X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

موسسه حسابداري،خدمات مالي و مشاوره مديريت پرشين حساب بارز

عضو انجمن حسابداري ايران

آگهي جذب نيرو

موسسه حسابداري،خدمات مالي و مشاوره مديريت پرشين حساب بارز در نظر دارد بمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود تعداد 6 نفر داوطلبان واجد شرايطرا در مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد در رشته‌‌ها و گرايشهاي مندرج در جدول ذیل از طريق برگزاري آزمون‌كتبي پس از شركت در دوره كارآموزي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و گزينش بصورت قرارداد مدت معين از محل مجوز شماره 100/1/91 هيات مديره موسسه دعوت به همكاري مي ‌نمايد.

 

 

مقطع تحصيلي

رشته تحصيلي

محل خدمت

جنسيت

تعداد مورد نیاز

 

مرد

زن

 
 

کارشناسی و كارشناسي ارشد

حسابداري

امورمالي و اداري

*

*

1

 

هيات حسابداري مالياتي

*

*

1

 

هيات حسابداري مالي و بازرگاني

*

*

1

 

مديريت گرايش مالي-بازرگاني-MBA

هيات سرمايه گذاري

*

*

1

 

حسابداري وحسابرسي

هيات حسابرسي داخلي

*

*

1

 

كليه مقاطع

كليه رشته ها

بازاريابي

*

*

1

 

جمع کل

6

 
 

 

1- شرايط عمومي داوطلبان

1-1-  تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران و متدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور

1-2-  عدم سوء پيشينه كيفري

1-3-  داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني به تأييد طب صنعتي بهداشت ودرمان

2- شرايط اختصاصی

داوطلبان متقاضی استخدام بايسني فارغ التحصيلان مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد باشند

تبصره1 : دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد درصورتي كه داراي كارت دانشجويي معتبر و داراي مهلت از دانشگاه محل تحصيل باشند مي توانند ثبت نام نمايند.

تبصره2 : داوطلبان داراي سوابق تخصصي مرتبط در صورت ارائه سوابق كاري به صورت پاره وقت مشغول به كار مي گردند(حداقل سابقه سه سال)

 

4- نحوه ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ درج اگهي استخدام لغایت ساعت 24 روز26/08/1391ازطريق سايت اينترنتي موسسه به نشاني WWW.ACCPHB.COM  صورت مي پذيرد.متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم دعوت به همكاري مدارک ذيل را در محل شركت تحويل دهند.

1-عکس پرسنلي:  دو قطعه 4×3

2-تصوير كليه صفحات شناسنامه

3-تصوير كارت ملي

4-تصوير آخرين مدرك تحصيلي

5-تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت(داوطلب دانشجوي مقطع كارشناسي ارشد علاوه بر موارد فوق بايستي تصويركارت دانشجويي معتبر ارائه نمايد)

6-تصوير دوره هاي آموزشي و مهارتها و مقالات علمي

 

تذكرات لازم:

§        مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد..

§        ثبت نام و شركت در دوره كارآموزي و آزمون استخدامي و طي مراحل استخدامي هيچگونه تعهدي جهت استخدام در موسسه براي داوطلب ايجاد نمي كند و در صورتي كه داوطلب حد نصاب نمره لازم را كسب نمايد با تائيد هسته گزينش جذب خواهد گرديد.

 

معاونت اداری و مالي موسسه  حسابداري،خدمات مالي و مشاوره مديريت پرشين حساب بارز)بندرعباس)

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام