X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/03/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام شرکت نسيم سامانه صباح در سراسر کشور

شرکت نسيم سامانه صباح (با مسئوليت محدود) ارائه دهنده خدمات پيام کوتاه ارزش افزوده، برنامه نويسی و طراحی انواع سايت و نيز طراحی انواع طرح های گرافيکی، به شماره ثبت 11138 برای تکميل نيروی کار خود از ميان افراد واجد شرايط و آشنا و مسلط به فتوشاپ با مهارت کافی، با حقوق درصدی يا پروژه اي، به صورت کار در منزل از سراسر کشور استخدام ميکند.

از علاقمندان دعوت ميگردد در صورت تمايل جهت دريافت شرايط، حداکثر تا پايان خرداد ماه، چنانچه در اين زمينه مهارت دارند، رزومه خود را به همراه نمونه کار های خود به خصوص در زمينه طراحی قالب سايت به آدرس afrapayam@yahoo.comارسال نمايند و در صورت دارا بودن سؤال فقط بين ساعت 20 الی 22 شب با تلفن 09127595058 تماس حاصل نمايند. مجدداً تاکيد ميگردد فقط افرادی قابل پذيرش ميباشند که نمونه کار و مهارت کافی داشته باشند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام