X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/10/30
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

فراخوان متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات

با هدف استفاده از خدمات در اجرای یکی از طرح های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از کلیه متخصصین ، خبره گان و مشاوران دارای تخصص و تجربه مفید و موثر در حوزه های زیر جهت استفاده از خدمات ایشان در پروژه ها و فعالیت های مربوطه استخدام می نماید.

1 – طراحی ، تولید و توسعه پورتال های اینترنتی با استفاده از نرم افزار Life Rayو زبان برنامه ریزی JAVA

2 – طراحی ، تولید و توسعه سامانه های هوشمندی تجاری (BI) با استفاده از ابزارها و امکانات نرم افزار Oracle BI

3 – طراحی ، تولید و توسعه نرم افزارهای وب بنیاد در محیط های .net   ،  SQL Serverو  Oracle

4 – طراحی و مدیریت استقرار شبکه های محلی (LAN) راه دور (WAN) و خطوط مخابراتی (Telecomunication) ، همچنین مراکز داده (Data Center)

5– امنیت (Security) در حوزه های سخت افزار ، نرم افزار و شبکه

 

از افراد دارای تخصص ، تجربه و توان اجرایی ، مشاوره ای و آموزشی در حوزه های فوق الذکر دعوت به عمل می آورد تا مشخصات فردی و سوابق علمی ، تخصص و تجربی خود در زمینه های فوق الذکر به نشانی ، تهران ، صندوق پستی 7851 – 15875 ارسال نمایند تا از خدمات و توانمندی های ایشان در اجرای این طرح ملی بهره گیری لازم صورت پذیرد.

لطفا حتما روی پاکت درج کنید مربوط به فراخوان متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام