X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/09
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

موسسه مالي و اعتباري عسكريه به منظور تامين بخشي از نيروي انساني مورد نياز در شعب مشهد، از افراد واجد شرايط مرد دعوت به همكاري مي نمايد. بديهي است شروع همكاري منوط به قبولي در آزمون كتبي و طي مراحل استخدامي موسسه، انجام مصاحبه تخصصي و گذراندن موفقيت آميز دوره هاي آموزشي مي باشد. اعتقاد به ارزش آفريني در حد اعلاء براي مشتريان و سهامداران، آشنائي با فناوري اطلاعات و ارتباطات، داشتن روحيه تحول  آفريني، خلاقيت، نوآوري و تسلط بر امور اجرائي كار در ادارات مركزي و شعب بر حسب شغل مورد تقاضا، مورد تاكيد و توجه ويژه موسسه خواهد بود.

متصدي امور بانكي
ليسانس با گرايش­هاي تحصيلي امور بانكي – رياضي (بجز گرايش دبيري) مديريت – اقتصاد – آمار – حسابداري و كامپيوتر
حداقل معدل 14

الف : شرايط داوطلبين :

1تابعيت جمهوري اسلامي ايران و اعتقاد و التزام به نظام جمهوري اسلامي ايران و ولايت فقيه.

2عدم اشتغال به كار و تعهد خدمت در ساير سازمانها، نهادها، موسسات دولتي يا وابسته به دولت، بانكها و يا ساير موسسات مالي و اعتباري خصوصي.

3دارا بودن تندرستي و توانائي كامل جسمي و رواني طبق تائيد پزشك معتمد موسسه.

4عدم استعمال دخانيات و يا اعتياد به هرگونه مواد مخدر.

5عدم سابقه محكوميت جزائي و عدم اشتهار و محكوميت به فساد اخلاقي.

6دید کامل بدون عینک ( میزان دید هر چشم 10/10)

ب : شرايط اختصاصي :

1حداکثر سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس 29 سال مي­باشد.

2انجام خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (به استثناي معافيت پزشكي)

د : مدارك مورد نياز :

1فرم تكميل شده مطابق نمونه مندرج در آگهي ( ارسال تصوير فرم مذكور در صورت حفظ اندازه ظاهري آن قابل قبول مي­باشد)

2گواهينامه بين المللي كاربري كامپيوتر (ICDL)

3يك برگ تصوير خواناي شناسنامه عكس­دار (صفحه اول) در صورت داشتن توضيحات، ارسال تصوير آخرين صفحه شناسنامه الزامي است.

4تصوير پشت و روي كارت پايان خدمت.

5تصوير گواهينامه پايان تحصيلات (ذكر حكم فراغت از تحصيل و معدل كل در مدرك تحصيلي ارسالي الزامي مي­باشد- امكان جذب دانشجويان در حال تحصيل مقدور نمي­باشد)

6تصویر کارت ملی.

7عكس 4×3 جديد رنگي تمام رخ با قيد مشخصات در پشت عكس (سه قطعه)

8اصل رسيد فيش نقدي به مبلغ 70000 ريال قابل واريز به حساب 100000030799 نزد موسسه مالي و اعتباري عسكريه شعبه مركزي، قابل پرداخت در كليه شعب موسسه در سطح کشور یا حساب سپهر 0100816598004 به نام موسسه مالي و اعتباري عسکریه.

ج: ساير نكات :

1به مداركي كه ناقص بوده و يا بعد از تاريخ تعيين شده ارسال گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

2مدارك ارسالي و هزينه ثبت نام قابل برگشت نمي­باشد.

3ارسال مدارك ثبت نام و شركت در فرايند استخدام و طي مراحل مربوطه هيچ گونه تعهدي براي موسسه جهت استخدام و يا هرگونه همكاري با داوطلبان ايجاد نمي­نمايد و موسسه در استخدام يا عدم استخدام افراد مختار است.

4چنانچه در هريك از مراحل، تخلف متقاضي از شرايط اعلام شده در متن آگهي محرز گردد، موسسه اختيار دارد نسبت به ممانعت از ادامه مراحل اقدام نمايد.

5بكارگيري و عقد قرارداد با داوطلبان منوط به طي شدن مراحل استخدام، گذراندن موفقيت آميز  دوره­هاي آموزشي و موافقت نهايي موسسه مي­باشد.

6داوطلبان واجد شرايط بايد پس از ثبت نام , شخصا" با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر جهت دريافت كارت ورود به جلسه آزمون در تاريخ 24 آذر ماه 90 از ساعت 15 لغایت 19 به آدرس  مشهد-خیابان مطهری شمالی, نبش خیابان مطهری شمالی 10, ساختمان شماره 274 سرپرستی منطقه یک کشور مراجعه نمايند.

7محل و زمان برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت به اطلاع خواهد رسيد.

8مواد آزمون شامل: هوش و رياضي – اقتصاد – زبان خارجي – زبان و ادبيات فارسي – معارف اسلامي  مي­باشد.

9ايثارگران و خانواده­هاي محترم شهدا – مفقودين – جانبازان در صورت احراز شرايط و ارائه گواهي از مراجع ذي صلاح در شرايط مساوي از اولويت برخوردار خواهند بود.

10اولویت جذب نیرو با نیروی بومی همان شهر خواهد بود.

متقاضيان حائز شرايط، لازم است يك قطعه عكس پشت نويسي شده را بر روي فرم ثبت نام الصاق و ساير مدارك را به ترتيب بند 1 تا 7 قسمت (د) تنظيم و حداكثر تا تاريخ  17/9/90 پست سفارشي به نشاني مشهد-خیابان مطهری شمالی, نبش خیابان مطهری شمالی 10, ساختمان شماره 274 سرپرستی منطقه یک شکور – كارگزيني منطقه یک ارسال نمايند.

مقتضي است هنگام ارسال مدارك از پاكت قطع 25×17 استفاده و عبارت درخواست همكاري در موسسه مالي و اعتباري عسكريه بر روي آن قيد شود.

(( موسسه از پذيرش هرگونه تقاضاي حضوري معذور است ))

جهت كسب اطلاعات بيشتر مي­ توانيد با شماره تلفن­ هاي

شماره تلفنهاي 7282804-0511 و 7284000-0511 داخلي 252 و 253 تماس حاصل نماييد.

مشاهده و چاپ فرم تقاضاي همكاري

مشاهده آگهی چاپ شده

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام