X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دانشگاه علوم اسلامی رضوی به منظور تکمیل کادر آموزشی خود با انجام مصاحبه و گزینش در ۸ رشته عضو هیئت علمی می پذیرد.

به گزارش معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این متقاضیان می بایست علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دارای مدرک دکتری یا سطح چهار حوزه علمیه نیز باشند.
متن اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به شرح ذیل است:

اطلاعیه جذب عضو هیأت علمی
دانشگاه علوم اسلامی رضوی با سابقه‌ سه دهه فعالیت علمی، آموزشی و پژوهشی به منظور تکمیل کادر علمی آموزشی خود با انجام مصاحبه و گزینش در رشته‌های ذیل عضو هیأت علمی مرد می‌پذیرد. متقاضیان از تاریخ ۲۰/۱۱/۹۱ تا ۱۰/۱۲/۹۱ برای ثبت‌نام به درگاه اینترنتی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم،تحقیقات وفناوری به نشانی Msrt.ir/sites/jazbsite   و نیز درگاه اینترنتی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به نشانی razavi.ac.irمراجعه نمایند.
متقاضیان می توانند برای اطلاع بیشتر به درگاه اینترنتی دانشگاه علوم اسلامی رضوی  به آدرس فوق مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۲۲۲۶۸۲۸ – ۰۵۱۱ تماس بگیرند.

شرایط ثبت نام:
۱ – دارابودن کلیه شرایط عمومی وفق ضوابط و مقررات وزارت علوم.
۲ – دارابودن مدرک دکتری تخصصی یا سطح ۴ حوزه علمیه.
مدارک مورد نیاز:
۱ – تصویر تمامی صفحات شناسنامه
۲ – تصویر پشت و رو از کارت ملی در یک صفحه
۳ – تصویر کارت پایان‌خدمت یا معافیت دائم
۴ – تصویر مدارک تحصیلی و ریز نمرات هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) ومدارک مربوطه برای دارندگان تحصیلات حوزوی
۵ – خلاصه‌ای از شرح حال علمی شامل: سوابق تحصیلی، تدریس، پژوهش ونیزسوابق فعالیت‌های اجرایی
۶ تکمیل فرم تقاضای عضویت در هیات علمی
۷ – فایل عکس جدید تمام رخ  با فرمت Jpg.
نکات مهم:
۱ – کلیه متقاضیان باید فرم ثبت نامی را در هردو درگاه اینترنتی  کمیته جذب وزارت علوم و نیز دانشگاه علوم اسلامی رضوی تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ ۱۰/۱۲/۹۱ مدارک درخواستی را از طریق  سایت مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم و نیز به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
۲ – به پرونده‌های ناقص یا موا ردی که در درگاه اینترنتی مرکز جذب اعضای هیأت علمی ثبت‌نام نکرده‌اند، ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۳ – زمان انجام مصاحبه متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

 به گزارش معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی برابر اعلام قبلی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از طریق فراخوان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به طور همزمان از طریق سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی از بین داوطلبان متقاضی عضویت در هیئت علمی دانشگاه در هشت رشته و گرایش ثبت نام به عمل می آورد.
این گزارش حاکی است بر اساس مجوز هیئت امنای دانشگاه و تقاضای ثبت شده در هیئت جذب وزارت علوم امسال پانزده نفر از متقاضیان جذب خواهند شد.
دکتر محمد امامی با اعلام این خبر افزود از متقاضیان تا پایان امسال مصاحبه علمی به عمل خواهد آمد و داوطلبان می بایست در هر دو سایت ثبت نام و اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایند.
وی ادامه داد اعضای هیئت علمی دانشگاه تاکنون طی فراخوانهای گذشته جذب شده اند که با توجه به توسعه رشته های دانشگاه و شرایط خاص این دانشگاه در خصوص ارائه همزمان دروس حوزوی و دانشگاهی نیاز به افزایش این تعداد احساس می شد.
رشته های مورد نیاز جهت جذب به شرح ذیل می باشد و متقاضیان جهت اطلاع بیشتر می توانند به سایت www.razavi.ac.ir مراجعه نمایند

 

 ردیف  رشته  گرایش  تعداد
 ۱  زبان عربی  کلیه گرایشها  ۴
 ۲  حقوق  حقوق خصوصی  ۲
 ۳  حقوق  حقوق بین الملل  ۱
 ۴  فقه و حقوق اسلامی  فقه جزایی، فقه و حقوق اسلامی، فقه سیاسی  ۳
۵ فلسفه فلسفه غرب ۱
۶ فلسفه فلسفه اسلامی ۱
۷ فلسفه عرفان اسلامی ۱
۸ فقه و مبانی حقوق اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی ۲
 ایمیل:    [email protected]
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام