X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/10/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

واحد فروش یک شرکت فعال صنعتی به یک نفر منشی خانم ساکن تهران به صورت تمام وقت نیازمند است. دفتر مرکزی شرکت در تهران خیابان شریعتی واقع می باشد.

داشتن حداقل 2 سال سابقه كار، آشنایی نسبی با زبان انگلیسی، تسلط به كار با كامپیوتر، آشنایی با اینترنت و ارسال و دریافت ایمیل و تسلط به كار با نرم‌افزارهای آفیس ضروری است.

فرد مورد نظر بایستی توانایی كار در محیط چالشی را داشته و بعضا با حجم كاری بالا مشكلی نداشته و صرفا محدود به كار در ساعات كاری نباشد.

حقوق پیش بینی شده 3.800.000 ریال ثابت (مطابق با وزارت كار)، با مزایای بیمه و بن و پاداش عملكرد ماهیانه 700.000 ریال می‌باشد.

از علاقمندان درخواست می‌شود كه رزومه خود را حداكثر تا تاریخ 30 دی ماه 1391  به آدرس ایمیل   soft.pars.employment@gmail.com  ارسال نمایند.

لطفا در عنوان ایمیل ارسالی حتما عبارت «منشی واحد فروش» ذكر شود.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام