X
کارفرما کارفرما هستم کارجو کارجو هستم

شرکت مپنا توگا | استخدام مپنا لوکوموتیو 96 + راهنمای استخدام گروه مپنا

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/03/17
تعداد دیدگاه: 54 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1396/04/08

شرکت مپنا

کلیه آگهی های استخدام مپنا لوکوموتیو و اطلاعیه های استخدامی مپنا توگا ( شرکت توگا ) در این صفحه منتشر میشود. شرکت مپنا را به جرات میتوان بزرگترین مجموعه صنعتی ایران نامید که یکی از محصولات گروه مپنا ساخت و صادرات توربین میباشد. استخدام در مپنا یکی از گزینه های اصلی اکثر مهندسان داخل ایران میباشد. مهلت ثبت نام آزمون استخدامی مپنا سال 96  هفتم تیر سال جاری میباشد. پس پیشنهاد میکنیم اطلاعیه های این صفحه ( استخدام شرکت مپنا ) را مدام پیگیر باشید تا از استخدام در شرکت مپنا جا نمانید. استخدامی شرکت مپنا سال 96، اینبار مخصوص یکی از نیروگاه های بزرگ شهر پرند در جنوغ غرب تهران میباشد و اولویت استخدام در شرکت مپنا ، با کارجویان واجدالشرایط شهرهای رباط کریم، اسلامشهر، شهرستان بهارستان و دیگر شهرهای جنوب غرب تهران میباشد.

شرکت مپنا

آگهی استخدام شرکت مپنا – جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

خبر ۱۷ خرداد ۹۶

استخدام مپنا

آزمون استخدامی  شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا ویژه نیروگاه پرند

شرکت مپنا استخدام میکند. شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا (سهامی خاص) جهت تامین نیروی انسانی متخصص خود از بین داوطلب و مصاحبه جهت استخدام در فاز فاز توسعه نیروگاه پرند به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط عمومی استخدامی شرکت مپنا

۱ –  تابعیت ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۲ –  انجام خدمت سربازی با داشتن معافیت های قانونی دایم

۳ – برخورداری از تندرستی و تواناییی لازم متناسب یا وظایف

۴ – نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۵ – دارا بودن شرایط احراز شغل

۶ – عدم اعتیاد به مواد مخدر

۷ – عدم اشتغال به خدمت یا تحصیب و نداشتن تعهد خدمتی

 

شرایط اختصاصی استخدام شرکت مپنا

۱ – متولدین ۱۳۷۲/۱/۱ به بعد در مقطع کاردانی

۲ – داشتن مدرک تحصیلی مناسب یا رشته شغلی مورد نظر در جدول

۳ –  بومی استان تهران (فقط شهرستان های پرند -کرج – اسلامشهر – رباط کریم و شهریار)

۴ – با توجه به اینکه نفرات منتخب بایستی در حوالی نیروگاه ساکن شوند الویت بر حسب نزدیکی محل سکونت فعلی داوطلبان به محل خدمت خواهد بود

۵ – چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی خلاف واقع بودن اطلاعات ارائه شده از سوی فرد مسجل گردد ، از ادامه همکاری فرد ممانعت به عمل خواهد آمد

 

مدارک مورد نیاز استخدام مپنا 96

۱ – فرم تکمیل شده ثبت نام (به طور دقیق و خوانا)

۲ – دو قطعه عکس جدید پشت نویسی شده (یک قطعه به فرم ثبت نام الصاق شود

۳ – تصویر صفحه شناسنامه و کارت ملی

۴ – تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (پشت و رو)

۵ – تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی  فراغت از تحصیل که معدل حتما در آن قید شده باشد

۶ – برای ارسال مدارک مورد نیاز الزاما از پاکتهای پستی استاندارد ۱۷ در ۲۵۵ استفاده شود.

 

سایر نکات استخدام در شرکت مپنا

۱ – زمان و محل برگزاری آزمون از طریق آدرس الکترونیکی سایت مپنا http://stc.sbu.ac.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۲ – داوطلبان واجد شرایط می بایست مدارک لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۹۶/۴/۷ با پست سفارشی به آدرس تهران صندوق پستی ۱۷۱۹-۱۶۷۶۵ و کد پستی ۵۳۵۷۱-۱۶۵۸۹ پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور – امور هماهنگی (آزمون جذب نیروی شرکت مپنا) ارسال نمایند

۳ – مدارک ارسالی برای ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی شود. به مدارک ناقص و با مدارکی که پس از مهلت مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد

۴ – با توجه به محدودیت تعداد مورد نیاز به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام متوقف خواهد شد.

۵ – داوطلبان می توانند جهت آگاهی از زمان و مکان آزمون ، دروس امتخانی و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://stc.sbu.ac.ir مرکز آموزش های تخصصی به قسمت آزمونهایی استخدامی مراجعه نمایند


شرکت توگا

بروزرترین و جدیدترین آگهی های استخدام شرکت مپنا توگا را می توانید از این صفحه پیگیری کنید.

برای ثبت نام استخدام در سایت شرک توگا اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل راهنمای استخدامی اینجا کلیک کنید


مپنا توگا

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام استخدامی توگا


دعوت به همکاری در گروه مپنا

شرکت مهندسی ساخت توربین مپنا (توگا)

۱-  کارشناس مالی

      ۲- مدیر و کارشناس امور حقوقی و قراردادها

۳-کارشناس برنامه ریزی استراتژیک

      ۴- کارشناس آموزش

لطفا جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت رزومه کاری به سایت اینترنتی www.mapnaturbine.com   مراجعه فرمایید.


توگا

توگا

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم مپناست. کار در کنار افراد باانگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

مپنا از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری؛ در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم، توسعه داده است.
برای پیوستن به ما، به جدول فرصتهای شغلی ارائه شده در این بخش مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.
پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
فرآیند جذب در شرکت مپنا
استخدام در شرکت مپنا (هُلدینگ)، بر اساس فرآیندی تعریف شده صورت می‌گیرد. مراحل این فرآیند به شرح زیر است:
۱۱- دریافت و نگهداری رزومه در بانک اطلاعاتی: فرم‌های استخدامی تکمیل شده در پایگاه اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت و نگهداری می‌شود و در زمان نیاز سازمان، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
۲۲- ارزیابی شرایط اولیه احراز: در صورت نیاز به نیروی انسانی، رزومه‌های موجود در بانک اطلاعاتی با شرایط احراز اولیه (تخصص، دانش و تجربه مورد نیاز شغل) به منظور حصول اطمینان از وجود پتانسیل‌های لازم و شرایط اولیه استخدام تطبیق داده می‌شوند.
۳۳- ارزیابی (مصاحبه) تلفنی: کارشناس جذب از طریق مصاحبه تلفنی، اطلاعات دقیق‌تری از متقاضی منتخب در رابطه با شغل درخواستی دریافت می‌نماید.
۴۴- مصاحبه تخصصی: در این مرحله متقاضی مورد نظر در مصاحبه حضوری با مدیران با تجربه و متخصص از حیث تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تأیید صلاحیت پس از چند روز برای حضور در کانون ارزیابی دعوت بعمل می‌آید.
۵۵- کانون ارزیابی: کانون ارزیابی، ‌به عنوان یکی از مراحل اصلی فرآیند جذب در شرکت مپنا با هدف شناسایی و ارزیابی شایستگی‌ها و تطبیق آنها با ویژگی‌های مورد نیاز شغل، در طول یک روز، با استفاده از ابزارها و آزمون‌های معتبر جهانی، متقاضیان منتخب را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
۶۶- کمیته پذیرش: منتخبین کانون ارزیابی، جهت ارزیابی کلی به کمیته پذیرش که متشکل از تعدادی از مدیران ارشد و کارکنان با تجربه و  متخصص می‌باشد، دعوت می‌شوند و اعضای کمیته، با توجه به مستندات و گزارش‌های مراحل پیشین (گزارش کانون ارزیابی، گزارش تطبیق زبان خارجه و کامپیوتر) و انجام مصاحبه باز، در خصوص متقاضیان تصمیم‌گیری می‌نمایند.
۷۷- تأیید نهایی: مدیریت ارشد شرکت پرونده و نتایج ارزیابی های متقاضی را در مراحل قبل بررسی نموده و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت فرد متقاضی را تایید و یا رد می نماید.
۸۸- مراحل بکارگماری: مسؤول جذب، شما را از نتیجه فرآیند جذب مطلع نموده و در خصوص انجام معاینات پزشکی، شرایط و زمان شروع به کار، اطلاع‌رسانی می‌نماید.
لازم به ذکر است در صورتیکه کاندیدا در هریک از مراحل فوق مورد تأیید واقع نشود، فرآیند جذب برای نامبرده متوقف خواهد شد و مراحل بعد ادامه پیدا نخواهد نکرد؛ اما سوابق فرد در بانک اطلاعاتی برای بررسی فرصت‌های شغلی دیگر نگهداری می‌شود.


شرکت مپنا . مپنا استخدام . شرکت مپنا استخدام . گروه مپنا . استخدام در مپنا . استخدامی مپنا . استخدام در شرکت مپنا . استخدامی شرکت مپنا . استخدام مپنا 96 . استخدام مپنا کرج . مپنا بویلر . شرکت مپنا کرج . مپنا لوکوموتیو . استخدام شرکت مپنا . سایت مپنا . مپنا توگا .شرکت توگا . استخدام توگا

 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • پیشنهاد ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1396

  دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی در سال 1386 ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی دستگاههای اجرایی در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

  دانلود فایل

 • پیشنهاد ویژه به متقاضیان آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1396

  استخدام وزارت نیرو

  دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو ، مرجعی بسیار ارزنده برای آزمون استخدامی پیش روی این بانک در سال 1396 می باشد که توسط تیم تحریریه سایت کاریاب دات نت تهیه شده است و به تمامی متقاضیان این آزمون پیشنهاد می گردد.

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی را قورت بده !

   

  این مجموعه ارزشمند " از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی "  شامل :

  • نحوه بررسی آیتم های آگهی های استخدامی
  • آنالیز شرایط و تطبیق محتویات آگهی های استخدامی
  • نحوه نوشتن رزومه کاری جذاب و استاندارد
  • نمونه سوالات آزمونهای استخدامی شرکت های دولتی و خصوصی معتبر و بزرگ (بانکها، سپاه، آموزش و پرورش، ارتش، وزارت نیرو، تامین اجتماعی و ده ها سازمان دیگر )
  • بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی
  • سوالات مصاحبه استخدامی با جواب
  • بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی
  • تحلیل و بررسی معاینات پزشکی
  • و ده ها مورد دیگر

  که با مطالعه کامل این کتاب میتوانید با آمادگی کامل همراه با اعتماد بنفس عالی در آزمونها ، مصاحبه ها و مراحل گزینش انواع ارگان های دولتی و خصوصی شرکت کنید.

  دانلود این مجموعه ارزشمند و گرانبها

 • نمونه سئوالات عمومی استخدامی + پاسخ تشریحی

  این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد .

