X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/10/30
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

فراخوان متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات

با هدف استفاده از خدمات در اجرای یکی از طرح های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از کلیه متخصصین ، خبره گان و مشاوران دارای تخصص و تجربه مفید و موثر در حوزه های زیر جهت استفاده از خدمات ایشان در پروژه ها و فعالیت های مربوطه استخدام می نماید.

1 – طراحی ، تولید و توسعه پورتال های اینترنتی با استفاده از نرم افزار Life Rayو زبان برنامه ریزی JAVA

2 – طراحی ، تولید و توسعه سامانه های هوشمندی تجاری (BI) با استفاده از ابزارها و امکانات نرم افزار Oracle BI

3 – طراحی ، تولید و توسعه نرم افزارهای وب بنیاد در محیط های .net   ،  SQL Serverو  Oracle

4 – طراحی و مدیریت استقرار شبکه های محلی (LAN) راه دور (WAN) و خطوط مخابراتی (Telecomunication) ، همچنین مراکز داده (Data Center)

5– امنیت (Security) در حوزه های سخت افزار ، نرم افزار و شبکه

 

از افراد دارای تخصص ، تجربه و توان اجرایی ، مشاوره ای و آموزشی در حوزه های فوق الذکر دعوت به عمل می آورد تا مشخصات فردی و سوابق علمی ، تخصص و تجربی خود در زمینه های فوق الذکر به نشانی ، تهران ، صندوق پستی 7851 – 15875 ارسال نمایند تا از خدمات و توانمندی های ایشان در اجرای این طرح ملی بهره گیری لازم صورت پذیرد.

لطفا حتما روی پاکت درج کنید مربوط به فراخوان متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن جهت مشاغل متصدی ترافیک ، سوزنبان و لوکوموتیوران ( آزمون استخدامی مشاغل ریلی راه آهن ) توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن