X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1390/05/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/09/05

بهداری نیروی انتظامی

بهداری نیروی انتظامی : آگهی استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در رسته بهداری گروه ناجـــــا- نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در بیمارستان ها و بهداری کل ناجا (رسته بهداری) از بین جوانان مؤمن، متعهد، هوشمند و کارآمد(مرد) استخدام می کند.

جهت ثبت نام در بهیاری نیروی انتظامی روی لینک زیر کلیک کنید :

استخدام نیروی انتظامی سال 96

بهداری نیروی انتظامی

بهداری نیروی انتظامی

استخدام روانشناس در نیروی انتظامی : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در بیمارستان ها و بهداری کل ناجا (رسته بهداری) از بین جوانان مؤمن، متعهد، هوشمند و کارآمد(مرد) که دارای مدرک تحصیلی در رشته های مشروحههه جدول ذیل می باشند از طریق مصاحبه علمی و دیگر مراحل (معاینات پزشکی، مصاحبه و…) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

استخدام روانشناس در نیروی انتظامی

شرایط عمومی استخدام بهداری نیروی انتظامی

1- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.

2- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت فقیه.

3- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

4- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.

5- عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.

6- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.

7- نداشتن سوء پیشینه کیفری.

8- عدم اعتیاد به مواد مخدر.

9- داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.

10- داشتن سلامت و توانائی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

استخدام نیروی انتظامی 96

ب ) نکات مهم بهداری نیروی انتظامی

1- داوطلبان می بایست شرایط و ضوابط اختصاصی جذب در ناجا نظیر سن، مدرک تحصیلی و… را وفق مقررات دارا باشند.

2- داوطلبان استخدام می بایست آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته باشند.

3- بستگان درجه یک شهداء از تسهیلات سنی پیش بینی شده در قانون برخوردار می باشند.

4- نداشتن مهر غیبت در دفترچه خدمت نظام وظیفه.

5- نداشتن کارت معافیت پزشکی.

6- بستگان درجه یک شهداء و ایثارگران، بسیجیان دارای حداقل یک سال عضویت فعال، فرزندان کارکنان نیروهای مسلح در شرایط مساوی از اولویت برخوردار خواهند بود.

7- داوطلبان متقاضی استخدام می بایست ساکن استان های قید شده در جدول ذیل بوده و به مدارک آن دسته از داوطلبانی که غیر بومی اند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

8- داوطلبان رشته تحصیلی پزشک عمومی به صورت کارمندی و در رشته های تحصیلی بهداشت محیط، بهداشت عمومی، روانشناسی بالینی، تغذیه و تجهیزات پزشکی به صورت انتظامی جذب می شوند.

داوطلبان محترم، جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب، می توانند به مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان محل سکونت خود و یا به سایت اینترنتی www.police.ir مراجعه نمایند.

استخدام نیروی انتظامی سال 96

قابل توجه داوطلبان استخدام بهداری نیروی انتظامی ساکن تهران:

مدیریت گزینش و استخدام حوزه تهران در رشته های ذیل جذب می کند.

داوطلبان ساکن استان های تهران و البرز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مدیریت گزینش و استخدام ستاد واقع در تهران، خیابان طالقانی شرقی، تقاطع بهار، جنب بانک قوامین، طبقه همکف مراجعه نمایند.

ردیف

رشته های تحصیلی مورد نیاز

تعداد مورد نیاز

نوع عضویت

1

پزشک عمومی

10

کارمندی

2

پرستاری

8

کارمندی

3

تکنسین اتاق عمل

7

کارمندی

4

تکنسین هوشبری

5

کارمندی

5

متخصص رادیولوژی

5

کارمندی

6

تجهیزات پزشکی

13

انتظامی

جمع کل

48

منبع : نیازمندیهای همشهری

جهت دسترسی سریع به کلیه آگهی های این شغل در شهر خودتان، روی استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید. همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه


پایه حقوق 96 + حداقل حقوق سال 96 | افزایش حقوق سال 96


سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نماییذ. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی هایی اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائهه میدهد. استخدام نیروی انتظامی ، استخدام نیروی انتظامی سال 96 ، استخدام نیروی انتظامی در سال 96 ، استخدام روانشناس در نیروی انتظامی ،

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام