X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

آگهی استخدام فوق دیپلم برق ( قدرت) برای استان البرز ( کرج)

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/05/17
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

اطلاعیه جذب فوق دیپلم برق ( قدرت) برای استان البرز ( کرج)

 موسسه آموزشی و پژوهشی آگاهان نیرو به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز یک شرکت ( غیر دولتی) در نظر دارد تعداد محدودی داوطلب ( مرد) واجد شرایط ذیل را به منظور  استفاده در واحد تعمیرات خطوط هوایی فوق توزیع و انتقال (کارگر بالا کار) جهت  اشتغال در استان  البرز ( کرج) از طریق آزمون کتبی و مصاحبه، استخدام نماید.

 شرایط عمومی و اختصاصی :

1-              تابعیت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور 2- نداشتن منع استخدامی و دارا بودن صلاحیت اخلاقی و عقیدتی 3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت کفالت دائم 4- عدم تعهد خدمت در موسسات خصوصی یا دولتی 5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی متناسب با وظایف شغلی 6- داشتن حداکثر سن 26 سال ( متولدین 1 مرداد 65 به بعد ) با ارائه سابقه کار حداکثر 30 سال (متولدین 1 مرداد 61 به بعد) 7-  ساکن  کرج و متولد کرج  و یا ( حداقل سابقه 3سال سکونت در کرج با ارائه اسناد مثبته  8- داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق – قدرت با معدل 14 (چنانچه مشخص گردد که داوطلب مدرک تحصیلی بالاتر داشته و برای شرکت در آزمون از مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق استفاده نموده است، از ادامه همکاری محروم خواهد شد ) 9- عدم اعتیاد به مواد مخدر و نداشتن سابقه محکومیت جزائی

 مدارک مورد نیاز :

1-              فرم تکمیل شده درخواست شرکت در آزمون( فرم ذیل) 2- دو قطعه عکس 4*3  جدید و پشت نویسی شده  3- تصویر صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات ( در صورت داشتن توضیح) 4- تصویر مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل  با  ذکر معدل  5- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت کفالت دائم  6- تصویر کارت ملی  7- ارائه سابقه کار مرتبط برای متولدین (1 مرداد 61 به بعد)

·                   داوطلبان مدارک مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ 19 مرداد 91 از طریق پست پیشتاز به آدرس : تهران، صندوق پستی شماره (588/17185) ارسال نمایند. به مدارک ناقص یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.  حتما در روی پاکت بنویسید « جذب فوق دیپلم برق ( قدرت) » برای استان البرز ( کرج)

 تذکرات :

1-              از پذیرفته شدگان در آزمون کتبی، توسط کمیته تخصصی آزمون توانایی عملی (بالاکار) و مصاحبه به عمل خواهد آمد

2-               از پذیرفته شدگان در آزمون کتبی، عملی و مصاحبه، معاینات پرشکی جسمانی و روانی متناسب با وظایف محوله شغلی به عمل خواهد آمد.

3-              خانواده محترم ایثارگران در صورت پذیرفته شدن و احراز شرایط مساوی در اولویت خواهند بود. 

4-              پذیرفته شدگان نهایی 6 ماه به صورت آزمایشی در واحدهای مختلف فنی مشغول به کار خواهند شد و در صورت رضایت از عملکرد کاری، با آنان قرارداد کار منعقد خواهد شد.

5-              در پایان قرارداد از پذیرفته شدگان (تا 3 سال ) آزمون صلاحیت علمی – کاربردی به عمل خواهد آمد، در صورت عدم موفقیت، قرارداد آنان  تمدید نخواهد شد .

توضیحات :

1-              کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ 24 مرداد 91 از ساعت 9 صبح لغایت 12 در محل موسسه آگاهان نیرو به آدرس تهران – میدان شهدا – خیابان 17 شهریور شمالی – نبش خیابان تابنده – پلاک 1 توزیع خواهد شد. ( داوطلبان برای دریافت کارت می بایست کارت شناسایی معتبر و اصل قبض پستی را ارائه دهند ).

2-               زمان و محل برگزاری آزمون در روز توزیع کارت اعلام می گردد

3-              آزمون کتبی  به صورت تستی و مواد آن عبارتست از : ( دروس فنی برق 40 سوال با ضریب 2 )  – ( ریاضیات 20 سوال با ضریب 2 )- (  مبانی کامپیوتر 15 سوال با ضریب 1 ) –( معارف اسلامی 10 سوال با ضریب 1) – ( زبان انگلیسی 15 سوال با ضریب 1 ) می باشد.

 فرم درخواست شرکت در آزمون جذب  فوق دیپلم برق (قدرت) برای استان تهران

 مشخصات  داوطلب:

1-              نام و نام خانوادگی:         2- نام پدر:            3- شماره شناسنامه و محل صدور:

4-              تاریخ و محل تولد: / /        5- وضعیت تاهل: مجرد □ متاهل□     6- وضعیت نظام وظیفه : انجام داده □ معافیت کفالت دائم □       7- مقطع تحصیلی :

8- رشته و گرایش :            9- محل اخذ مدرک تحصیلی:                 10- معدل کل

 سوابق  کاری مرتبط به شرح جدول زیر :

 

از سال تا سال

نام موسسه

مسئولیت و نوع کار

 

 

 

 

 

 

 

نشانی داوطلب :                   خیابان :                        کوچه:                  پلاک :

کد پرسنلی ده رقمی : 

شماره تلفن : ثابت                                         همراه:

 

                                                                                        تاریخ و محل امضاء

 

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدامی توسط کارفرما

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  ثبت رزومه توسط کارجو

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوال استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام