به فتوشاپ و تسلط به مکاتبات اداری

 

 

لطفا متقاضیان رزومه کاری خود را 8 روز پس از درج آگهی همراه با عکس و قید ردیف و عنوان شغلی به آدرس الکترونیکی  زیر ارسال نمایند.

CV1391@YMAIL.COM

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام