X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/09/01
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

یک شرکت مالی و سرمایه گذاری از متخصصین و خبران در زمینه های سرمایه گذاری کارگزاری،لیزینگ و بیمه بمنظور استفاده از دانش و تجربه ایشان درهیات مدیره شرکت های زیر مجموعه خود به عنوان عضو غیر موظف با شرایط عمومی ذیل استخدام می نماید:

شرایط عمومی:

دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری در رشته های اقتصاد،مدیریت مالی، حسابداری و بیمه

حداقل 8 سال تجربه حرفه ای مرتبط

نداشتن سوء پیشینه

دارای تجربه مدیریت استراتژیک

صاحب نظر ودارای استقلال فکر

دارای ایده و اندیشه خلاق

توانایی مذاکره در سطح مدیریت ارشد

دارای قدرت قضاوت و تصمیم گیری

توانایی استدلال،اریه راه حل و نتیجه گیری

افرادی که دارای حداقل یکی ازمدارک CFAو CIIوACCAوCPFوCPAوCIMAوERMوCAIAگواهینامه های سازمان بورس و اوراق بهادار کشور می باشند،ضروری است یک نسخه کپی از آن مدارک رابه همراه رزومه خود ارسال دارن.شرایط اختصاصی متقاضیان بر اساس رزومه ارسالی،بررسی و از واجدین شرایط برای ارزیابی شرایط عمومی ایشان در نشستی مشترک دعوت خواهد شد.

علاقه مندان به همکاری می توانند رزومه خود را تا تاریخ 30/10/1390 به آدرس HR@SFI.CO.IRارسال نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نمایید. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی های اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد.

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

  دانلود فایل “از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی”

  کانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران


  نمونه سوالات استخدامی

 • از آگهی استخدامی تا گزینش و مصاحبه های استخدامی

  در صورتی که در بررسی و آنالیز کامل روند گزینش در استخدامی های دولتی و خصوصی ، سوالات مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی به آنها ، بررسی و تحلیل سوالات عقدیتی و روانشناسی در گزینش های استخدامی دولتی و خصوصی ، تحلیل و بررسی معاینات پزشکی و ده ها مورد دیگر استخدامی درگیر هستید ، به شما پیشنهاد می شود این جزوه را تهیه نمایید
 • دانلود جزوه فوت و فن های استخدام