  ین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی
  • آزمون استخدامی بانک ها و موسسات مالی و غیرمالی
  • آزمون استخدامی تامین اجتماعی
  • آزمون استخدامی وزارت نیرو
  • و سایر آزمون های استخدامی که دارای بخش سئوالات عمومی می باشند

  قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

  دانلود این مجموعه مفید و با ارزش


 • دیدگاه کاربران


  • تولید بهتر ،پیشرفت و همبستگی تولید
  • استخدام شرکت مپنا 96
  • استخدامی شرکت مپنا 1396
   استخدام شرکت مپنا 1396
   استخدام شرکت مپنا 92
   استخدام شرکت مپنا 94
   استخدام شرکت مپنا ژنراتور
   استخدام مپنا 96
  • استخدام مپنا 1396
   استخدام مپنا 1396
   استخدام مپنا 92
   استخدام مپنا جدید
   استخدام مپنا زنجان
   استخدام مپنا عسلویه
   استخدام گروه مپنا 1396
   استخدام گسترده ی مپنا
   استخدامی شرکت مپنا 96
   استخدامی شرکت مپنا 96
   استخدامی مپنا 96
  • بمپنا bourex
   بمپنا بورس
   بمپنا تحلیل
   بمپنا سهام
   بمپنا سهام یاب
   بمپنا مجمع
   بمپنا نماد
  • تاریخچه ی مپنا
   توربین های مپنا
   توسعه 1 مپنا
   توسعه 2 مپنا
   توسعه 3 مپنا
   ثبت نام مپنا
   ثبت نام مپنا توگا
   حسابداری مپنا
   حفاری مپنا
   حفاری مپنا نور کیش
   حقوق مپنا
   خبر مپنا
   خبرنامه مپنا
  • خبرهای مپنا
   خرید مپنا توسط آستان قدس
   رمپنا
   رمپنا tmc
   رمپنا امروز
   رمپنا بورس تهران
  • رمپنا تالار بورس
   رمپنا تحلیل
   رمپنا سهام یاب
   رمپنا سهام یاب
   رمپنا قیمت
   رهبر و مپنا
   رهبری مپنا
  • زرگر مپنا
   زرگرپور مپنا
   زیرمجموعه های مپنا
   ساخت ژنراتور مپنا
   سایت ثبت نام مپنا
   سایت خبری مپنا
   سایت مپنا 3
  • سهام مپنا در بورس
   سهم یاب مپنا
   شرکت توسعه 1 مپنا
   شرکت مپنا (هولدینگ)
   شرکت گروه مپنا (هولدینگ)
   شرکت توسعه 1 مپنا
  • شرکت توسعه 2 مپنا
   شرکت توسعه 3 مپنا
   شرکت توسعه مپنا 3
   شرکت توسعه مپنا یک
   شرکت حفاری مپنا نور کیش
   شرکت خصوصی مپنا
   شرکت صنعتی مپنا
  • شرکت مپنا
   شرکت مپنا 2
   استخدام شرکت مپنا 1396
   شرکت مپنا 96
   شرکت مپنا استخدام
   شرکت مپنا اصفهان
  • شرکت مپنا بویلر
   شرکت مپنا توسعه 1
   شرکت مپنا توسعه 2
   شرکت مپنا جذب نیرو
   شرکت مپنا جهان کودک
   شرکت مپنا حفاری
  • شرکت مپنا حفاری کیش
   شرکت مپنا در اصفهان
   شرکت مپنا در کرج
   شرکت مپنا درتهران
   شرکت مپنا صنعت
   شرکت مپنا عسلویه
  • شرکت مپنا علویجه
   شرکت مپنا فردیس
   شرکت مپنا فردیس کرج
   شرکت مپنا فوله پارس
   شرکت مپنا قشم
   شرکت مپنا هلدینگ
  • شرکت مپنا و سپاه
   شرکت مپنا ویکی پدیا
   شرکت مپنا چیست
   شرکت مپنا کرج
   شرکت مپنا یزد
   شرکت های مپنا
  • شرکتهای زیر مجموعه مپنا
   صنایع مپنا
   ضیایی مپنا
   طلب مپنا از دولت
   فراخوان مپنا
   فرم ثبت نام مپنا
   قیمت مپنا
  • لکوموتیو زیمنس مپنا
   مبنا کارت آریا
   مجموعه صنعتی مپنا
   مدیرعامل جدید مپنا
   مدیرعامل مپنا
   مهلت ثبت نام مپنا
   مپنا
  • مپنا 1
   مپنا 3
   مپنا 96
   مپنا 96 استخدام
   مپنا آستان قدس
   مپنا آستان قدس رضوی
  • مپنا استخدام
   مپنا استخدام 96
   مپنا استخدام 96
   مپنا استخدام توگا
   مپنا اصفهان
   مپنا امور سهام
  • مپنا انرژی خورشیدی
   مپنا انرژی های نو
   مپنا انرژی پاک
   مپنا اهواز
   مپنا اینترنشنال
   مپنا برق عسلویه
  • مپنا برق و کنترل
   مپنا بهمن پور
   مپنا بورس
   مپنا بویلر
   مپنا بویلر
   مپنا بویلر استخدام
  • مپنا بویلر کرج
   مپنا بیمارستان
   مپنا بین الملل
   مپنا تالار بورس
   مپنا توربین
   مپنا توربین+استخدام
  • مپنا توسعه
   مپنا توسعه 1
   مپنا توسعه 2
   مپنا توسعه 3
   مپنا توسعه 3 تلفن
   مپنا توسعه دو
  • مپنا توسعه یک
   مپنا توگا
   مپنا توگا استخدام
   مپنا جاده ملارد
   مپنا جذب نیرو
   مپنا جهان کودک
  • مپنا جهانگیری
   مپنا حفاری
   مپنا حمل و نقل ریلی
   مپنا خامنه ای
   مپنا خیابان گاندی
  • مپنا در عراق
   مپنا در قشم
   مپنا دعوت به همکاری
   مپنا دفتر مرکزی
   مپنا دولتی است یا خصوصی
   مپنا دیزل
  • مپنا رزومه
   مپنا رفان
   مپنا رهبر
   مپنا روابط عمومی
   مپنا ریلی
   مپنا ریل
  • مپنا ریلی
   مپنا زرند
   مپنا زنجان
   مپنا زنراتور
   مپنا زیمنس
   مپنا ساخت تجهیزات سپاهان
  • مپنا سایت
   مپنا سهام
   مپنا سهام یاب
   مپنا سهام یاب
   مپنا سهامداران
   مپنا سهم
   مپنا سود سهام
  • مپنا سپاهان
   مپنا سیکل ترکیبی
   مپنا شرکت
   مپنا شرکت توگا
   مپنا شرکت مکو
  • مپنا شرکت پرتو
   مپنا صفایی فراهانی
   مپنا طب
   مپنا طوبی
   مپنا عسلویه
  • مپنا علویجه
   مپنا علی آبادی
   مپنا فاز 13
   مپنا فاز 19 پارس جنوبی
   مپنا فردیس
   مپنا فردیس
  • مپنا فرم استخدام
   مپنا فروز
   مپنا فوله
   مپنا فوله پارس
   مپنا قدس رضوی
   مپنا قزوین
  • مپنا قشم
   مپنا قیمت
   مپنا قیمت سهام
   مپنا لکوموتیو
   مپنا لوکومتیو
   مپنا لوکوموتیو
  • مپنا لوکو
   مپنا لوکوموتیو استخدام
   مپنا لوکوموتیو استخدام 93
   مپنا لوکوموتیو کرج
   مپنا لکوموتیو
   مپنا لکوموتیو استخدام
  • مپنا لیدر
   مپنا مادر
   مپنا مخفف
   مپنا مخفف چیست
   مپنا مدیران
   مپنا مکو
   مپنا موادکاران
  • مپنا مکو
   مپنا میرداماد
   مپنا نصب نیرو
   مپنا نفت
   مپنا نفت و گاز
  • مپنا نور کیش
   مپنا نیرو
   مپنا نیروگاه
   مپنا نیروگاه بادی
   مپنا نیروگاه بهبهان
   مپنا نیروگاه فردیس
  • مپنا نیرپارس
   مپنا هلدینگ
   مپنا همدان
   مپنا و آستان قدس
   مپنا و آستان قدس رضوی
   مپنا و وزارت بهداشت
  • مپنا وزارت بهداشت
   مپنا ویکیپدیا
   مپنا ویکی
   مپنا ویکی پدیا
   مپنا پارس
   مپنا پارس استخدام
  • مپنا پایان نامه
   مپنا پرتو
   مپنا پرتو استخدام
   مپنا پرند
   مپنا پره توربین
  • مپنا پره سر
   مپنا چادرملو
   مپنا چارت سازمانی
   مپنا چیست
   مپنا ژنراتور
  • مپنا ژنراتور+استخدام
   مپنا کارت
   مپنا کجاست
   مپنا کرج
   مپنا کنترل
   مپنا کی باز میشه
  • tsetmc رمپنا
   آگهی استخدام مپنا 1393

   مپنا گروپ
   مپنا گروپ استخدام
   مپنا یزد
   مپنا یعنی چه
   مپنا یعنی چی
   مپنا+حمایت از پایان نامه
  • مپنا+موننکو
   مپنا+مکو+استخدام
   مپناتوسعه 1
   نماد مپنا
   نیروگاه خورشیدی مپنا
  • نیروگاه مپنا عسلویه
   نیروگاه مپنا قشم
   و مپنا
   واگذاری مپنا
   وب سایت مپنا
   وندور لیست مپنا
  • پارس زنراتور مپنا
   پروژه های مپنا
   پورتال مپنا
   پیمانکار مپنا
   چرا مپنا
  • چرا مپنا بسته شد
   کارخانجات صنعتی مپنا
   کارخانجات مپنا
   کارخانه مپنا
   کدال مپنا
  • کمیته جذب مپنا
   کنفرانس مپنا
   گروخ مپنا
   گروه صنعتی مپنا
   گروه صنعتی مپنا
   گروه صنعتی مپنا استخدام
  • گروه مپنا آدرس
   گروه مپنا توگا
   گروه مپنا در اصفهان
   گروه مپنا عسلویه
  • گروه مپنا لوکوموتیو
   گروه مپنا مکو
   گروه مپنا پرتو
   گروه مپنا چیست؟
   گروه مپنا کرج
  • با سلام .بنده در زمینه نصب و ساخت نیروگاه های chp وcchp مهارت و تخصص خاص داشته و حتی به چندین شرکت برای احداث و تولید توربینهای گاز در سایت کارخانه ام داده تا کنون جوابی دریافت ننموده وتصمیم داشته در گیلان یک واحد مونتاژ توربیهای گاز از یک تا ۲۰ مگاوات که کاربرد ان برای نفت وگاز وبرق و انرژی وسرمایش و گرمایش که ارزوی ذاتی من است اجرا نمایم ولی تاکنون موفق نشدم حالیه دوست دارم با شما در زمینه تولید توربینها همکاری نمایم .و مفتخر خواهم شد و استقبال میکنم
  • سلام
   تینا ایرانی هستم لیسانس برنامه ریزی روستای .جویای کار هستم و باعث افتخارم با شما همکاری کنم .ممنون  امکانات ویژه برای کارفرماها

  امکانات بسیار خاصی را برای کارفرمایان مهیا کرده ایم که می توانند بهینه تر و سریعتر از هر زمان دیگری به خواسته های خود در بخش جذب کارمند دست پیدا کنند

  مشاهده

  ثبت آگهی استخدام

  کارفرمایان با ثبت آگهی استخدامی خود در سایت و درج شرایط و خصوصیات کامل کارمندان خود در آن ، در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند

  مشاهده

  رزومه کاری

  کارجویان با ثبت کامل رزومه خود و درج سوابق و توانایی های خود در آن ، شانس شان را برای بهتر دیده ترشدن و انتخاب شدن توسط کارفرمایان چند برابر می کنند

  مشاهده

  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام