X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/11/06
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی کردستان

با عنایت به استقبال داوطلبان محترم مهلت ثبت نام تا تاریخ 6 بهمن ماه 92 تمدید گردید.

همچنین با تجه به تمدید مهلت ثبت نام برگزاری آزمون به تاریخ 25 بهمن ماه 92 موکول گردید.

شرکت پتروشیمی کردستان واقع در استان کردستان، شهرستان سنندج در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی(بصورت قرار داد مدت معین) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان واجد شرایط با رعایت اولویت بومی استان کردستان و استانهای هنجوار (بر اساس تعاریف مندرج در توضیحات ذیل) از طریق برگزاری آزمون کتبی؛ مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

توضیحات:

– طبق دستورالعملهای موجود؛ حداقل 50% جذب موضوع این آگهی به داوطلبان بومی استان کردستان(مطابق تعریف ذیل)؛ در صورت ثبت نام متقاضیان بومی و کسب امتیاز لازم در آزمون؛ به اینگونه افراد اختصاص خواهد یافت.

* تعریف بومی استان کردستان نیروی بومی استان کردستان؛ شامل افرادی است که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

1- محل تولد یا صدور شناسنامه خود یا یکی از والدین آنها در استان کردستان باشد.

2- سابقه حداقل 10 سال سکونت متوالی منتهای به زمان تقاضای کار؛ به همراه خانواده و تائید بخشداری محل در استان داشته باشد.

* تعریف  استانهای همجوار: متولدین و یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم استانهای (آذربایجان غربی، همدان و کرمانشاه زنجان)

الف- شرایط داوطلبان استخدام:

1- شرایط عمومی:

1-1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.

2-1- عدم سوء پیشینه کیفری.

3-1- داشتن تندرستی و توانای کامل جسمانی و روانشناختی.

4-1-دارا بودن برگ پایان خدمت یا معفیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان در زمان ثبت نام.

5-1- عدم اشتغال و تعهد کار بصورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن.

2- شرایط سنی:

1-2-حداکثر سن برای داوطلبان مقاطع کاردانی 24 سال(متولدین 1 دی ماه 68 به بعد)؛ کارشناسی 28 سال (متولدین 1 دی ماه 64 به بعد) و کارشناسی ارشد 30 سال (متولدین 1 دی ماه 62 به بعد) می باشد.

2-2-مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.

3-2-مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و در مینه صنعت نفت؛گاز و پتروشیمی؛ حداکثر به میزان پنج سال به سقف سنب افزوده خواهد شد.(ارائه گواهی سابقه کار معتبر الزامی است)

4-2-به حداکثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقودالاثرها (همسر؛فرزندان)؛جانبازان و آزادگان تا میزان سه سال اضافه می شود.

توضیح: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات کلیه بندهای مندرج در ردیف 2 شرایط سنی از قسمت الف راهنمای آگهی برای کاردانی از 29 سال؛ کارشناسی از 33 سال و کارشناسی ارشد از 35 سال نباید بیشتر باشد.

3 شرایط معدل:

1-3- حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه های دولتی 13 و دانشگاههای غیر دولتی 14 و برای مقطع کارشناسی ارشد 15 می باشد.

2-3- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (یا مدت معین) حسب ضوابط مصوب به خدمت گرفته شده اند به ازای هر سال سابقه خدمت در صنعت پتروشیمی 2% نمره و حداکثر 1 نمره در شرط معدل آنان تقلیل داده می شود.

3-3- شرط معدل برای جذب یکی از فرندان کارکنان جانباز 25% و بالاتر و آزده صنعت پتروشیمی اعم از شاغل، فوت شده و عادی(در زمان فوت مشمول حالت اشتغال گردیده) یا از کارافتاده در مقاطع تحصیلی کاردانی؛ کارشناسی 12 و کارشناسی ارشد 14 می باشد.

تذکر1: شرط فوق فقط برای یکبار و صرفا به یکی از فرزندان کارکنان موصوت تعلق گرفته و در صورت استفاده یکی از فرزندان از سهمیه جذب؛ این امتیاز اشمل دیگر فرزندان نمی گردد.

تذکر 2: افردی که از مزایای این بند بهره مند می گردند؛ حق استفاده از مزایای سایر بندهای مربوط به تقلیل معدل را ندارند.

