ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام و به کارگیری نیرو در اداره کل درمان تأمین‌ اجتماعی استان تهران

تاریخ انتشار: 1392/11/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدعلی جمالیان با بیان این خبر گفت: اداره کل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین، از بین واجدین شرایط به صورت پیمانی و از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی علمی و طی مراحل گزینش، پرستار جذب می‌کند.
وی درباره شرایط کلی ورود به خدمت در این بیمارستان نیز افزود: شرایط عمومی شامل؛ تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی، حداکثر سن 35 سال تمام لغایت 31/3/93 است و علاوه بر این دارا بودن لیسانس پرستاری از مراکز آموزشی تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و توانایی لازم برای انجام وظایف و مسئولیت‌های شغل مربوطه، ارائه پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح مذکور، دارا بودن برگ پایان خدمت زیرپرچم یا معافیت دائم برای آقایان، نداشتن سابقه محکومیت کیفری و داشتن سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به موادمخدر از دیگر شرایط جذب و استخدام پرستار در بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین است.
دکتر جمالیان همچنین گفت: بر همین اساس استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانون مراجع ذی‌صلاح به مجازات‌های اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمت دولتی محکوم شده‌اند، ممنوع است. علاوه بر این عدم اشتغال به کار و نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی در زمان انعقاد قرارداد و شروع به کار در سازمان الزامی است.
وی با اشاره به مدارک موردنیاز برای استخدام افراد واجد شرایط نیز افزود: ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن، یک قطعه عکس 4×3 ، اصل و تصویر مدرک تحصیلی با درج معدل، اصل و تصویر لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر از پشت و روی کارت و ارائه گواهی درصورت اشتغال در مراکز تابعه تأمین‌اجتماعی و ارائه ریز پرینت حق‌بیمه شعبه مربوطه از جمله مدارک موردنیاز برای جذب و به کارگیری نیروهای استخدام واجد شرایط است.
مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران اظهار داشت: امتیاز معدل و سابقه اشتغال در مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی نیز در مجموع امتیاز نهایی مؤثر خواهد بود.
شایان ذکر است متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از روز دوشنبه مورخ 21/11/92 لغایت روز یکشنبه مورخ 27/11/92 از ساعت 8 صبح لغایت 14 برای تشکیل پرونده و ارائه مدارک مذکور به نشانی خیابان کارگر شمالی، روبه‌روی پارک لاله، جنب فروشگاه اتکا، اداره کل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران، طبقه پنجم مراجعه کنند.

 

منبع خبر

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.


دیدگاه کاربران