X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهی استخدام هیأت علمی تمام وقت در آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سما

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

«آگهی دعوت به همکاری هیأت علمی تمام وقت در آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سما»

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

با استعانت از حضرت باريتعالي سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي براي كادر هيأت علمي آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي خود، از بين خواهران و برادران داراي مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتر در رشته‌هاي مندرج در جدول پیوست با شرايط زير به صورت قراردادي تمام وقت موقت دعوت به همكاري مي‌نمايد. علاقمندان مي‌توانند در صورت داشتن شرايط اعلام شده نسبت به تكميل فرم ثبت نام اينترنتي حداكثر تا تاريخ 20/09/1390 اقدام نمايند. شایان ذکر است این سازمان بیستمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد و در حال حاضر داراری 94 هزار دانشجو کاردانی در سطح 110 شهر کشور می‌باشد.

شرايط عمومي داوطلبان:

1 ـ مسلمان يا متدين به يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

2ـ اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصل ولايت فقيه .

3 ـ انجام خدمت وظيفه يا كارت معافيت دائم براي آقايان (معافيت هاي پزشكي كه مانع انجام وظايف هيأت علمي نباشدقابل قبول است)

4 ـ داشتن سلامت جسمي و رواني كامل.

5 ـ نداشتن پيشينه سوء ، اعتياد به مواد مخدر و استعمال دخانيات.

6 ـ داشتن حداقل مدرك كارشناسي ارشدحداقل با معدل15.                                            

7 ـ علاوه برشرايط اعلام شده دربند 6حداقل معدل مدارك تحصيلي متقاضيان درمقاطع ديپلم وفوق ديپلم 14 ودرمقطع ليسانس براي گروه علوم انساني حداقل 14 وبراي گروه غيرعلوم انساني وفني وحرفه اي نبايدكمتراز 13 باشد.

8 ـ ارائه ريزنمرات مقاطع تحصيلي ديپلم ،فوق ديپلم ،ليسانس وفوق ليسانس.

 تـذكر :نمرات دروس اصلي وتخصصي دوره كارشناسي وكارشناسي ارشدنبايدكمتراز 14 باشد.

9 ـ ارتباط بين رشته تحصيلي ليسانس و فوق ليسانس با رشته هاي موردنياز.

شرايط اختصاصي داوطلبان

– نداشتن تعهد استخدامي به وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي دولتي و غير دولتي پس از پذيرش قطعي (هنگام عقد قرارداد همكاري با سازمان). 2- حداكثر سن با احتساب مدت خدمت نظام وظيفه تا پايان اسفند ماه 90 براي آقايان 35 سال و برای خانم ها 33 سال مي‌باشد. 3- امكان انجام حداقل 16 ساعت تدريس و 16 ساعت حضور در وقت اداري در هفته جهت همكاري در امور آموزشي، پژوهشي، مشاوره و مالی، اداری (جمعاً 32 ساعت) در مراكز آموزشي و ستادي.

نحوه ثبت نام اولیه:

1- تکمیل کامل و دقیق فرم ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سما به آدرس www.sazman-sama.com.  

2- پرداخت وجه ثبت نام اولیه به مبلغ 10.000 (ده هزار) ريال به صورت اینترنتی، راهنمای فایل پرداخت در آدرس www.sazman-sama.com قابل مشاهده است.

3- تأیید مندرجات فرم تقاضا.

*شيوه انتخاب

ا توجه به علمي كاربردي بودن دوره‌هاي كارداني پيوسته، سازمان از بين داوطلبان واجد شرايط با توجه به رشته‌هاي تحصيلي، از بالاترين میانگین معدل دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و ساير امتيازات علمي و تخصصي چند برابر نيروي مورد نياز را به مصاحبه‌هاي سازگاري شغلي و حرفه‌اي و عقيدتي دعوت مي‌نمايد و پس از بررسي ريز نمرات دروس اصلي و تخصصي دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد و فعاليتهاي پژوهشي، تحقيقاتي كاربردي و نمرات دروس آزمايشگاهي و كارگاهي و جمع بندي امتيازات مكتسبه و تعيين اولويت، پس از گذرداندن دوره آموزشی بدو خدمت دعوت به همكاري به صورت قراردادی مي‌نمايد، تبدیل وضعیت استخدامی از قراردادی به رسمی آزمایشی افراد مذكور منوط به پذيرش نهایی در مصاحبه‌هاي جذب هيأت‌هاي استاني خواهد بود. شایان ذکر است افراد مذکور می‌بایست در فراخوان‌های جذب استان مورد تقاضا ثبت نام نموده و در مصاحبه‌ها و مراحل مربوطه شرکت نمایند.

نکته: بکارگیری افراد به صورت قراردادی هیچگونه تعهدی برای سازمان در پذیرش نهایی آنان نخواهد داشت و سازمان مختار خواهد بود از بین کلیه داوطلبان افراد اصلح را انتخاب نماید.

نكته: در تعيين اولويت‌ها معدل کارشناسی ارشد افراد فارغ‌التحصيل از دانشگاه‌هاي جامع و دولتي مراكز استان‌ها با ضريب 07/1 محاسبه خواهد شد. (مشروط به داشتن حداقل معدل 15).