5-3- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد(فرزند شهید/مفقودالاثر) رعایت حداقل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد. لیکن رعایت سقف معدل مورد پذیرش وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری الزامی است.

6-3- دارندگان مدارک تحصیلی رشته های فنی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای تهران؛ صنعتی شریف؛ صنعتی امیر کبیر؛ صنعتی اصفهان؛ تربیت مدرس؛ شیراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصیرالدین طوسی و صنعت نفت از تقلیل یک نمره در شرط معدل بهره مند می شوند.

4- شرایط مدرک تحصیلی:

1-4- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع؛ رشته و گرایش تحصیلی معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد(گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)

2-4- تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری الزامی است.

3-4- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی –کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور؛ مدارک مورد تائید وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری دریافت کرده باشند.

4-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق ساطمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.

5-4- مدارک تحصیلی تحت عناوین معدل؛ دوره های فراگیر؛ آموزش باز؛ مکاتبه ای و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نجوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی است قابل پذیرش نمی باشد.

تذکر 1: فازغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده؛ مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

تذکر 2: مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

5 ب: جدول نیازمندیهای نیروی انسانی:

مقاطع

رشته تحصیلی

گرایش تحصیلی

تعداد

جنسیت

 

مرد

زن

کارشناسی و کارشناسی ارشد

مهندسی مکانیک

همه گرایش ها بجزمهندسی دریا

 

*

مهندسی مواد

متالورژی

 

*

مهندسی صنایع

همه گرایش ها

 

*

 

 

 

 

 

مهندسی برق

قدرت و کنترل

 

*

مهندسی الکترونیک

ابزار دقیق

 

*

مهندسی شیمی

صنایع پتروشیمی؛ پلیمر و صنایع نفت

 

*

شیمی

ترجیحا کاربردی؛ آلی و محض

 

*

*

ایمنی

 

*

محیط زیست

 

*

اداری

کارشناسی مدیریت دولتی؛ مدیریت صنعتی

 

*

*

حسابداری

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 

*

*

مخابرات

مقطع کارشناسی

 

*

 

کاردانی

مکانیک

همه گرایش ها

 

*

برق

همه گرایش ها

 

*

شیمی

همه گرایش ها

 

*

 

ج –نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون:

ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی A1.iran-azmoon.irانجام می گیرد. لذا داوطلبان درصورتی که واجد شرایط در آزمون باشند می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند:

1- داوطلب می بایست مبلغ 50000 ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جاری شماره 7370099926 نزد بانک ملت شعبه 4 راه کالج به نام شرکت تعاونی اساتید کارکنان دانشگاه امیر کبیر(قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت سراسر کشور) واریز نماید.

2- فرم ثبت نام بند (ی) را بطور دقیق و واقعی تکمیل نماید.

د- تاریخ ثبت نام برای آزمون:

داوطلبان پس از مطالعه دقیق مفاد راهنمای آگهی استخدام و در صورت دارا بودن شرایط اعلام شده؛  از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 17 دی ماه 1392 لغایت ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 6 بهمن ماه 1392 می توانند ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس فوق الذکر انجام دهند. لازم به ذکر است تاریخ ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود. ضمناً آزمون کتبی روز جمعه مورخ 25 بهمن ماه 1392 در شهرستان سنندج برگزار می گردد.

لذا داوطلبانی که اطلاعات درج شده در برگه مجوز(کارت ورود به جلسه) آنها با مشخصات واقعی مطابقت دارد جهت پرینت کارت ورود به جلسه در مورخ 21 بهمن ماه 1392 می توانند به پایگاه اینترنتی مربوطه مراجعه نمایند.

هـ – مواد آزمون:

الف –مقطع تحصیلی کاردانی؛ کارشناسی و کارشناسی ارشد:

1- دروس عمومی (ادبیات فارسی؛ زبان انگلیسی؛ کامپیوتر)

2- دروس تخصصی رشته مربوطه

و- نحوه تکمیل فرم ثبت نام:

داوطلبان گرامی پیش از تکمیل فرم ثبت نام؛ نکات بسیار مهم مندرج در بند ح راهنمای آگهی را به دقت مطالعه نموده و سپس بر اساس دستورالعمل ذیل نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

تذکرات:

1- قبولی در آزمون کتبی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و کسب نمره لازم می باشد.

2- چنانچه داوطلب باذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار)؛ موضوع استخدامی وی منتفی و مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد.

3- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتها و سازمانهای دولتی شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری شرکتها و سازمانهای مربوطه اخراج شده اند؛ حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

4- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

5- در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد در صورت دارا بودن بیش از 15 روز سابقه کار؛ بعنوان یک ماه منظور گردد.

ز- اولویت های ویژه:

اولویتهای ویژه اجتماعی مربوطه طبق جدول شماره 3 می باشد، که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.

جدول شماره 3- اولویت های ویژه اجتماعی

ردیف

عنوان

1

فرزند شهید / مفقودالاثر

2

فرزند جانباز از کار افتاده کلی*

3

برادر شهید / مفقودالاثر

4

همسر شهید/ مفقودالاثر

5

فرزند کارکنان از کار افتاده و یا فوت شده ناشی از کار در صنعت نفت

6

فرزند کارکنان (شاغل؛ بازنشسته؛ از کار افتاده و فوت شده عادی) صنعت نفت

7

فرزند کارکنان شهید صنعت نفت

8

فرزند کارکنان آزاد مشاغل صنعت نفت

9

فرزند کارکنان جانباز 25% و بالاتر شاغل صنعت نفت

10

فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

11

فرزند جانبازی که قبل از فوت مشمول حالت اشتغال گردیده

12

بومی استان کردستان

 

* صرفاً فرزندان جانباز از کار افتاده کلی از امتیاز مربوطه بهرمند خواهند شد و فرزندان جانبازان عادی مشمول این امتیاز نمی گردند. توضیح اینکه جانبازان از کار افتاده کلی؛ جانبازانی را شامل می شود که درصد جانباز بودن آنان 65% و بالاتر می باشد.

ح- نکات بسیار مهم:

1- استخدام صرفاً در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ( بصورت قرار داد مدت معین) می باشد.

2- به ثبت نام داوطلبانی که اطلاعات غیر واقعی ارائه نموده اند؛ ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله از استخدام برای شرکت محرز گردد؛ افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

ط- مدارک مورد نیاز:

1- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع؛ رشته؛ گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

2- تصویر صفحات شناسنامه.

3- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه(دو طرف) و یا معافیت دائم کامپیوتری.

4- یک قطعه عکس 4*3 جدید با ذکر نام و نام خانوادگی در پشت آن.

5- اصل فیش بانکی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام.

6- داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی بصورت تمام وقت می باشند؛ لازم است گواهی سابقه کار که در آن تاریخ شروع؛ خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد (مطابق فرم شاره سه مندرج در راهنمای آگهی) همراه با مدارک پرداخت حق بیمه را =س از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد شد به همراه داشته باشند (گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت وظیفه قابل قبول نخواهد بود.)

7- تصویر صفحه اول شناسنامه والدین

8- گواهی سابقه حداقل 10 سال سکونت متوالی منتهی به زمان تقاضای کار؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل استان آذربایجان غربی

9- گواهی و مدارک معتبر برای آزادگان (با ذکر مدت اسارت و حضور در جبهه)؛ جانبازان(با ذکر درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان)؛ رزمندگان(با ذکر مدت حضور در جبهه)؛ فرزندان شهدا؛مفقودین؛ جانبازان از کار افتاده کلی؛افراد خانواده شاهد و مفقودالاثرها(همسر)؛ جانبازان؛ آزادگان؛ فرزندان کارکنان صنعت نفت(شاغل؛بازنشسته و از کار افتاده؛ فوت شده عادی یا ناشی از کار) فرزندان کارکنان شهید؛ آزاده و جانباز 25% و بالاتر در صنعت نفت.

تذکر 1: گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت؛ باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت والدین صادر شده باشد.

تذکر 2: با توجه به اینکه ثبت  نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی

 A1.iran-azmoon.ir  انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هرگونه مدرک خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی؛ و فرزندان عزیز شاهد و شاغلین حداقل 3 سال سابقه مستمر از طریق پیمانکاری شرکت پتروشیمی کردستان؛ موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد گردید می باشند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام