X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/06/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شهرداری قم به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین برادران بومی استان که حائز شرایط ذیل می‏باشند بصورت قرارداد موقت دعوت به همکاری می‏نماید.

شرایط لازم:

1تابعیت ایران و تعهد و التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی.

2حداکثر سن تا پایان تاریخ 20/6/90 برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم 25 سال تمام و لیسانس 30 سال تمام.

3ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت

4عدم اعتیاد به مواد مخدر

5تدین و عاملیت به احکام اسلامی

6داشتن مدرک تحصیلی مندرج در جدول (متناسب با شغل مورد درخواست)

7داشتن توانایی جسمی لازم برای شغل مورد تقاضا و صحت و سلامتی کامل براساس گواهی مراجع ذیربط

8عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه

9داوطلب نباید مستخدم رسمی – ثابت – پیمانی و کارگری سایر دستگاههای دولتی و یا نهادهای انقلاب اسلامی باشد.

مدارک لازم:

1فرم تکمیل شده درخواست همکاری (با دقت و خوانا تکمیل شود)

2سه قطعه عکس 4 × 3 (تمام رخ) جدید با پشت نویسی و یک قطعه عکس بر روی برگه ثبت نام الصاق شود

3تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر تمام صفحات ضروری است)

4تصویر کارت پایان خدمت (پشت و رو)

5تصویر مدرک تحصلی با درج معدل کل

6اصل فیش بانکی واریزی به مبلغ 000/80 ریال به حساب شماره سیبا 3100002366006 بانک ملی شعبه شهرداری به عنوان حق ثبت نام (فرزندان شاهد از مبلغ مذکور معاف می‏باشند)

7ارائه گواهی لازم از مراجع ذیربط برای ایثارگران و خانواده محترم شهدا

8در صورتی که محل تولد داوطلبان با محل جغرافیایی مورد درخواست یکی نباشد بایستی تأییدیه دو مقطع از مقاطع تحصیلی که مبیّن اشتغال به تحصیل در استان قم باشد از واحد آموزشی ذیربط دریافت و به همراه مدارک مورد نیاز ارسال گردد.

نحوه ارسال مدارک:

متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک خود را حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخه 20/6/90 با پست سفارشی به آدرس قم – صندوق پستی 3556 خیابان شهید لواسانی (ساحلی) شهرداری مرکز – اداره کارگزینی ارسال نمایند.

توضیح: به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نمی‏شود. ضمناً وجه پرداختی نیز مسترد نخواهد شد.

نکات مهم:

1- خانواده های ایثارگران از سهمیه و شرایط مندرج در قانون برخوردار می‏باشند. 2- در هر مرحله از مراحل امتحان یا مصاحبه چنانچه شرایط اعلام شده توسط داوطلب محرز نگردد داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد. ضمناً در مرحله اول دو برابر ظرفیت از طریق آزمون کتبی انتخاب و پس از انجام مصاحبه براساس فرم امتیاز بندی و گزینش به تعداد مورد نیاز جذب خواهند شد.

زمان و مکان توزیع جزوات:

روز سه شنبه مورخه 5/7/90 رأس ساعت 30/15 اداره کارگزینی واقع در خیابان شهید لواسانی (ساحلی).

زمان تحویل و توزیع کارت:

داوطلبان در تاریخ های 12 و 13/7/90 راس ساعت 30/15 با در دست داشتن اصل شناسنامه به نشانی خیابان شهید لواسانی (ساحلی) شهرداری مرکز – اداره کارگزینی مراجعه نمایند. (هنگام توزیع کارت – زمان و محل برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.)

 

فرم و رشته ها

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام