ما را حمایت کنید
 

توگا | شرکت توگا استخدام سال ۹۵

تاریخ انتشار: 1395/10/11
تعداد دیدگاه: 2 دیدگاه
وضعیت آگهی:
فعال
مهلت تماس این آگهی: 1396/04/08

توگا

کلیه آگهی های استخدام شرکت توگا در این پست ارائه می شود.

برای ثبت نام استخدام در سایت شرک توگا اینجا کلیک کنید


شرکت توگا

بروزرترین و جدیدترین آگهی های استخدام شرکت مپنا توگا را می توانید از این صفحه پیگیری کنید.

برای مشاهده فایل راهنمای استخدامی اینجا کلیک کنید


مپنا توگا

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام استخدامی توگا


دعوت به همکاری در گروه مپنا

شرکت مهندسی ساخت توربین مپنا (توگا)

۱-  کارشناس مالی

      ۲- مدیر و کارشناس امور حقوقی و قراردادها

۳-کارشناس برنامه ریزی استراتژیک

      ۴- کارشناس آموزش

لطفا جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت رزومه کاری به سایت اینترنتی www.mapnaturbine.com   مراجعه فرمایید.


توگا

توگا

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم مپناست. کار در کنار افراد باانگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

مپنا از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری؛ در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم، توسعه داده است.
برای پیوستن به ما، به جدول فرصتهای شغلی ارائه شده در این بخش مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.
پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
فرآیند جذب در شرکت مپنا
استخدام در شرکت مپنا (هُلدینگ)، بر اساس فرآیندی تعریف شده صورت می‌گیرد. مراحل این فرآیند به شرح زیر است:
۱۱- دریافت و نگهداری رزومه در بانک اطلاعاتی: فرم‌های استخدامی تکمیل شده در پایگاه اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت و نگهداری می‌شود و در زمان نیاز سازمان، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
۲۲- ارزیابی شرایط اولیه احراز: در صورت نیاز به نیروی انسانی، رزومه‌های موجود در بانک اطلاعاتی با شرایط احراز اولیه (تخصص، دانش و تجربه مورد نیاز شغل) به منظور حصول اطمینان از وجود پتانسیل‌های لازم و شرایط اولیه استخدام تطبیق داده می‌شوند.
۳۳- ارزیابی (مصاحبه) تلفنی: کارشناس جذب از طریق مصاحبه تلفنی، اطلاعات دقیق‌تری از متقاضی منتخب در رابطه با شغل درخواستی دریافت می‌نماید.
۴۴- مصاحبه تخصصی: در این مرحله متقاضی مورد نظر در مصاحبه حضوری با مدیران با تجربه و متخصص از حیث تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تأیید صلاحیت پس از چند روز برای حضور در کانون ارزیابی دعوت بعمل می‌آید.
۵۵- کانون ارزیابی: کانون ارزیابی، ‌به عنوان یکی از مراحل اصلی فرآیند جذب در شرکت مپنا با هدف شناسایی و ارزیابی شایستگی‌ها و تطبیق آنها با ویژگی‌های مورد نیاز شغل، در طول یک روز، با استفاده از ابزارها و آزمون‌های معتبر جهانی، متقاضیان منتخب را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
۶۶- کمیته پذیرش: منتخبین کانون ارزیابی، جهت ارزیابی کلی به کمیته پذیرش که متشکل از تعدادی از مدیران ارشد و کارکنان با تجربه و متخصص می‌باشد، دعوت می‌شوند و اعضای کمیته، با توجه به مستندات و گزارش‌های مراحل پیشین (گزارش کانون ارزیابی، گزارش تطبیق زبان خارجه و کامپیوتر) و انجام مصاحبه باز، در خصوص متقاضیان تصمیم‌گیری می‌نمایند.
۷۷- تأیید نهایی: مدیریت ارشد شرکت پرونده و نتایج ارزیابی های متقاضی را در مراحل قبل بررسی نموده و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت فرد متقاضی را تایید و یا رد می نماید.
۸۸- مراحل بکارگماری: مسؤول جذب، شما را از نتیجه فرآیند جذب مطلع نموده و در خصوص انجام معاینات پزشکی، شرایط و زمان شروع به کار، اطلاع‌رسانی می‌نماید.
لازم به ذکر است در صورتیکه کاندیدا در هریک از مراحل فوق مورد تأیید واقع نشود، فرآیند جذب برای نامبرده متوقف خواهد شد و مراحل بعد ادامه پیدا نخواهد نکرد؛ اما سوابق فرد در بانک اطلاعاتی برای بررسی فرصت‌های شغلی دیگر نگهداری می‌شود.دیدگاه کاربران


  • با سلام .بنده در زمینه نصب و ساخت نیروگاه های chp وcchp مهارت و تخصص خاص داشته و حتی به چندین شرکت برای احداث و تولید توربینهای گاز در سایت کارخانه ام داده تا کنون جوابی دریافت ننموده وتصمیم داشته در گیلان یک واحد مونتاژ توربیهای گاز از یک تا ۲۰ مگاوات که کاربرد ان برای نفت وگاز وبرق و انرژی وسرمایش و گرمایش که ارزوی ذاتی من است اجرا نمایم ولی تاکنون موفق نشدم حالیه دوست دارم با شما در زمینه تولید توربینها همکاری نمایم .و مفتخر خواهم شد و استقبال میکنم
  • سلام
    تینا ایرانی هستم لیسانس برنامه ریزی روستای .جویای کار هستم و باعث افتخارم با شما همکاری کنم .ممنون