   توجه :

 کليه ضوابط و مقررات حقوق و مزايا، ترفيعات علمي، امتيازات ادامه تحصيل، تسهيلات رفاهي مسكن و غيره مانند ضوابط و مقررات دانشگاه آزاد اسلامي مي‌باشد.

توجه: براي اعضاء هيأت علمي كه به رسمي آزمايشي تبديل وضعيت مي‌شوند و چنانچه در مقطع دکتری پذیرفته شوند امکان بورسیه شدن و انتقال به واحدهای دانشگاهی وجود دارد. .

مدارک لازم جهت شرکت درمصاحبه:

پس از اعلام اسامی حائزین شرایط در مرحله اول، داوطلبان می بایست مدارک زیر را جهت شرکت در جلسه مصاحبه تکمیل و ارائه نمایند. عدم مراجعۀ داوطلب به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

 

1- اصل و تصویر مدارک تحصیلی که در فرم ثبت نام درج نموده است. (دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری)

2- اصل و تصویر ریز نمرات مقاطع تحصیلی که در فرم ثبت نام درج نموده است. (دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری)

3- اصل و تصویر شناسنامه. (کلیه صفحات)

4- اصل و تصویر کارت ملی.

5- اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم. (ویژه داوطلبان مرد)

6- تأییدیه پرداخت اینترنتی وجه به مبلغ 100.000 (یکصد هزار) ريال بابت انجام مصاحبه.

نكته:

چون در هنگام ثبت نام از داوطلبان مدارك اخذ نمي‌گردد، پس از اعلام نتايج افراد موظفند نسبت به ارائه اصل كليه مدارك خواسته شده (شناسايي و تحصيلي) در روز مصاحبه اقدام نمايند؛ عدم ارائه مدارك باعث جلوگيري از شركت در مصاحبه مي‌گردد و مسئوليت آن بر عهده داوطلب خواهد بود. لذا توصيه مي شود متقاضيان پس از ثبت نام نسبت به آماده نمودن مدارك خود تا قبل از اعلام نتايج اقدام نمايند، (به مدارک ناقص ترتيب اثری داده نخواهد شد).

تذكرات بسيار مهم

1- سازمان پس از اعلام نتايج نهايي، پذيرفته شدگان را بر اساس نياز واحد مورد تقاضا دعوت به همكاري مي‌نمايد.

2- در صورت وجود متقاضيان مرد و زن در يك رشته و در يك واحد با رعايت ساير شرايط و ضوابط، حق تقدم با متقاضيان هم جنس با دانشجويان آموزشكده و افراد بومي خواهد بود.

3- چون جذب كليه پذيرفته شدگان در واحدها منوط به پذيرش دانشجو در رشته مورد نظر در آموزشكده محل خدمت مي باشد، لذا در صورت عدم پذيرش دانشجو امكان جذب هيأت علمي وجود نخواهد داشت.

4- در صورتيكه در آموزشكده محل خدمت، هريك از رشته‌هاي تحصيلي به هر دليلي لغو و يا منحل گردد افراد به ديگر واحدها بر اساس نياز، جهت ادامه همكاري معرفي خواهند شد و يا برابر ضوابط و دستورالعمل‌هاي صادره از دانشگاه آزاد اسلامي عمل خواهد گرديد.

5- وجه ثبت نام قابل استرداد نمي باشد.

6- چنانچه هر زمان محرز گردد كه داوطلب فاقد شرايط لازم بوده و اطلاعات نادرست در فرم درخواست درج نموده است سازمان محق خواهد بود كه در هر مرحله، از ادامه كار فرد جلوگيري به عمل آورده و در صورت ضرورت به مراجع قضائي معرفي نمايد.

7- افرادي كه در دوره‌هاي قبلي در طرح استخدام هيأت علمي شركت كرده‌اند و از آنها به علت عدم اولويت دعوت به عمل نيامده يا موفق به گذراندن دوره آموزشي بدو خدمت نشده‌اند يا به هر دليل انصراف داده‌اند، هيچ حقي براي آنها وجود ندارد و در صورت تمايل بايستي مجدداً در طرح سال جاري شركت نمايند.

8- با توجه به اينكه امكان انتقال از آموزشكده‌اي به آموزشكده ديگر وجود ندارد، لذا داوطلبان مي بايست در انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورند.

9- اسامي واجدين شرايط جهت انجام مصاحبه در دهه اول دی ماه 1390 در سايت سازمان به آدرس www.sazman-sama.com اعلام خواهد شد.

10- سازمان در قبال هرگونه اطلاعات نادرست و يا ناقص در فرم تقاضا كه منجر به حذف داوطلب گردد هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت.

11- چون هرگونه اطلاع رساني يا تغيير برنامه فقط از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد، لذا به داوطلبان توصيه مي شود جهت اطلاع از آخرين اخبار مربوط به طرح جذب هيات علمي بطور مستمر (هفتگي) به سايت مذكور مراجعه نمايند.

12- دارندگان مدارك تحصيلي فراگير، مجازي، غيرحضوري و یا نيمه حضوري مجاز به ثبت نام در اين فراخوان نمي‌باشند.

 

ادمه مطلب در سایت سازمان سماء

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام