ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام شرکت هواپیمایی ماهان

تاریخ انتشار: 1392/03/04
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت هواپیمایی ماهان به منظور تکمیل کادر تخصصی مهندسی نرم‌افزار خود تمایل به همکاری با نیروهای مسئول، متعهد و سخت‌کوشی دارد که حاضرند در محیطی کاملا تیمی و تحت دیسیپلین شدید فلسفه Agile ، ماهان را در تولید نسل بعدی نرم‌افزارها و سیستم‌های اطلاعاتی سازمانی خویش یاری نمایند. تنها معیار ماهان برای تولید این سیستم‌ها، کیفیت محض آنها و رضایت صد در صد مشتری می‌باشد.

این برای ما یک شعار توخالی نیست: این زندگی ماست.

در ماهان، ما از آخرین فرآیندها، ابزارها و استانداردهای جهانی برای تولید نرم‌افزارهای با کیفیت استفاده می‌نمائیم. پروژه‌های نرم‌افزاری شرکت، تحت نظارت و مربی‌گری مشاورینی انجام می‌شوند که دارای ده‌ها سال تجربه واقعی، hands-on و practical در صنعت جهانی مهندسی نرم‌افزار در زمینه تولید
Enterprise-Level, Mission-Critical Database Applications
می‌باشند.

چه افرادی شایستگی پیوستن به تیم ماهان را دارند؟

برای ما فرق نمیکند که شما تخصص کدام زبان‌ها، فن‌آوری‌ها و ابزارهای مهندسی نرم‌افزار یا تجربه کار در کدام یک از قسمتهای چرخه حیات تولید نرم‌افزار (Application Development Lifecycle) را دارا باشید. ما دنبال افرادی هستیم که:

• دید سیستمی عمیقی دارند
• به شدت اهل مطالعه هستند
• از یادگیری فوق‌العاده سریع فن‌آوری‌ها و متدلوژی‌های متعدد نمی‌ترسند
• حاضرند بر حسب نیاز روی هر نوع مسئله یا مشکلی کار کنند و هر کاری که لازم است را انجام دهند
• هیچ چیز برایشان مهمتر از تحویل دقیق و به موقع محصولی که قولش را به مشتری داده‌اند نیست
• و بالاتر از همه، حاضرند یاد بگیرند چطور در یک محیط تیمی منظم و قانونمند که فرد را وادار به تعامل بالا با همه اعضای تیم و مشتریان آن میکند، با دیگران از نزدیک همکاری کنند.

اگر پیمودن این مسیر برای شما هم اهمیت دارد، مشتاقانه منتظر ملاقات شما هستیم. لطفاً رزومه خود را به آدرس [email protected] ارسال نمائید.

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

دیدگاه کاربران