X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

آگهی استخدام شرکت پالایش نفت تبریز

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/12/21
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت پالایش نفت تبریز در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی تعداد 30 نفر از داوطلبان مرد بومی واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی دیپلم و کاردانی و کارشناسی دررشته ها و گرایشهای مندرج در جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی- تخصصی و ارزیابی روانشناختی و انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قراردادی در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی دعوت به همکاری نماید. (جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز)

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

گرایش

تعداد مورد نیاز

دیپلم

علوم تحربی- ریاضی فیزیک

10 مرد

کاردانی

شیمی

صنایع شیمی، صنایع پالایش

10 مرد

کارشناسی

مهندسی شیمی

صنایع پالایش ، فرآیند های جداسازی، طراحی فرآیند، پتروشیمی، گاز

10 مرد

 

مواد آزمون: دروس آزمون عمومی: زبان انگلیسی، معارف اسلامی، ادبیات و زبان فارسی، کامپیوتر (جهت کلیه مقاطع و در سطح هر مقطع) -دروس آزمون اختصاصی دیپلم: فیزیک، شیمی و ریاضی – دروس آزمون اختصاصی فوق دیپلم : ریاضی، شیمی فیزیک، شیمی آلی، انتقال حرارت و مکانیک سیالات، موازنه انرژی و مواد، عملیات واحد، صنایع شیمیایی

دروس آزمون اختصاصی لیسانس : ترمودینامیک، حرارت و سیالات، عملیات واحد و انتقال جرم، کنترل فرآیندها، طراحی راکتور ، زبان تخصصی و ریاضی

1- شرایط عمومی داوطلبان: 1-1-تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.

2-1- عدم سوء پیشینه کیفری  3-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت.

4-1- دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام.

5-1- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاه های دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی  6-1- سپردن تعهدنامه محضری مبنی برخدمت در شرکت پالایش نفت تبریز حداقل به مدت 10 سال تمام. 7-1- داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحد های تابعه صنعت نفت باشند.

2- شرایط بومی برای داوطلبان متقاضی استخدم: داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت تبریز باید از اهالی استان آذربایجان شرقی باشند. اهل استان آذربایجان شرقی به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:

الف) محل تولد و محل صدور شناسنامه داوطلب از توابع استان آذربایجان شرقی باشد.

ب) حداقل دو مقطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان آذربایجان شرقی طی کرده باشد. ج) حداقل 5 سال منتهی به تاریخ 1 اسفند ماه 92 ساکن استان آذربایجان شرقی باشد. اخذ تاییدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است.

د) فرزند پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی اشان(اعم از ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) استان آذربایجان شرقی باشد.

3- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت تبریز: حداکثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه برای دارندگان مدرک دیپلم23 سال، کاردان 25 سال وکارشناسی 27 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است.

تبصره: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان 3 سال با سقف سنی افزوده می شود.(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).

تبصره 2: شرایط حداکثر سن در مورد خانواده های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به کار در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی حداکثر تا 3 سال قابل افزایش می باشد. در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر برای داوطلبان که دارای کار مرتبط بوده و همچنین برای ایثارگران و خانواده آنان در مقطع دیپلم نبایستی بشتر از 24 سال و در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از 26 سال و کارشناسی نباید بیشتر از 28 سال باشد. تذکر مهم: داوطلبان گرامی تنهای می توانند از یکی از تبصره ها ی فوق الذکر در صورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند.

4- شرط معدل: شرط شرکت در آزمون استخدامی داشتن معدل 15 برای نفرات دیپلم و برای مقاطع فوق دیپلم و کارشناسی 15 جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و 17 برای سایر دانشگاه ها (آزاد، پیام نور، علمی کاربردی، غیر انتفاعی و …)

تذکرات لازم: به مدارک ارسال توسط دارندگان مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی و رشته های تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهدشد. * مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم جذب حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد. * وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

* نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و ارزیابی روانشناختی و معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

* مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی با تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذذکور برسد.

*ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی ماخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور الزامی است. * مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفا پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.

* مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد.

* داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدمی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر(با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع جذب وی منتفی خواهد شد.

* مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 1 اسفند ماه 92 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

* درصورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط الزامی است.

* درصورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر فرزند کارمندان(شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشی از کار یا عادی) صنعت نفت از مراجع ذیربط الزامی است.

*دارا بودن مدرک تحصیلی و یاگواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است.(گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی های صادره توسط دانشگاهها مبنی بر اعلام واحد های گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود.)

* داوطلبان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه نمایند. * شرکت پالایش نفت تبریز هیچ گونه تعهدی در خصوص تامین مسکن متاهلی یا مجردی و یا پرداخت وام و ودیعه مسکن را ندارد.

* آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

5- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام: ثبت نام واجدین شرایط منحصرا از تاریخ 12 اسفند ماه 92 لغایت 22 اسفند ماه 92 با مراجعه به سایت www.tbzrefinery.co.irانجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهدگرفت. * ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت www.tbzrefinery.co.irبه طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد. * فایل عکس اسکن شده :متقاضی می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 خود را با حجم کمتر از 40 کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نمایند.

* پس از تکمیل فرم و اخذ کدرهگیری از فرم ثبت نام پرینت تهیه کرده و مدارک مندرج در زیر را ضمیمه و به آدرس تبریز، جاده تبریز- آذرشهر، شرکت پالایش نفت تبریز، صندوق پستی 4156 و کد پستی 5197131111 ، مدیریت اداری و آموزش از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. * مدارک ارسالی بایستی حداکثر تا تاریخ 25 اسفند ماه 92 به شرکت واصل گردد، به مدارکی که بعد از تاریخ فوق وصول گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدارک لازم: تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه

تصویر خوانا از مدرک تحصیلی که به امضاء و مهر صادر کننده مدرک، رسیده باشد.

تصویر خوانا از کارت پایان خدمت – معافیت دائم

مدارک ایثارگری (جهت ایثارگران)  پس از بررسی اسناد و مدارک ارسالی در صورت داشتن شرایط مطابق اطلاعیه، دریافت کارت ورود به جلسه از طریق وب سایت در موعد مقرر مقدور خواهدبود. ضمنا در صورت عدم مطابقت با شرایط اعلام شده در اطلاعیه جذب مراتب از طریق سایت مذکور به متقاضی اعلام و ادامه مراحل بعدی متوقف خواهد شد.

تذکر 1: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تایید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر2: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام را داردضمنا ثبت نام اینترنتی به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

6- زمان و محل برگزاری  آزمون: محل برگزاری آزمون در شهر تبریز می باشد  و آدرس حوزه برگزاری آزمون و ساعت امتحان نیز در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


  دیدگاه کاربران

  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  خدمات کارفرمایان

  کارفرمایان با درج آگهی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام