ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام نیروی انتظامی تهران بزرگ

تاریخ انتشار: 1390/10/28
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
نیروی انتظامی تهران بزرگ استخدام می کند
 
گروه استان ها – مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای از علاقه مندان به خدمت در نیروی انتظامی در مقطع درجه داری و افسری دعوت به همکاری کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی خود از بین برادران مومن،متعد،علاقه مند، با انگیزه و بسیجی در رسته های “انتظامی،راهور،اطلاعات و عملیات ویژه” با مدرک تحصیلی دیپلم و دیپلم به بالا استخدام نماید.

در این اطلاعیه آمده است:داوطلبان متقاضی استخدام در پلیس پایتخت می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام، پلاک ۳۳۰ مراجعه و یا با شماره های  ۷۳۹۴۸۵۱۵,۱۶ تماس حاصل نمایند.

همچنین می توانند به ادارات گزینش تابعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نظیر پلیس آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی بعد از تقاطع خیابان مولوی تلفن: ۵۱۰۵۵۲۵۱ ،پلیس راهور: خیابان آزادی، تقاطع خیابان رودکی تلفن: ۶۳۹۵۱۴ ۷۷ و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی: خیابان شریعتی، بعد از تقاطع خیابان مطهری خیابان سروش تلفن: ۸۱۲۴۳۵۳۰ مراجعه نمایند.

گفتنی است، داشتن مدارک تحصیلی دیپلم برای کلیه رشته ها با معدل ۱۴ به بالا، داشتن کارت پایان خدمت سربازی، دارا بودن حداقل۱۸ و حداکثر ۲۳ سال سن از شرایط استخدام در مقطع درجه داری می باشد.

شایان ذکر است، متقاضیان می توانند از تاریخ بیست و پنجم دیماه امسال به مدت یک هفته مدارک خود را تحویل مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نمایند.

منبع خبر   

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران