ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی انرژی ساوه

تاریخ انتشار: 1392/05/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی انرژی ساوه

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی انرژی ساوه از داوطلبان عضویت هیئت علمی در این موسسه با در نظر گرفتن شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

۱- تابعیت ایران، مسلمان، و الزاما ساکن ساوه

۲- دارای مدرک کارشناسی ارشد با معدل بالای ۱۶ از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم

3- دارای گواهی عدم اعتیاد و سلامت جسمی و فاقد سوء پیشینه کیفری موثر

4- داوطلبان برای تدریس در رشته های مکانیک، عمران عمران، عمران ساختمان، نقشه کشی معماری، ایمنی صنعتی محیط کار، تاسیسات حرارتی و برودتی، تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، کامپیوتر نرم افزار مهندسی شیمی گرایش فرایند ، مهندسی انرژی ،الکتروتکنیک گرایش تاسیسات الکتریکی ، جهت تدریس مورد استفاده قرار می گیرد. لذا تدریس حداقل ۴ رشته برای هر داوطلب لحاظ خواهد شد.

5- خانواده های دانش آموختگان معظم شهدا و جانبازان از امتیاز بیشتری برخوردار خواهند بود.

لطفا فرم رزومه را از آدرس www.energy.ac.ir  دریافت و بعد از تکمیل به ایمیل [email protected]  یا [email protected] ارسال نمایید.

تذکر1: علاوه بر داوطلبان عضویت هیئت علمی فوق الذکر سایر علاقه مندان به تدریس در موسسه آموزش عالی انرژی نیز می توانند درخواست خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

تذکر2: موسسه آموزش عالی انرژی به تعدادی کارمند با تحصیلات مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها و مهندسی برق با تجربه کافی و یقینا ساکن ساوه نیازمند می باشد متقاضیان می توانند فرم رزومه ای از سوابق و تحصیلات و دوره های آموزشی  به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران